Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Меняю оксибутират+кетамин на полку соли Киев

barbarik5

Сектант
Реєстрація
22.09.24
Повідомлення
66
Репутація
35
Вподобайки
67
Бали
133
0.4 кета + 22мл бутика итого в районе 1500+ меняю на полку качественной соли не паяла шоб меня. Или просто купите скажу где и привезите. Или такси у базы закажите.
 
Давай отправку баш на баш.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Можешь отправить я получу посылку и куплю тебе полку соли в Киеве де тебе надо
Повідомлення об'єднано автоматично:

Всё рано ждёшь что кто-то купит
 
Могу ежовика в капсулах за кетамин подкинуть) Бутираты\Гаммабутералактоны не интересуют
 
Давай отправку баш на баш.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Можешь отправить я получу посылку и куплю тебе полку соли в Киеве де тебе надо
Повідомлення об'єднано автоматично:

Всё рано ждёшь что кто-то купит
Могу в Киеве скинуть просто и ищи того кто тебе отправит.
 
0.4 кета + 22мл бутика итого в районе 1500+ меняю на полку качественной соли не паяла шоб меня. Или просто купите скажу где и привезите. Или такси у базы закажите.
Зачем такое добро на соляндру менять…
 
Могу в Киеве скинуть просто и ищи того кто тебе отправит.
Удачи в поисках соляги, шестивольтовый .
Повідомлення об'єднано автоматично:

Зачем такое добро на соляндру менять…
Так надо. Я думаю ещё чуть и за поездку в метро отдаст адрес
 
Ахуенное предложение
 
Не уж то нашел ...
 
в'єби 0,4 кєта і запий бутіратом і єбалась та соль тобі сраним віником
 
Та одразу потрібно бігти . Дуже швидко бігти .
ну можна і кєт в бутіраті розмішати, але то вже можуть і тапочкі злетіти і лампочкі в світільніку заяскравіти. Ну але братан шукає імєнно Соломію, то я думаю він знає що хоче, нашо йому Насті з Буратіно, то для лахів
 
ну можна і кєт в бутіраті розмішати, але то вже можуть і тапочкі злетіти і лампочкі в світільніку заяскравіти. Ну але братан шукає імєнно Соломію, то я думаю він знає що хоче, нашо йому Насті з Буратіно, то для лахів
Та кет в бутіраті то таке ... Доставити до організму неможливо нормально Я хотів допомогти з обміном . Бачить Бог . Він точно знає що потрібно . Треба щоб перло але не паяло - гурман .від соляги точно світильник на місці буде ,батарей в хаті нема за то лампочки не світять 😂
 
Та кет в бутіраті то таке ... Доставити до організму неможливо нормально
Підловив))
Треба щоб перло але не паяло - гурман .від соляги точно світильник на місці буде ,батарей в хаті нема за то лампочки не світять
Лол)) Світла з дверного вічка вистачить, щоб освітити всю хату, подібно як зараз Луна освічує Землю))
 
Я і з тим і з тим справу мав)
Підловив))

Лол)) Світла з дверного вічка вистачить, щоб освітити всю хату, подібно як зараз Луна освічує Землю))
Точно вистачить ) особливо якщо в нього дивитися на протязі усього тріпа )

Надобраніч
 
Ого, товарищ топик стартер вы являетесь мусорским? В силу чего не равный размен?
 
Назад
Зверху Знизу