Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Тріп-репорт на SNOW від KARLSHOP

SiriusWhite

Мудрец
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
3 457
Репутація
2 365
Вподобайки
4 644
Бали
1 814
Продавець: KARLSHOP
Підтримка: Bazz13
Гілка магазину:

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
Тестер: Ч/30 років /62 кг/ 174 см
Толлер: нульовий
Крос-толлер/остання ПАР: 2C-B три тижні тому
Спосіб вживання: інтраназально
Вага заявлена продавцем: 1 г
Фактична вага: 0,96 г


Передісторія:
Речовину отримав за носіння банера. Відправили оперативно, в той же день після узгодження. Хотів зробити даний репорт з реактивами, але з Dragstore зміг звʼязатися дуже пізно і реактиви будуть трохи згодом. На наступний раз спробую вже з реактивами. А цього разу буду розписувати свій емпіричний досвід.

Забрав посилку на поштоматі. Стелс топчик, як і минулого разу.
Розкрив його. Відразу вловив запах розтворювача(у мене дуже гострий нюх), але для мене сам запах приємний.
msg425830930-284636 (1).jpg

Грудки снігу не дуже тверді але й не мʼякі, все як має бути. Кокс білосніжний. Переливається від світла fish scales. Сам кокаїн хрусткий та легко кришиться. Відчувається хімічний запах, від розчинників алкалоїдів коки.
msg425830930-284637.jpgmsg425830930-284638.jpgmsg425830930-284639.jpg

Дружина поїхала до батьків в гості. Я вирішив почати тестувати сам.
Розігрів тарілку в мікрохвильовці. Насипав на неї кокс. Зробив 2 траси по 30 мг. Подрібнив карткою. І проїхався по ним.

Таймінг

00:00 Вдихаю дві траси

00:03 Огортає хвиля радості. Зʼявляється приємний холодок в носі. Виходжу з будинку йду на природу. Пішли ліфти.

00:10 Ейфорія наростає. Стимуляції мінімум. Серцебиття трохи прискорене. Сонце світиться, віє прохолодний вітерець і я під коксом - гарний вайб.

00:15 Набираю свого давнього товариша. Починаємо розмовляти по телефону. Спілкуватись дуже приємно і радісно. Під час ходи мурахи в грудях. Майже весь час спілкуюсь «на посмішці». Голова ясна, думки впорядковані. Стимуляція ледве відчутна. Я в стані ментального натхнення.
Загалом всі ефекти якісного кокаїну.

00:50 Ефект ейфорії спадає. Залишається легенька стимуляція.

01:00 Повернувся до дому. Закінчив розмову з другом. Йду в душ, під час прийому якого, відчував приємні мурахи по тілу.

01:20 Приїхала дружна. Перекусили.

02:00 Вирішуєм вальнути по доріжці по 70 мг. Робимо ритуал з тарілкою. Вдихаємо. Заходить ще краще ніж перший раз. Така природна приємна ейфорія. Все подобається.

02:10 Лібідо підвищилось. Пішли цьомчики-обіймашки і далі ви зрозрозуміли…:devilish:

02:40 Ейфорія спадає. Приємного поспілкувались з дружиною. Далі робимо стандарті процедури підготовки до сну.

03:20 Вляглися, але заснути звичайно ж не вдавалось. Ще говорили. Потім випили по 20 мг гідазепаму та по 1 таблетці корвалтабу + ще закапав одну ніздрю евказоліном, бо трохи підзаклало.

04:00 Десь на цій годині тріпу заснули.

Епілог: Спали гарно. Прокинувся виспаним. Настрій в нормі. Але відчувається легенька замореність, яка протягом дня поступово зменшувалася.

Висновок:
Сорт кокаїну дійсно вартий уваги. Ейфорія набагато переважає стимуляцію. Сміливо можу рекомендувати даний магазин.

Оцінки
Продавець/підтримка: 10/10
Приємні в спілкуванні, складається враження, що спілкуєшся із старим другом.

Стелс: 9/10
Гарний, але нема меж для ідеалу

Відповідність ваги: 9/10
На 40 мг менше ніж мало бути

Органолептика: 10/10
Чистий, якісний кокс

Ефекти: 10/10
Ейфорія/стимуляція - 80/20


З вами був SiriusWhite до нових тріп-репортів
 
Останнє редагування:
Отличный репорт)
 
Друг мой ты лучший!)
 
поддерживанию , серьёзный белый мой друг! у него все классно и круто!
 
Благодарствую)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Друг мой ты лучший!)
Спасибо, бро)
Повідомлення об'єднано автоматично:

поддерживанию , серьёзный белый мой друг! у него все классно и круто!
От души, дружише! Репу пока не могу накинуть, не пропускают:oops:
 
Благодарствую)
Повідомлення об'єднано автоматично:


Спасибо, бро)
Повідомлення об'єднано автоматично:


От души, дружише! Репу пока не могу накинуть, не пропускают:oops:
я тоже не могу брат сам знаешь ценю тебя от всей души
 
Хороший репорт, фотографии очень классные 🤩💥
 
Чудовий репорт, прекрасні фото, приємно таке читати та спостерігати👍

Можна питання? На 1 та 3 фото, де кока у чаші - помітно плямку бірюзового кольору на стаффі. Що це?🤔
 
как же мнения по этому кукуину разделились..
 
Может быть так, или жена твоя в своем отзыве запалила ) хз
Неплохая версия)
Имеет право на существование!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Чудовий репорт, прекрасні фото, приємно таке читати та спостерігати👍

Можна питання? На 1 та 3 фото, де кока у чаші - помітно плямку бірюзового кольору на стаффі. Що це?🤔
Дуже дякую за відгук, друже!

Плямка бірюзового кольору, скоріш за все від світла. Але я уточню у більш досвідчених і дам відповідь😇
 
Неплохая версия)
Имеет право на существование!
Повідомлення об'єднано автоматично:


Дуже дякую за відгук, друже!

Плямка бірюзового кольору, скоріш за все від світла. Але я уточню у більш досвідчених і дам відповідь😇
Это не от света бро, в другом репорте на камне были розовые следы
 
Назад
Зверху Знизу