Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Краща флудільня з жирними призами та грошима!

Всё интернет есть, смотрю футбол дальше))
 
Классный был день на Евро
 
Останнє редагування:
Астрологи обіцяють (тиждень) пакування полюс штрафування. А там побачимо як наша славетна судова система із тим впорається.
Це вже Було в сімпсонах
Цей тиждень триває скоро як два місяці в Києві
А подекуди і два роки…
 
  • Вподобайка
Реакції: Zeno
Всё интернет есть, смотрю футбол дальше))
А хто там зараз найбільший андердог? Швейцарія чи Турція? Не полюбляю вболівати за фаворитів.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Цей тиждень триває скоро як два місяці в Києві
То була демоверсія :)
 
Астрологи обіцяють (тиждень) пакування плюс штрафування. А там побачимо як наша славетна судова система із тим впорається.
Нещодавно переслуховував всі ости Homm3
Повідомлення об'єднано автоматично:

Офігенно, скажіть
 
  • Love
Реакції: Zeno

    Zeno

    Балів: 5
Вони пречудові:love:, до війни з товаришами в покер збиралися, та фоновим саундом постійно їх вмикали:)
А ми саме через хост грали. Один тактик все по гайдам робив, тому я постійно програвав
 
А ми саме через хост грали. Один тактик все по гайдам робив, тому я постійно програвав
Ахахах, мене так чувак уламав на гроші з ним зіграти)) І я зі своєю тактикою з дитинства, де спокійно собі капітолій будуєш, потім вже армію... От я капітолій тільки й встиг що побудувати))
 
Ахахах, мене так чувак уламав на гроші з ним зіграти)) І я зі своєю тактикою з дитинства, де спокійно собі капітолій будуєш, потім вже армію... От я капітолій тільки й встиг що побудувати))
Жиза. Я тільки потім почав вникати. Про передачу війська от одного героя до іншого для економії ходу, розфасовку армії по 1, охоту на артефакти і тд
 
  • Вподобайка
Реакції: Zeno
Все зрозумів, дякую.
 
Всем привет
 
shit_paradise зайнята і одразу весь актив зник))
да, я главный предводитель флуда, были дела и работа, сорри ребята, ближайшие 5 дней времени у меня будет прилично
Повідомлення об'єднано автоматично:

Я вирішив, що тільки фінал буду дивитися. Франція vs Іспанія. Час робити ставки?
я думаю, Испания победит, но ставить не буду)))
 
да, я главный предводитель флуда, были дела и работа, сорри ребята, ближайшие 5 дней времени у меня будет прилично
Повідомлення об'єднано автоматично:


я думаю, Испания победит, но ставить не буду)))
Радий тебе бачити))
Теж думаю що іспанія
 
Назад
Зверху Знизу