Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Краща флудільня з жирними призами та грошима!

А що таке цікаве прийняв?
Та нічого, ад п'ю
Ну і на купі з попередніми стресами якимись фартомними, напевно дають щось не ясне) а ти як ? Шо вечір каже ?
Повідомлення об'єднано автоматично:

ха понял)) нормально)
Вечір просить нових розваг?)
 
Та нічого, ад п'ю
Ну і на купі з попередніми стресами якимись фартомними, напевно дають щось не ясне) а ти як ? Шо вечір каже ?
Повідомлення об'єднано автоматично:


Вечір просить нових розваг?)
а шо юзать собрался?
 
Та нічого, ад п'ю
Ну і на купі з попередніми стресами якимись фартомними, напевно дають щось не ясне) а ти як ? Шо вечір каже ?
Я добре. Поки нічого не вживаю. Ще днів 5-7. Потім потріпую.

Вечір файний. Світло вирубили. Через півгодини включити мають. В душ, почистим зуби й спати ляжем з дружиною.
 
Я добре. Поки нічого не вживаю. Ще днів 5-7. Потім потріпую.

Вечір файний. Світло вирубили. Через півгодини включити мають. В душ, почистим зуби й спати ляжем з дружиною.
а як ти тоди пишешь на форуми без свитла ?
 
Я добре. Поки нічого не вживаю. Ще днів 5-7. Потім потріпую.

Вечір файний. Світло вирубили. Через півгодини включити мають. В душ, почистим зуби й спати ляжем з дружиною.
ПРЯМ ЩАС)
 
Якийсь кіпіш тут

Кажуть посилки на НП перевіряти стали більш уважно
 
Якийсь кіпіш тут

Кажуть посилки на НП перевіряти стали більш уважно
а разве на НП проверяют посылки ? Сколько раз забирал правда не наркоту - всегда спрашивали они проверять будете ? А там по моему желанию
 
а разве на НП проверяют посылки ? Сколько раз забирал правда не наркоту - всегда спрашивали они проверять будете ? А там по моему желанию
 
Мне как раз одна едет
 
а нашему селу это не грозит пока - такое чудо техники лет через 5 у нас установят )
 
Назад
Зверху Знизу