Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Тріп-репорт на кристалічний Amphetamine від PsychoMaN

speedlover99

Сектант
Реєстрація
15.04.24
Повідомлення
37
Репутація
50
Вподобайки
43
Бали
134
Тріп-репорт на амфетамін від PsychoMaN

Гілка продавця:
https://labrc.name/threads/jakisnij...ystal-amp-4f-amp-mef-dob-i-n-marki-blot.2420/

Хочу зазначити, що це не репорт на пробник, речовину я брав за власні кошти і ділюсь своїми враженнями.

Органолептика речовини:

Осліпляюче-ідеально білий, дрібнокристалічний порох, деінде з невеличкими кристалами. з відсутнім запахом. При роздушуванні картою хрустить як сухий сніжок з льодом взимку. Сухенькиф, але не пересушений.

Фото я нажаль видалив з деяких причин :( уж звіняйте.

Тестер 26 / 115 кг / 179

Толер
: Меф 2 тижня до того і амф який взагалі чогось не пер. І кокаїн від Vito Scalette 2 місяці до того, а так більше нічого, відносно чиста, відпочивша туша)

00:00 Прийняв інтраназально десь 70-80 мг, однією дорожкою. Запах ледь уловимий і не схожий на привичний амфетамін. Печіння відсутнє від слова зовсім, що дуже здивувало і порадувало :)

00:08 Проявляються перші ефекти. Ліфти гіркуваті, але не тягне ригати чи ще щось. Все терпимо. Запиваєм водичкою

00:11 пробивається ейфорія, розмовляємо з товаришом, в тілі легкість. Чується стім, помірний. Запайки нема.

00:14 плавно але впевнено розганяються ефекти. В першу чергу ейфо і трохи стім.

00:22 ейфор зі стімом продовжують розвиватись. В тілі приємна легкість, руки і ноги трохи пітніють. По кайфу розмовляю з товаришем який теж відвідав цей чудо-амфік. Музика приємна на слух.

00:32 ефекти добряче розігнались, спілкуюсь з товаришами, розмова йде дуже приємно, розмірено, один одного не перебиваєм. Все культурно. Побочок ніяких не замічено що дуууже радує.

00:40 ефекти наче й досі розвиваються, плавно але впевнено - по можму субєктивно не малому досвіду можу сказати, що це признак хорошого чистого амфіку, в купі з відсутністю побочок. Тому при вживанні цього амфіку якщо ви любите не по чуть чуть а щоб зразу нормально навалитись, то беріть 80 мг, як і я, і чекайте після прийому мінімум 30 хвилин, без догонок, бо ефекти розвиваються плавно, але замітно. Співвідношення ейфорії до стіму станом на зараз я б оцінив яка 1:1го, тобто порівну.
Активно розмовляємо про самі різні життєві теми, культурно, без лишнього палєва пайки і перебивань і перескакувань з теми на тему. Все по кайфу ;)
01:00 Ефекти досі розганяються, ейфорія дуже достойна і що не важливо стабільна, а не як американські гірки.
01:40 до цього часу ефекти продовжували рости від чого я був приємно здивований, бо від іншого простого амфіку вже в цей час відчував упадок ейфорії і вже було нормальне бажання догнатись. Зявились легкі побочки в виді не сильних спазмів мускулатури (на руках і челюсть), трохи гуляв язик але не сильно, все легко контролюється. Трошки стало жаркувато також, але не кидає в жар

Ейфорія до стіму досі 50:50, сильна особливо для амфіку. Що дуже радує. Продовжуємо розмовляти і розповідати друг другу різні історії з життя, куримо але не надто активно як воно часто буває. Все круто корочше)

Плато ефекту)



03:40 Побочки які вказував вище трохи посилились, особливо сушняк, він середній-вище середнього, мязові спазми посилились зовсім чуть чуть але їх контролювати легко

Коефіцієнт ейфо:стім змінився на 40:60, в цілому в один момент відчув наче ефект просів і захотілось догнатись але покуривши поняв що здалось. Ейфорія хороша, мурашки досі так і бігають по спині руках та потилиці, приємно себе чухати та гладити по голові, і особо по кайфу обговорювати всяку хуйню з товаришем який тріпує зі мною. Запайок немає, трошки почали друг друга перебивати але то не часто, іноді заікаешся але не сильно і в цілому все ок. Дуже хороший стійкий, стабільний і в той же час плавний ефект, прям те чого хотілось!

Дуже бісить з звичним феном коли півтори-дві години після прийому починається просадка і хочеться грати в доганялки.

За весь час розмов про догнатись не було, що дуже радує.



05:10 Співвідношення ейф/стім 25:75, ефект відчутний але вже більш хвильообразний, запайки мінімальні, є невеличке бажання догнатись - взяли по 35 мг.

Ну і далі я думаю сенсу розписувати немає :)

Ефекти возобновидись, побочки наче не посилились. Кайфували й дальше.



ПІДВЕДЕМО ПІДСУМКИ?



Речовина
- 10/10, не задумуючись. Не пече при при прийомі носом, інтенсивні поавні СТАБІЛЬНІ ефекти, низький рівень побочок і їх контролюємість. Співвідношення ейфорії до стіму 1:1, ну що вам ще треба?) Через 4 дні приймав ще, але в менших дозуваннях, все було чотко, толер не відчувався.
Оператор: 9/10 Зняв бал за те що довго відписує, але в цілому все по ділу, лаконічно, крч крутяк.
Стелс: 10/10 замовляв поштою, тою що нова. Стелс на хорошому рівні, вакуум як і пару років назад - присутній.
Ціна 9.5/10 трошки визе ринкової але ви такого стафу незнаю чи знайдете за таку ж ціну. Якщо цінуєте свій час, здоров‘я і хочете якісного тріпу то краще потратитись на щось толкове, як тут!

Вага 11/10 Я не мав ваги щоб переважити але «на око» там було навіть більше ніж замовляв



Покупкою залишився задоволений. Хоча в цілому раджу не юзати наркотики 😃
Товаришу також дуже сподобався товар, через пару днів зустрілись, оформив йому теж два г, так як він з криптою і всією цею двіжухою не дуже дружить.

P.S: тріп з таймінгом записаний під ефектом, все решту - на тверезвяк.
 
гарно розписав, схоже на мій
Не пече взагалі - цікавий момент, лікар про це писав, пацієнт пересвідчився. Насправді, дуже дивне відчуття, коли не відчуваєш нічого""
 
Ля, який амф
 
Отличный трип
жаль без фоточек...
написание топ..
 
Отличный трип
жаль без фоточек...
написание топ..
Дякую вам а також всім іншим, мій перший тріп-репорт :)
Наступні однозначно будуть з фоточками
Усім гарного дня🤙🏻
Повідомлення об'єднано автоматично:

гарно розписав, схоже на мій
Не пече взагалі - цікавий момент, лікар про це писав, пацієнт пересвідчився. Насправді, дуже дивне відчуття, коли не відчуваєш нічого""
Трошки було дивно, але це ++++++++ до комфорту однозначно)
 
А фотки нема???
 
Отличный трип
 
Что по отходам ?
 
хороший трип, на гидрохлорид я так понял)
 
Проїбав написати. Відхода були відсутні від слова зовсім, без депресняків і т.д., стім довго спадав, но не скажу го це якось харило. На наступний день чомусь був припіднятий настрій навіть) от таке
Але якшо замарафонити чи часто юзати я думаю рано чи пізно і від такого стафу буде отходос. А так супер лайтово, то що я й хотів
 
Проїбав написати. Відхода були відсутні від слова зовсім, без депресняків і т.д., стім довго спадав, но не скажу го це якось харило. На наступний день чомусь був припіднятий настрій навіть) от таке
Але якшо замарафонити чи часто юзати я думаю рано чи пізно і від такого стафу буде отходос. А так супер лайтово, то що я й хотів
все що розганяє цнс матиме зворотній наслідок, але якщо порівнювати з іншим смердючим амфом, то так можна сказати що відходів не має
 
Я з вами повністю згоден. Але все ж я не відчував якихось негативних емоційних наслідків після тріпу, до того ж до та після прийому вживав Л-тирозин (а він поповнює дофамін та як я чув зменшуєтнейротоксичність).
 
Назад
Зверху Знизу