Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Краща флудільня з жирними призами та грошима!

Привіт! Як самопочуття? Ще не куштував кокс?
Коли отримав трішки спробував, - 1) взагалі без запаху, даже коли підігрів, немає запаху аміаку , ні різкого такого хімічного, 2 ) ейфорія слабка, не то що я очікував.
Я переніс тестування, так як було дуже жарко, тиск пригає. А при вживанні температура тіла ще більше підвищується.
Не можу поки що нічого конкретно сказати. Спробую трішки більшу дозу. Перше враження від цього штампу - ,,Не вразив".
Доречі - який це штамп?
 
Коли отримав трішки спробував, - 1) взагалі без запаху, даже коли підігрів, немає запаху аміаку , ні різкого такого хімічного, 2 ) ейфорія слабка, не то що я очікував.
Я переніс тестування, так як було дуже жарко, тиск пригає. А при вживанні температура тіла ще більше підвищується.
Не можу поки що нічого конкретно сказати. Спробую трішки більшу дозу. Перше враження від цього штампу - ,,Не вразив".
Доречі - який це штамп?
а запаха метилбензоата, который именно запах "ореха" не было? хоть в носу?
 
Коли отримав трішки спробував, - 1) взагалі без запаху, даже коли підігрів, немає запаху аміаку , ні різкого такого хімічного, 2 ) ейфорія слабка, не то що я очікував.
Я переніс тестування, так як було дуже жарко, тиск пригає. А при вживанні температура тіла ще більше підвищується.
Не можу поки що нічого конкретно сказати. Спробую трішки більшу дозу. Перше враження від цього штампу - ,,Не вразив".
Доречі - який це штамп?
Дізнаюсь, скажу. Але треба буде затестити повноцінно)
 
чего тут у вас интересного?
 
доброго ранку)
 
доброго всем!
Так хотела поспать и не выключила виброзвонок на телефоне,а пидорасы знаете ли не дремлят и хуй ложили на зоны комфорта других людей, потому наяривают, даже если их сбросишь
 
мене сусідка розбудила
Повідомлення об'єднано автоматично:

прокинувся від стуку знизу, думав – здалося.. але тут знову нагупали
ну і норм, краще всілякмх будильників
 
мене сусідка розбудила
Повідомлення об'єднано автоматично:

прокинувся від стуку знизу, думав – здалося.. але тут знову нагупали
ну і норм, краще всілякмх будильників
коли нема необхідності прокидатися, нема світла і інет паскудний, то оці будильники недоречні
 
Назад
Зверху Знизу