Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Помним, скорбим

BagChasing

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
1 234
Репутація
1 865
Вподобайки
2 467
Бали
1 304
Неделю назад ушел из жизни сектант HoodMood , стало известно от его друзей в одну из «кетаминовых ночек» он перестал дышать.. помним, любим, скорбим
 
Та ну нахуй 😮
Ого ну я прям выварился щас
 
Ебать за месяц второй сектант покинул нас (
А сколько лет было худмуду?
 
Ого, охуеть, прямо от кетамина?
Как-то с этим связаны Боров, Домина и другие из петушиной бригады?
 
Реально? Кинешь пруфы в лс?
 
грустно, вроде адекватный был тип
Повідомлення об'єднано автоматично:

помню на старой лабе был гайд его как курить с пипетки проффесионально, оч круто было сделано
 
Неделю назад ушел из жизни сектант HoodMood , стало известно от его друзей в одну из «кетаминовых ночек» он перестал дышать.. помним, любим, скорбим
Співчуття друзям, рідним, близьким. Мало його знав навіть як форумного персонажа, але він завжди викликав хороше враження

в одну из «кетаминовых ночек» он перестал дышать
Може є ще якісь подробиці на рахунок даного інциденту? Бо Кетамін таки відносно безпечна речовина провірена десятками років, як і в медицині, так і в рекреаційному вживанні. А ХудМуд здавався грамотним, досвідченим юзером.
Якісь проблеми зі здоров'ям були? Намішав із чимось іншим? Можливо якусь бадягу продали під видом?
 
Останнє редагування:
Я сподіваюсь що це фейк в стилі ліпролл я посрал і ушол. Тому що такий мозговитий тіп не міг вмерти так тупо. Боже забери якогось другого сєктанта, а цього залиш.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Бо Кетамін таки відносно безпечна речовина провірена десятками років, як і в медицині, так і в рекреаційному вживанні.
Та ні, якраз багато людей і не перший сіктант втрачає голову через К. Актор гравший Чендлера тому приклад.
 
Ебать Худ как?Как ты так умидрился бро 😭.Я буду тебя помнить бро.
 
Скорбим...
 
Пиздец
 
Назад
Зверху Знизу