Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Тріп репорт на єшку черепок)^^

Дякую за тріп)
 
1) магазин forbes
2) https://labrc.name/forums/forbes-st...ady-taksi-pochta-rabota-vsem-200-za-klad.144/
3) 2 шт ешки
4)рост 169 вес 60 24 роки толер середній 1.5 роки їм єшки
5) 0.5 таблетки запах отсутствует вкус трохи гіркий цельна табла вигляд черепок
6)72 часа назад амфетамін
00.30хв
Поки нема ефектів але хороше пред вкушение хорошої єшки залипаю в тік ток слухаю музику
40.60 хв
Щось відчуваю невелику ейфорію зрачки трохи розширені музика стала трохи приємніша
60.90 хв
Ефект іде вже на великий розгон і вже зарчки стають дуже великі кольори стають дуже красиві контрастні все стає жуже інтернсним вже дивитись відео не хочеця вже тільки мкзичку хочу слухати а музика відчуваєця дуже добре яктоб це якась магія
90.120
Тепер хочеця порухатись танцюю з сестрою під музику відчуття ніби ти на небесах від щастя зрачки вже максимально розширені стимуляція присутствує дуже хороша така приємна і не зайобує як від амфа
120.170
Цей час вже наймощніше штирить общатися дуже добре хочеця любити весь світ хочеця просто стати їм об'єднатися з їм в все
170.240
Ефект іде на спад стимуляція дуже понижаєця а ейфорія не сильно
240.260
Закінчення ефекту вже трохи хочеця спати але не дуже граю в гру новеллу дуже цікаво грати ніби ти сам і є цими персонажами
260
Вже ефект закінчився хочеця спати трохи болить голова сон дуже хороший я добре виспався але сон якийсь необичний ніби ти не спиш а просто думки в голові просто думаєш спокойно ніби ти просто дремліш)
1) оценка стафу 9/10
2) общение з селером 7/10 7 тому що недавали ттн
3) стелс 5/10 слабінький(
4)отхода немає або мінімальні
Всім дякую за прчтенний репорт це мій перший тріп реп)
Good
 
Назад
Зверху Знизу