Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

пару раз по 10

Статус
Закрита.
На свободное
 
И меня запиши,плиз
 
Гарант присутній і вітається :) Ніхто не обійде систему
Переглянути вкладення 35278
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

Продам індор фотоперіодні шишки Sugar Black Rose, Sweet Afghani, S.A.D Sweet Afghani Delicious

сорти оновлюються
Тільки пошта. Вакуум, стелс їздить вже більше 6-ти років

Враховуємо всі можливі нюанси операціями з валютою - курс \ комісії

Оплата на гаманець USDT TRC 20 | Оплата на карту +10% від суми покупки |
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!


Продаємо від
від 5 до 9 г (можна міксувати в потрібній комбінації)по (6$) =30$ за 5
від 10 до 19 (можна міксувати в потрібній комбінації)по (5.5$) =55$ за 10
від 20 до 50 (можна міксувати в потрібній комбінації)по 200 (4.8$) =240$ за 50 (уточнювати наявність)

пробозаври - прошу стриматись, нема великої кількості
пізніше, як вийде вплисти в форум - все обовязково буде


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
Я тебя предупреждал, что рекламировать свою ветку в чате и других разделах нельзя, а также публиковать ТГ-контакты. Ты их сначала убрал, а теперь решил всех наебать перехитрить и разместил таки ссылку на свой ТГ-канал. Вот там и ищи клиентов, а тему твою я переношу в корзину за систематическое и целенарпавленное нарушение правил форума
 

    whosbefore\5+

    Балів: -2
    жодне з правил інформативним контентом я не поругшив
Я тебя предупреждал, что рекламировать свою ветку в чате и других разделах нельзя, а также публиковать ТГ-контакты. Ты их сначала убрал, а теперь решил всех наебать перехитрить и разместил таки ссылку на свой ТГ-канал. Вот там и ищи клиентов, а тему твою я переношу в корзину за систематическое и целенарпавленное нарушение правил форума
якщо ти уважно слідкував, то був контакт - зараз, для реклами всередині гілки - канал. там де немає ніякої інформації про продажі чи перенаправлення взагалі будь-куди це просто інформативний канал.
відповідно я нічого не порушив.щодо систематичності взагалі наклеп - раз повідомлення про одноразово/багаторазово, два - контакти. про канал вже я розписав. в чому сичтематичність ? тимбільше враховуючи останній факт
 
Я тебя предупреждал, что рекламировать свою ветку в чате и других разделах нельзя, а также публиковать ТГ-контакты. Ты их сначала убрал, а теперь решил всех наебать перехитрить и разместил таки ссылку на свой ТГ-канал. Вот там и ищи клиентов, а тему твою я переношу в корзину за систематическое и целенарпавленное нарушение правил форума
люб'язно прошу повернути тему в той розділ, де вона була, так як інформаційний контент, вказаний в шапці не є порушенням жодного з правил Барахолки (які, як мені здається, тут навіть не прописані)
 
Я тебя предупреждал, что рекламировать свою ветку в чате и других разделах нельзя, а также публиковать ТГ-контакты. Ты их сначала убрал, а теперь решил всех наебать перехитрить и разместил таки ссылку на свой ТГ-канал. Вот там и ищи клиентов, а тему твою я переношу в корзину за систематическое и целенарпавленное нарушение правил форума
щодо попередження чату - правильно, один раз я був забанений, після того, я нічого не рекламував, сьогодні я відповів на запит сектанта - умовно передаю
-"привіт, дай гілку"
-надіслав

відповідь посиланням я теж не чув, щоб була заборонена десь
 
Я тебя предупреждал, что рекламировать свою ветку в чате и других разделах нельзя, а также публиковать ТГ-контакты. Ты их сначала убрал, а теперь решил всех наебать перехитрить и разместил таки ссылку на свой ТГ-канал. Вот там и ищи клиентов, а тему твою я переношу в корзину за систематическое и целенарпавленное нарушение правил форума
Усі твої обвинувачення знайлшди свої пояснення. Якщо щодо чату - я не правий, радий вислухаю (прочитаю, де написано про заборону відповідді, а не ціленаправленої реклами)
Моя гілка показник того, що я нікого не обдурив. Абсолютно кожен, хто здійснив покупку (на свій страх і ризик навіть, якщо не користувався послугами гаранта) не скаже протилежного моїм словам.
І я одного разу, був попереджений Admin'ом щодо некоректного спілкування. Що дозволяє тобі, висловлювати ненормативну лексику до сектанта, тим більше, відразу в руслі безобґрунтованого (в правилах я нічого не знайшов про інформативні лінки) обвинувачення (мене) ?
 
якщо ти уважно слідкував, то був контакт - зараз, для реклами всередині гілки - канал. там де немає ніякої інформації про продажі чи перенаправлення взагалі будь-куди це просто інформативний канал.
відповідно я нічого не порушив.щодо систематичності взагалі наклеп - раз повідомлення про одноразово/багаторазово, два - контакти. про канал вже я розписав. в чому сичтематичність ? тимбільше враховуючи останній факт
ты используешь раздел "флуд" для рекламы торговой ветки и канала в ТГ. я тебя предупреждал, что для продавцов из раздела постоянных продаж доступна только платная услуга рассылки по лс, но ты не в первый раз эту информацию игнорируешь. я не обязан переходить по левым ссылкам, но кликнув по ссылке вижу следующее
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

"шишки от гровера" - информативный канал, ну да, с продажами ничего общего не имеет

Усі твої обвинувачення знайлшди свої пояснення. Якщо щодо чату - я не правий, радий вислухаю (прочитаю, де написано про заборону відповідді, а не ціленаправленої реклами)
Моя гілка показник того, що я нікого не обдурив. Абсолютно кожен, хто здійснив покупку (на свій страх і ризик навіть, якщо не користувався послугами гаранта) не скаже протилежного моїм словам.
І я одного разу, був попереджений Admin'ом щодо некоректного спілкування. Що дозволяє тобі, висловлювати ненормативну лексику до сектанта, тим більше, відразу в руслі безобґрунтованого (в правилах я нічого не знайшов про інформативні лінки) обвинувачення (мене) ?
вернуть твою ветку я должен для того, чтобы ты и дальше продолжил продавать шишки без гаранта? ну, и раз ты тегнул Админа, давай он будет принимать решение о восстановлении твоей ветки
 
ты используешь раздел "флуд" для рекламы торговой ветки и канала в ТГ. я тебя предупреждал, что для продавцов из раздела постоянных продаж доступна только платная услуга рассылки по лс, но ты не в первый раз эту информацию игнорируешь. я не обязан переходить по левым ссылкам, но кликнув по ссылке вижу следующее
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!

"шишки от гровера" - информативный канал, ну да, с продажами ничего общего не имеет


вернуть твою ветку я должен для того, чтобы ты и дальше продолжил продавать шишки без гаранта? ну, и раз ты тегнул Админа, давай он будет принимать решение о восстановлении твоей ветки
Дякую, що відповів
Ти не повинен переходити, ніхто не зобовязаний також.
Але ні перше, ні друге не порушує правил. Чи це відрізнятиметься, якщо я дам лінк на відео в ютюбі своє ? Це буде просто відео і там не буде можливості перейти до мене в спілкування, окрім того, що переписуюсь, я тільки на форумі.

- информативный канал, ну да, с продажами ничего общего не имеет
якщо далі переглянеш - там нема контактів..там просто фото відгуків і нема можливвість звязатись зі мноюб поза форумом

чтобы ты и дальше продолжил продавать шишки без гаранта?
я правий, чи мені здається, що в мене вказано, а решта залежить вже від покупця ?
я можу надати зараз не одне і не три повідомлення-вирізку(скріншот) з приватних повідомлень, де я пишу про те, що людині доступна функція гарант (якщо це буде звязано з моїм виправданням, якось)
 
ты используешь раздел "флуд" для рекламы торговой ветки и канала в ТГ
як мініму я не отримував попередження про це. бо з моєї сторони - не реклама, а добро для людей. Якщо вбачали таємну рекламу - вкажіть. Не було такого ? - не було.
Я вірю, що можливо якісь правила на старій лабі є, як вже десь вказувалось - тут нема, але є ж на старій - ну то я порушую ТАМ правила - але чомусь роблю це безнаказано. А тут, ті що наявні, написані я не порушив точно
 
Такое искусство гровят единицы, тема находится в корзине не заслуженно, такие дела
 
як мініму я не отримував попередження про це. бо з моєї сторони - не реклама, а добро для людей. Якщо вбачали таємну рекламу - вкажіть. Не було такого ? - не було.
Я вірю, що можливо якісь правила на старій лабі є, як вже десь вказувалось - тут нема, але є ж на старій - ну то я порушую ТАМ правила - але чомусь роблю це безнаказано. А тут, ті що наявні, написані я не порушив точно
Добро - это когда ты делаешь его без каких-либо корыстных побуждений, а у тебя в "теме без рекламы" есть обязательные условия

умови - підписуємось на
Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
- стараємось не лівати до закінчення і взагалі, щоб потім не проґавити якісь конкурси всередині
і друга умова, на яку автоматично підписується переможець - відгук в темі - ТЕМА ТУТ
теперь давай по факту: реклама торговой ветки в разделе "флуд", реклама ТГ-канала, который якобы имеет исключительно информационную направленность, но при этом называется
1723023654594.png
ещё и отписать трип-репорт нужно
вот это называется добрые дела и никакой рекламы? серьёзно?
 
Добро - это когда ты делаешь его без каких-либо корыстных побуждений, а у тебя в "теме без рекламы" есть обязательные условия


теперь давай по факту: реклама торговой ветки в разделе "флуд", реклама ТГ-канала, который якобы имеет исключительно информационную направленность, но при этом называется
Переглянути вкладення 36126
ещё и отписать трип-репорт нужно
вот это называется добрые дела и никакой рекламы? серьёзно?
ось твоя одна сторона, яка більш схиляється до правил


Показую свою, не менше правдоподібну і легальну - інформативність (навіть якщо така назва як є) - для інформації, не перенаправляє на якісь котнтакти і просто є підтвердженням для людини, яка потім побачить це в телеграмі і перейде на форум, бо єдине там посилання - це посилання сюди і прочитавши всі правила, людина ця збагатить форум, скористається послугами гаранта по тим читаним правилам.Відписати відгук (не ТР) - знову ж таки - просто підтвердженняр для інших, що все було смачно і чесно.


мені не треба використовувати ніяких додаткових маніпуляцій чи обходів. я просто керуюсь внутрішнім розпорядком..
 
ещё и отписать трип-репорт нужно
вот это называется добрые дела и никакой рекламы? серьёзно?
ну. і знов уж таки) якщо пошукаю людей, які не активні на форумі( просто зареєстровані) більшість підтвердить добропорядність, безобманність, ніяких недовєсів і тд, певну халявність. і це друга рулетка, і були проби, хоч мене не зобов'язує нічого - я це робив тільки, що людина тут написала що і як (і знову можу підтвердити з переписок де я просив написати як є і чесно)

і, вибач, будь ласка, Inkognito18 , що я тебе вплітаю, але саме по тому, як побачив проведення рулетки від цієї людини я зробив свою. не маючи наміру порушити щось чи зробити спеціально наперекор
 
ну. і знов уж таки) якщо пошукаю людей, які не активні на форумі( просто зареєстровані) більшість підтвердить добропорядність, безобманність, ніяких недовєсів і тд, певну халявність. і це друга рулетка, і були проби, хоч мене не зобов'язує нічого - я це робив тільки, що людина тут написала що і як (і знову можу підтвердити з переписок де я просив написати як є і чесно)

і, вибач, будь ласка, Inkognito18 , що я тебе вплітаю, але саме по тому, як побачив проведення рулетки від цієї людини я зробив свою. не маючи наміру порушити щось чи зробити спеціально наперекор
Inkognito18 главный PRO-тестер, а не продавец, даже если спонсором некоторых рулеток выступают селлеры, то во-первых они все со статусами, а во-вторых у самого инкогнито отсутствуют какие-либо требования вроде написания отзывов или обязательной подписки на ТГ-каналы
ось твоя одна сторона, яка більш схиляється до правил


Показую свою, не менше правдоподібну і легальну - інформативність (навіть якщо така назва як є) - для інформації, не перенаправляє на якісь котнтакти і просто є підтвердженням для людини, яка потім побачить це в телеграмі і перейде на форум, бо єдине там посилання - це посилання сюди і прочитавши всі правила, людина ця збагатить форум, скористається послугами гаранта по тим читаним правилам.Відписати відгук (не ТР) - знову ж таки - просто підтвердженняр для інших, що все було смачно і чесно.


мені не треба використовувати ніяких додаткових маніпуляцій чи обходів. я просто керуюсь внутрішнім розпорядком..
какая правдоподобная информация? я тебе выше отписал - то, что ты называешь добром, даже не нативная, а самая что ни на есть топорная реклама. и вообще странно видеть твою стремительно возросшую активность во время отсутствия Админа и гаранта, с которым у тебя и раньше были проблемы. похоже на то, что ты хочешь набрать побольше подписчиков на канал и промутить побольше сделок (а может и нашвырять людей кто знает). зачем тебе вообще восстанавливать ветку срочно? ты не можешь продавать ничего без гаранта, гаранта в настоящий момент нет. тут мутный движ вырисовывается как ни крути
Повідомлення об'єднано автоматично:

Такое искусство гровят единицы, тема находится в корзине не заслуженно, такие дела
у нас здесь не музей, хочет продавать - добро пожаловать в продавцы
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху Знизу