Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Отзывы

Забрали Гешку Фурика в касание
Легко и Быстро так что рекомендую
Амф чистый и Качественный
Лабораторного качества
Без побочек и уходов

БЕРИ не Пожалеешь !
 
Вчора забрав і свою порцію персикової глини, як бачу я тут не один такий) просто йобаний мрак. За ту саму ціну, що зазвичай отримуєш катишки з пупка Шрека. Забавно повертатись до опису продукту в тг і бачити КЛАСИЧНИЙ амфетамін, ВИСОКА якість продукту)))
Пробував його і сушити і дробити, розтирати *(напевно якщо трішки довше цим займався б то ця хімоза скло роз'їла нахер)* без результатів. Насправді дуже шкода, що магазин який є по суті монополістом в Києві, який стабільно гарантував якісний продукт *(як для мене чуток завелика ейфо складова, я був би радий якби вона взагалі була відсутня, мені як художнику так працювати легше, а саме для цього і вживаю, але то субьєктивщина)* з офігенним опером, що допомагав вирішити проблеми коли вони виникали *( 1 ненаход за весь час, брав +- раз 10 точно, з негативного ще можу згадати 2 клади біля дитячих майданчиків та шкіл на оболоні, але це претензії до хворобливого кури якого не завадило б усипити нахуй, для профілактики.)* так підриває довіру клієнтів. Радити цей шоп на данний момент ну ніяк не можу.

Переглянути вкладення 48630
"СПОКУТА ГРІХІВ ЧИ ПРОСТО ПОСМІШКА БЕЗЗУБОЇ ФОРТУНИ?"

В першу чергу на рахунок назального глиноміса: відверто кажучи, вихода були не набагато важчими ніж при звичній пильці, ЗНАЧНИЙ мінус - відіспавшись та поглянувши у зеркало, побачив темну сторону місяця, сука ніби в ядерний реактор єбальце засунув, прищами-кратерами окропило не на жарт. Зуб даю що то через цю хімозу, з акне проблем давно не було... На один раз покатить але сумніваюсь що тривале вживання не перетворить тебе на згусток жовчі. Те що магаз ніяк не компенсує такі казуси справедливо підпортило йому репутацію.


Склалось так, що конче потрібно було розігнатись тут і зараз, доставку боюсь, з іншими шопами проблем хватало... Тут хоча б стабільні находи та комфортні райони. Тому вирішив ризикнути.

Не знаю чи то фарт(не пєрдьож гайс) чи магаз й правда намагається оперативно вернути довіру, але отримав судячи по фото свіжий клад, забравши побачив звичний продукт...

Мінуси: зняття могло бути взагалі ідеальним, але через збиту мітку замешкався, як полудурок круг другий навернув, проте відносно швидко зорієнтувався та забрав легко. Фото могло б бути більш інформативнішим.

Якби розділили по ціновій категорії каловий пластилін та нормальний амф, зробили компенсацію тим хто обпікся - не мав би права возбухати. Шоп виправляє ситуацію.
Але можливо мені просто повезло, думайте своєю головою.
 

Вкладення

  • IMG_20241007_182923.jpg
    IMG_20241007_182923.jpg
    1.9 MБ · Перегляди: 36
  • IMG_20241007_184140_666.jpg
    IMG_20241007_184140_666.jpg
    85.3 КБ · Перегляди: 36
  • IMG_20241007_184456.jpg
    IMG_20241007_184456.jpg
    507 КБ · Перегляди: 36
Брал тут 1 раз но возникли проблемы с находом клада, написал сюда и сап все решил(Спасибо ему за это)Спустя 2 дня отправили, стелс был на уровне
Продукт-еще не попробовал
Скорость отправки 7/10
Стелс 10/10
 
"СПОКУТА ГРІХІВ ЧИ ПРОСТО ПОСМІШКА БЕЗЗУБОЇ ФОРТУНИ?"

В першу чергу на рахунок назального глиноміса: відверто кажучи, вихода були не набагато важчими ніж при звичній пильці, ЗНАЧНИЙ мінус - відіспавшись та поглянувши у зеркало, побачив темну сторону місяця, сука ніби в ядерний реактор єбальце засунув, прищами-кратерами окропило не на жарт. Зуб даю що то через цю хімозу, з акне проблем давно не було... На один раз покатить але сумніваюсь що тривале вживання не перетворить тебе на згусток жовчі. Те що магаз ніяк не компенсує такі казуси справедливо підпортило йому репутацію.


Склалось так, що конче потрібно було розігнатись тут і зараз, доставку боюсь, з іншими шопами проблем хватало... Тут хоча б стабільні находи та комфортні райони. Тому вирішив ризикнути.

Не знаю чи то фарт(не пєрдьож гайс) чи магаз й правда намагається оперативно вернути довіру, але отримав судячи по фото свіжий клад, забравши побачив звичний продукт...

Мінуси: зняття могло бути взагалі ідеальним, але через збиту мітку замешкався, як полудурок круг другий навернув, проте відносно швидко зорієнтувався та забрав легко. Фото могло б бути більш інформативнішим.

Якби розділили по ціновій категорії каловий пластилін та нормальний амф, зробили компенсацію тим хто обпікся - не мав би права возбухати. Шоп виправляє ситуацію.
Але можливо мені просто повезло, думайте своєю головою.
А я говорил что уже белый )
 
Хочу подякувать taiga, за вирішення моєї проблеми. В моменті коли оператор ніс якийсь брєд, людина вирішила мож питання 🤗 Дав пзк, да такого рівня як ніколи, забрав максимально просто!
 
Хочу подякувать taiga, за вирішення моєї проблеми. В моменті коли оператор ніс якийсь брєд, людина вирішила мож питання 🤗 Дав пзк, да такого рівня як ніколи, забрав максимально просто!
Ну это тип топ, хуле
 
Шо вы, боты? )))
 
Хочу подякувать taiga, за вирішення моєї проблеми. В моменті коли оператор ніс якийсь брєд, людина вирішила мож питання 🤗 Дав пзк, да такого рівня як ніколи, забрав максимально просто!
taiga лучший 💪
С оператором бывают сложности,думаю из за большой нагрузки усталость.
Представить только могу ,что там пишут в чате ))))Мозг закипит железно (
 
Моя история такая, у меня уже 60+ заказов, до этого были не находы но были бабки я просто покупал след клад, до этого нечего не писал, но прошлый раз был пластилин а сейчас не наход, все перерыли, теперь мучает совесть что испортили кому-то газон
 

Вкладення

  • IMG_20241008_135543.jpg
    IMG_20241008_135543.jpg
    806.2 КБ · Перегляди: 18
  • IMG_20241008_132614.jpg
    IMG_20241008_132614.jpg
    7.5 MБ · Перегляди: 18
  • IMG_20241008_132606.jpg
    IMG_20241008_132606.jpg
    6.3 MБ · Перегляди: 18
Моя история такая, у меня уже 60+ заказов, до этого были не находы но были бабки я просто покупал след клад, до этого нечего не писал, но прошлый раз был пластилин а сейчас не наход, все перерыли, теперь мучает совесть что испортили кому-то газон
После дождя камень думаю по чернел и ты проморгал
 
После дождя камень думаю по чернел и ты проморгал

После дождя камень думаю по чернел и ты проморгал
Нету там , были там 30 минут , место людное, обычно оно или есть в кустах или нету, тут нету
 
Нету там , были там 30 минут , место людное, обычно оно или есть в кустах или нету, тут нету
Были с кентом на 2-х кладах мефа позавчера под вечер, тоже по минут 10 на каждом, тоже камни.., а вчера утром сняли оба, в черной изо и в полуметре, метре от меток
 
Моя история такая, у меня уже 60+ заказов, до этого были не находы но были бабки я просто покупал след клад, до этого нечего не писал, но прошлый раз был пластилин а сейчас не наход, все перерыли, теперь мучает совесть что испортили кому-то газон
Когда говорят админ занят, если честно ему просто похуй, отвечает лиж бы ответить, и вот акте ответы я жду по 2 часа
 

Вкладення

  • IMG_20241008_141723.jpg
    IMG_20241008_141723.jpg
    1.1 MБ · Перегляди: 38
Назад
Зверху Знизу