Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

пару раз по 10

Статус
Закрита.
Inkognito18 главный PRO-тестер, а не продавец, даже если спонсором некоторых рулеток выступают селлеры, то во-первых они все со статусами, а во-вторых у самого инкогнито отсутствуют какие-либо требования вроде написания отзывов или обязательной подписки на ТГ-каналы

какая правдоподобная информация? я тебе выше отписал - то, что ты называешь добром, даже не нативная, а самая что ни на есть топорная реклама. и вообще странно видеть твою стремительно возросшую активность во время отсутствия Админа и гаранта, с которым у тебя и раньше были проблемы. похоже на то, что ты хочешь набрать побольше подписчиков на канал и промутить побольше сделок (а может и нашвырять людей кто знает). зачем тебе вообще восстанавливать ветку срочно? ты не можешь продавать ничего без гаранта, гаранта в настоящий момент нет. тут мутный движ вырисовывается как ни крути
Повідомлення об'єднано автоматично:


у нас здесь не музей, хочет продавать - добро пожаловать в продавцы
але на разі, від початку лаби мутність і двіж відбувається тільки з "оіфійними селлерами", як от сьогоднішні арбітражі

щодо протестера - я його ні в чому не обвиняв, але його приклад нагадування про рулетку на водний була простою, то ж я без задніх думок цей спосіб скопіював
і щодо вимог чи умов - в тому й суть, в нього статус, він всеодно був впізнаваний

де це у мене проблеми були ? цікаво
А виросша активність якраз таки вяжеться тільки з добропорядністю і бажанням накормити усіх, що в мене успішно получається. Якщо в тебе є можливість бачити змінеи в редагуванні, то ти побачиш, що нічого я не наручував в продажах через гаранта - все чесно і відкрито. Всі хто бажає користується, правильно ? А якби я відговорював - хтось би пожалівся - правильно ?
Тоді в чому твої прокурорські спостереження, які зараз знову не більше, ніж твої здогадки і потаємний наклеп.
Повідомлення об'єднано автоматично:

зачем тебе вообще восстанавливать ветку срочно?
на головне забув відписати - бо це мій проект. Я його люблю, я в нього вкладаю свій час, гроші, творчість\креатив

я ж мій оплатити віп, наприклад, в цьому місяці, але був "позаправилами" "опущений"
 
Останнє редагування:
ну і мою добропорядність, як сектанті також підтвердять магазини, яким я писав ТР
В осболивості daddydwarf - жоднгого разу не підвів, а якби він та інші ще й писали скарги на інших, протилежних мені сектантів, то тут вже би половина чайок була, що б гальмувало прогресм форуму
то ж на разі я не бачу дожного факту, який би вказав, що зі мною щось не так, чи через мене
 
Тоді в чому твої прокурорські спостереження, які зараз знову не більше, ніж твої здогадки і потаємний наклеп.
Я тебе задал прямой вопрос - зачем тебе восстановление ветки если сейчас временно нет гаранта, который ты проигнорировал и обвинил меня в причастности к прокурорам. По твоему получается, что Администрация ресурса мусорская по той причине, что следит за безопасностью сектантов-покупателей. Давай завязывать дискуссию, тегнул Админа - жди его решения, я восстанавливать твою ветку не намерен
 
Я тебе задал прямой вопрос - зачем тебе восстановление ветки если сейчас временно нет гаранта, который ты проигнорировал и обвинил меня в причастности к прокурорам. По твоему получается, что Администрация ресурса мусорская по той причине, что следит за безопасностью сектантов-покупателей. Давай завязывать дискуссию, тегнул Админа - жди его решения, я восстанавливать твою ветку не намерен
"обвініл" по твоєму принципу, не більше
і не обвинив, а навів аналогію
і не Адміністрация ресурса, а прямий звязок з тим, що ти написав, що я для кидка це роблю і з первентивними заходами прокурорів
і пряма відповідь - це мій проект, я його люблю, зрозуміло, що це особисто-образливо, коли моя тема потрапляє в корзину, саме тому я і за неї чепляюсь
я адміна звичайно ж дочекаюсь, не планую розлогінюватись, але першу дію до цього моменту прийняв на сівй розсуд ти, а я, також ставлячи тобі запитання про правильність твого рішення і не отримавши відповіді, просто нагадаю, ти переніс її в корзину, тому через безаргументність в порушенні правил, я тебе просив її знову ж таки перенести назад. Тільки безпідставність в порушенні правил привела до цього, на мій розсуд. З радістю ж приймаю подальші аргументи і докази моєї неправоти
 
Это свадьба или бракоразводный процесс?
 
1000162409.pngклад снят в касание, хорошие индорные шишки. Накуривает как надо 👍🏾
 
Бля , я должен был выиграть и думал уже покурю нормально :cry:
 
так продовжимо
все працбє, просто тема в "іншому розділі"...який трохи не відповідає дійсності)
Не соответствует действительности здесь только нарушение правил с твоей стороны и то, что продолжаешь торговать без гаранта. Если тебе класть на правила форума, и ты продолжаешь их нарушать не дождавшись вердикта Админа и появления гаранта, тему твою закрываю.
 
Статус
Закрита.
Назад
Зверху Знизу