Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Тріп-репорт на 4MMC від PsychoMaN

SiriusWhite

Мудрец
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
3 536
Репутація
2 455
Вподобайки
4 723
Бали
1 814
Продавець: PsychoMaN
Гілка магазину:

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
Тестер: Ч/30 років /62 кг/ 174 см
Толлер: 4MMC 7 тижнів тому
Крос-толлер/остання ПАР: 2C-B 10 днів тому
Спосіб вживання: інтраназально
Вага: 1 г

Передісторія:
Забрав посилку на поштоматі. Стелс топчик, як завжди.Сам пакетик з ПАР лежав у вакуумі.

Органолептика:
Дрібні та великі, білі з кремовим відтінком кристали. Найменші кристали прозорі. Відчутний характерний мефовий запах.
762d6981-d64c-40e6-8a25-cdbbbbf95d28.jpg24818ea0-e87a-44ad-bd11-353fdf1ac2c1.jpg8d6cc910-bc96-4767-8d71-75f52643ffb0.jpg

Підготовка:
Спеціально, щоб сесія не перетворювалась просто в розпусний секс, а щоб отримати більший спектр емоцій. Виїжджаємо з дружиною на природу. Роблю доріжки для інтраназального прийому. Приблизно в дозуванні 100 - 110 мг на кожного.

Таймінг
00:00
Вдихаємо доріжки. Трохи пече. Передчуваю ейфорію.

00:03 Серцебиття прискорюється. Відчуваються гіркуваті «ліфти». Запиваєм водою. Берем по жуйці від бруксизму, який скоро прийде вітатися.

00:05 Накриває хвиля легкості. В середині починає вирувати ейфорія. Всі хвилювання відходять на другий план. Стаю мʼякою та пухнастою хмаркою.

00:10 Ейфорія наростає. Виходимо з авто. Бризкаємо одне одного засобом від комарів. Емпатія також росте. Беру дружину за руку, яка відчуваються мʼякою та ніжною. Починаються теплі, душевні розмови. Так ми прогулюємся поблизу лісу. Розглядаємо природу та небо.

00:20 Ефект виходить на плато. Ми обіймаємося, цілуємося. Свіжий вітер приємно огортає тіла. Світ здається більш гармонічним та красивішим. Вдихати повітря приємно. Зіниці величезні - і в мене, і в коханої.

00:45 Ефект починає спадати. Ейфорії менше, а стимуляції більше. Стало жаркувато. Спітнів. Але відчуваю себе умиротвореним.

01:10 Сідаєм в авто. Включаємо кондиціонер. Далі сесію вирішуєм продовжити вдома. Їхати не далеко, так як живу на окраїні.

01:30 Заганяю авто в гараж. Приймаємо душ. Розстеляємо ліжко. Ставимо заготовлений плей-лист. Я роблю чотири доріжки по 150 мг на кожного.

02:00 Залітають по дві дороги. Відчуття пекучості більше ніж перший раз.

02:02 Уже відчуваю, що накриває. Думки пришвидшуються. Починають падати ліфти. Вдихаю повітря і від цього нагрібає ще більше.

02:10 Ейфорія сильна. Дуже сильна. Охоплює мене й дружину. Перехватує дух та підмазує. Музика звучить чудово. Ми з дружиною віддаємся любовним втіхам… :devilish: :devilish:

02:55 Дія починає ослаблюватись. Відчувається вже більше стимуляція ніж ейфорія. Якщо встати з ліжка і пройтися - то ейфорить більше, якщо лежати - то відчувається умиротворення.

03:30 Дія майже закінчилася. Є бажання догнатись. Але треба відійти й займатись деякими справами. Що ми й робимо. І трохи менше половини залишаємо на наступну міні-сесію.

Епілог: Після закінчення сесії був пригнічений настрій, щелепа гуляла. Але через пару годин все прийшло в норму. Спали добре. Слизова носа на ранок була уражена, але не критично і носовому диханню не перешкоджала.

Висновок:
Мяу від даного магазину реально якісний. Нам сподобався. Загалом гарне співвідношення ціни та якості. Магазину подяка за надану пробу.

Оцінки
Продавець/підтримка: 9/10

Гарний

Стелс: 10/10
Надійний

Відповідність ваги: 9/10
На 20 мг менше ніж мало бути. Дрібниці, але все ж таки

Органолептика: 10/10
Старий добрий мяу

Ефекти: 10/10
Ейфорія/стимуляція - 80/20
 
Останнє редагування:
Продавець: PsychoMaN
Гілка магазину:

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
Тестер: Ч/30 років /62 кг/ 174 см
Толлер: 4MMC 7 тижнів тому
Крос-толлер/остання ПАР: 2C-B 10 днів тому
Спосіб вживання: інтраназально
Вага: 1 г

Передісторія:
Забрав посилку на поштоматі. Стелс топчик, як завжди.Сам пакетик з ПАР лежав у вакуумі.

Органолептика:
Дрібні та великі, білі з кремовим відтінком кристали. Найменші кристали прозорі. Добре відчутний характерний мефовий запах.
Переглянути вкладення 25636Переглянути вкладення 25637Переглянути вкладення 25638

Тест реактивами:
Переглянути вкладення 25639
Переглянути вкладення 25640

Переглянути вкладення 25641
Маркус - як має бути. Ліберман - цікавий, можливо свідчить про домішки.

Підготовка:
Спеціально, щоб сесія не перетворювалась просто в розпусний секс, а щоб отримати більший спектр емоцій. Виїжджаємо з дружиною на природу. Роблю доріжки для інтраназального прийому. Приблизно в дозуванні 100 - 110 мг на кожного.

Таймінг
00:00
Вдихаємо доріжки. Трохи пече. Передчуваю ейфорію.

00:03 Серцебиття прискорюється. Відчуваються гіркуваті «ліфти». Запиваєм водою. Берем по жуйці від бруксизму, який скоро прийде вітатися.

00:05 Накриває хвиля легкості. В середині починає вирувати ейфорія. Всі хвилювання відходять на другий план. Стаю мʼякою та пухнастою хмаркою.

00:10 Ейфорія наростає. Виходимо з авто. Бризкаємо одне одного засобом від комарів. Емпатія також росте. Беру дружину за руку, яка відчуваються мʼякою та ніжною. Починаються теплі, душевні розмови. Так ми прогулюємся поблизу лісу. Розглядаємо природу та небо.

00:20 Ефект виходить на плато. Ми обіймаємося, цілуємося. Свіжий вітер приємно огортає тіла. Світ здається більш гармонічним та красивішим. Вдихати повітря приємно. Зіниці величезні - і в мене, і в коханої.
00:45 Ефект починає спадати. Ейфорії менше, а стимуляції більше. Стало жаркувато. Спітнів. Але відчуваю себе умиротвореним.

01:10 Сідаєм в авто. Включаємо кондиціонер. Далі сесію вирішуєм продовжити вдома. Їхати не далеко, так як живу на окраїні.

01:30 Заганяю авто в гараж. Приймаємо душ. Розстеляємо ліжко. Ставимо заготовлений плей-лист. Я роблю чотири доріжки по 150 мг на кожного.

02:00 Залітають по дві дороги. Відчуття пекучості більше ніж перший раз.

02:02 Уже відчуваю, що накриває. Думки пришвидшуються. Починають падати ліфти. Вдихаю повітря і від цього нагрібає ще більше.

02:10 Ейфорія сильна. Дуже сильна. Охоплює мене й дружину. Перехватує дух та підмазує. Музика звучить чудово. Ми з дружиною віддаємся любовним втіхам… :devilish: :devilish:

02:55 Дія починає ослаблюватись. Відчувається вже більше стимуляція ніж ейфорія. Якщо встати з ліжка і пройтися - то ейфорить більше, якщо лежати - то відчувається умиротворення.

03:30 Дія майже закінчилася. Є бажання догнатись. Але треба відійти й займатись деякими справами. Що ми й робимо. І трохи менше половини залишаємо на наступну міні-сесію.

Епілог: Після закінчення сесії був пригнічений настрій, щелепа гуляла. Але через пару годин все прийшло в норму. Спали добре. Слизова носа на ранок була уражена, але не критично і носовому диханню не перешкоджала.

Висновок:
Мяу від даного магазину реально якісний. Нам сподобався. Загальну картину змазує тільки біо-тест. Загалом гарне співвідношення ціни та якості. Магазину подяка за надану пробу.

Оцінки
Продавець/підтримка: 10/10

Гарний

Стелс: 10/10
Надійний

Відповідність ваги: 9/10
На 20 мг менше ніж мало бути. Дрібниці, але все ж таки

Органолептика: 10/10
Старий добрий мяу

Біо-тест: 8/10
Показав що присутні домішки

Ефекти: 10/10
Ейфорія/стимуляція - 80/20
Дуже круто ! Лайк!
 
Так, давайте не придумавати,
Товар без запаху, що ви там відчули яскраво виражено, я хз...
Відчиніть зіп, дайте полежати 5хв і нюхайте.
Впевнений, буде без запахів.

На рахунок тесту реактивами.
Про які домішки йде мова, якщо тест показав чистий мефедрон?
Маркус - колір відсутній, значить меф.
Ліберман - жовтий, значить меф.
Товар відповідає зазначеним характеристикам.
В чому проблема?

Бадяжити меф?
Це гоніво і ніякого сенсу займатись цим продавцю з 8 річною репутацією на форумі - це абсурд.
Домішок там ніяких немає, метиламін доволі таки не дешевий зараз.
Це стабільно хороший продукт, який доволі таки добре очищений від основних можливих домішок ( знаю про що пишу ).


Відредактуйте будь-ласка опис до тріп-репорту, так як він не відпвовідає дійсності.
 
Останнє редагування:
Продавець: PsychoMaN
Гілка магазину:

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
Тестер: Ч/30 років /62 кг/ 174 см
Толлер: 4MMC 7 тижнів тому
Крос-толлер/остання ПАР: 2C-B 10 днів тому
Спосіб вживання: інтраназально
Вага: 1 г

Передісторія:
Забрав посилку на поштоматі. Стелс топчик, як завжди.Сам пакетик з ПАР лежав у вакуумі.

Органолептика:
Дрібні та великі, білі з кремовим відтінком кристали. Найменші кристали прозорі. Добре відчутний характерний мефовий запах.
Переглянути вкладення 25636Переглянути вкладення 25637Переглянути вкладення 25638

Тест реактивами:
Переглянути вкладення 25639
Переглянути вкладення 25640

Переглянути вкладення 25641
Маркус - як має бути. Ліберман - цікавий, можливо свідчить про домішки.

Підготовка:
Спеціально, щоб сесія не перетворювалась просто в розпусний секс, а щоб отримати більший спектр емоцій. Виїжджаємо з дружиною на природу. Роблю доріжки для інтраназального прийому. Приблизно в дозуванні 100 - 110 мг на кожного.

Таймінг
00:00
Вдихаємо доріжки. Трохи пече. Передчуваю ейфорію.

00:03 Серцебиття прискорюється. Відчуваються гіркуваті «ліфти». Запиваєм водою. Берем по жуйці від бруксизму, який скоро прийде вітатися.

00:05 Накриває хвиля легкості. В середині починає вирувати ейфорія. Всі хвилювання відходять на другий план. Стаю мʼякою та пухнастою хмаркою.

00:10 Ейфорія наростає. Виходимо з авто. Бризкаємо одне одного засобом від комарів. Емпатія також росте. Беру дружину за руку, яка відчуваються мʼякою та ніжною. Починаються теплі, душевні розмови. Так ми прогулюємся поблизу лісу. Розглядаємо природу та небо.

00:20 Ефект виходить на плато. Ми обіймаємося, цілуємося. Свіжий вітер приємно огортає тіла. Світ здається більш гармонічним та красивішим. Вдихати повітря приємно. Зіниці величезні - і в мене, і в коханої.
00:45 Ефект починає спадати. Ейфорії менше, а стимуляції більше. Стало жаркувато. Спітнів. Але відчуваю себе умиротвореним.

01:10 Сідаєм в авто. Включаємо кондиціонер. Далі сесію вирішуєм продовжити вдома. Їхати не далеко, так як живу на окраїні.

01:30 Заганяю авто в гараж. Приймаємо душ. Розстеляємо ліжко. Ставимо заготовлений плей-лист. Я роблю чотири доріжки по 150 мг на кожного.

02:00 Залітають по дві дороги. Відчуття пекучості більше ніж перший раз.

02:02 Уже відчуваю, що накриває. Думки пришвидшуються. Починають падати ліфти. Вдихаю повітря і від цього нагрібає ще більше.

02:10 Ейфорія сильна. Дуже сильна. Охоплює мене й дружину. Перехватує дух та підмазує. Музика звучить чудово. Ми з дружиною віддаємся любовним втіхам… :devilish: :devilish:

02:55 Дія починає ослаблюватись. Відчувається вже більше стимуляція ніж ейфорія. Якщо встати з ліжка і пройтися - то ейфорить більше, якщо лежати - то відчувається умиротворення.

03:30 Дія майже закінчилася. Є бажання догнатись. Але треба відійти й займатись деякими справами. Що ми й робимо. І трохи менше половини залишаємо на наступну міні-сесію.

Епілог: Після закінчення сесії був пригнічений настрій, щелепа гуляла. Але через пару годин все прийшло в норму. Спали добре. Слизова носа на ранок була уражена, але не критично і носовому диханню не перешкоджала.

Висновок:
Мяу від даного магазину реально якісний. Нам сподобався. Загальну картину змазує тільки біо-тест. Загалом гарне співвідношення ціни та якості. Магазину подяка за надану пробу.

Оцінки
Продавець/підтримка: 10/10

Гарний

Стелс: 10/10
Надійний

Відповідність ваги: 9/10
На 20 мг менше ніж мало бути. Дрібниці, але все ж таки

Органолептика: 10/10
Старий добрий мяу

Біо-тест: 8/10
Показав що присутні домішки

Ефекти: 10/10
Ейфорія/стимуляція - 80/20
все-таки пробував меф
Це так, для досвіду ?
 
хороший репортаж, але дійсно реакція на лібермані нормальна. це найчистіша реакція, яку я бачу, за шість останніх перевірених зразків
енівей гуд тріп, дякую
Повідомлення об'єднано автоматично:

Так, давайте не придумавати,
Товар без запаху, що ви там відчули яскраво виражено, я хз...
Відчиніть зіп, дайте полежати 5хв і нюхайте.
Впевнений, буде без запахів.

На рахунок тесту реактивами.
Про які домішки йде мова, якщо тест показав чистий мефедрон?
Маркус - колір відсутній, значить меф.
Ліберман - жовтий, значить меф.
Товар відповідає зазначеним характеристикам.
В чому проблема?

Бадяжити меф?
Це гоніво і ніякого сенсу займатись цим продавцю з 8 річною репутацією на форумі - це абсурд.
Домішок там ніяких немає, метиламін доволі таки не дешевий зараз.
Це стабільно хороший продукт, який доволі таки добре очищений від основних можливих домішок ( знаю про що пишу ).


Відредактуйте будь-ласка опис до тріп-репорту, так як він не відпвовідає дійсності.
погоджуюсь з тим, що реакція на лібермані хороша. у порівнянні з іншими магазинами, де робив драгчек, то чудова

скажіть, будь ласка, чи є ще проби? можу звернутись в особисті, тріп-репорти в підписі
 
Дуже круто ! Лайк!
Дякую:cool:
Повідомлення об'єднано автоматично:

все-таки пробував меф
Це так, для досвіду ?
Так, для досвіду і задоволення

Але психоделіки краще - приємний післясмак
Повідомлення об'єднано автоматично:

хороший репортаж, але дійсно реакція на лібермані нормальна. це найчистіша реакція, яку я бачу, за шість останніх перевірених зразків
енівей гуд тріп, дякую
Дякую. Ну деякі знаючі люди пишуть, що така реакція не ідеальна
 
Так, давайте не придумавати,
Товар без запаху, що ви там відчули яскраво виражено, я хз...
Відчиніть зіп, дайте полежати 5хв і нюхайте.
Впевнений, буде без запахів.
Я завжди чую запах від мефу. Це не є мінусом. Це норма
не думаю, що ви його бадяжите

На рахунок тесту реактивами.
Про які домішки йде мова, якщо тест показав чистий мефедрон?
Маркус - колір відсутній, значить меф.
Ліберман - жовтий, значить меф.
Товар відповідає зазначеним характеристикам.
В чому проблема?
Він більш помаранчевий. Я не експерт по мефу. Але знаючі люди пишуть, що так не повинно бути.

Відредактуйте будь-ласка опис до тріп-репорту, так як він не відпвовідає дійсності.
Добре, оцінку за біо-тест приберу і пояснення біо-тесту залишу нейтральним з поваги до вашого магазину. Але це й так вже перебір. Типу ви мені пробу, а я - ідеальний репортаж, де буду писати оду продавцю і його товару? Я таким не займаюсь. Написав свій досвід. І написав, що товар гідний. Претензій ніяких не маю. Подякував!
 
8 лет на рынке - плохих отзывов нет.. теперь БУДЕТ 🌞
Гуд трип бро🤑
 
😎 (y)
Весы охуенные)
 
Классный трип, бро
 
Гуд трип
 
Назад
Зверху Знизу