Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Краща флудільня з жирними призами та грошима!

она юзать соль))) давно уже. Теперь письку постит и собирает вторсырьё по мусоркам
та ну это понятно, ну я так и знал шо соли ебашит...фу пизду свою показывает это пиздец,это же больной человек на голову ,кто ей телефона подарил?
 
а що ти була свідком часів коли вона ще була в адекваті та їй ще й проби давали?
да, я с 2019го на Секте
Повідомлення об'єднано автоматично:

та ну это понятно, ну я так и знал шо соли ебашит...фу пизду свою показывает это пиздец,это же больной человек на голову ,кто ей телефона подарил?
у неё он был, мама купила или Сепультура Норд, который её ебал раньше
 
  • Вподобайка
Реакції: Zeno
  • Вподобайка
Реакції: Zeno
ну и да, может солист The Doors в её фактазиях ебёт её и помогает собирать бумагу и жесть.
та жах коли так, а родини немає, а державі похую, хоча я навіть нафантазувати собі не можу ідеальне суспільство, і яке у ньому ставлення до таких людей. Воно ж вже, скоріш за все нелікується.
 
та жах коли так, а родини немає, а державі похую, хоча я навіть нафантазувати собі не можу ідеальне суспільство, і яке у ньому ставлення до таких людей. Воно ж вже, скоріш за все нелікується.
необратимые нарушения нейронных связей в мозгу от солей
 
та жах коли так, а родини немає, а державі похую, хоча я навіть нафантазувати собі не можу ідеальне суспільство, і яке у ньому ставлення до таких людей. Воно ж вже, скоріш за все нелікується.
ну так бывает в жизни бро)
 
у нас в Харькове такой же кура, к шишкам специально соль подкладывает рядом, мразь
та он просто раскладывает и то, и то, возможно на несколько шопов трудится сразу или все позиции кладёт от одного. Находит безлюдное место в ебенях и клепает на одном пятаке по 30 кладов
Повідомлення об'єднано автоматично:

да, синька это тяжелый наркотик,железно
 
блин еще долго)) шото пишеться но не хуяя не пишеться
 
ну так бывает в жизни бро)
та жах що в житті буває, в мене під час психоделприходів відчуття крихкості людини настільки сильно в голову б'є, що паніку викликає. Мене дивує як при цьому так мало інвалідів, людей із виколотим оком та інше. Я вже про психічні розлади не кажу.
Повідомлення об'єднано автоматично:

блин еще долго)) шото пишеться но не хуяя не пишеться
та куди поспішати, зараз вихідні, відправлення, певно з понеділка вже будуть, чи ти грошенята хочеш?
 
Назад
Зверху Знизу