Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Я не хочу жить! Помогіте

YMBUkraine

Помощник Barneys Farm
Команда Секти
Помощник Представителя
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 667
Репутація
3 763
Вподобайки
5 569
Бали
2 314
Депозит
500 $
Поїв , вспомнив що вчора не вбивар дома і треба попилисосити , замести подвір’я , потім ще почитати книжку і зробити Блять зарядку , типу щоб розвиватися і все таке і інше , я вже не можу … якщо чесно .. вже довго ніхуя не роблю і це просто жах … я просто раб .. простий Раб , простий білий раб .. опариш ..
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ладно , я пішов все це робити .. як все зроблю то я відпишу вам! Всім мир і гарного дня ! Зараз зроблю все по дому , потім почитаю главу і зроблю розминку .
 
8355F42E-78E2-4144-9A94-FE80C2CE8E70.jpeg
606E3D9D-DE81-4BA9-BC08-4E6C077637D9.jpeg
Кстати вот вам подборка стулов туалетов !
Повідомлення об'єднано автоматично:

А ще мене напевно ніхто на форумі не любить , і я нікому не нада .. всі тільки за наркотики переживають ..
 
Поїв , вспомнив що вчора не вбивар дома і треба попилисосити , замести подвір’я , потім ще почитати книжку і зробити Блять зарядку
Все кроме первого это беспонтовая трата времени
 
Давай ещё подборку кроватей туалетов
всьо , сонечко моє ! Я піду убирати вдома , бо в мене немає жінки щоб її гатити і заставляти вбирати.. тому батьки гатять мене і поки що вбираю я ..
 
Тоже не хочу жить
Бля , красава ! Але ви заїбали я не можу піти позбирати … пишите і пишите мені …
Повідомлення об'єднано автоматично:

Так би хотів зараз на її дині повтикать … а не подвір’я замітати ::
 
Поїв , вспомнив що вчора не вбивар дома і треба попилисосити , замести подвір’я , потім ще почитати книжку і зробити Блять зарядку , типу щоб розвиватися і все таке і інше , я вже не можу … якщо чесно .. вже довго ніхуя не роблю і це просто жах … я просто раб .. простий Раб , простий білий раб .. опариш ..
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ладно , я пішов все це робити .. як все зроблю то я відпишу вам! Всім мир і гарного дня ! Зараз зроблю все по дому , потім почитаю главу і зроблю розминку .
Жиза
 
Переглянути вкладення 19444
Переглянути вкладення 19445
Кстати вот вам подборка стулов туалетов !
Повідомлення об'єднано автоматично:

А ще мене напевно ніхто на форумі не любить , і я нікому не нада .. всі тільки за наркотики переживають ..
Титановых дисков и спойлера не хватает. Перед пацанами как лох выглядеть, та ну :(
 
Титановых дисков и спойлера не хватает. Перед пацанами как лох выглядеть, та ну :(
Ыххахвхахвхвхв +++
Повідомлення об'єднано автоматично:

Блін пацани , дякую що підтримуєте ..
 
Поїв , вспомнив що вчора не вбивар дома і треба попилисосити , замести подвір’я , потім ще почитати книжку і зробити Блять зарядку , типу щоб розвиватися і все таке і інше , я вже не можу … якщо чесно .. вже довго ніхуя не роблю і це просто жах … я просто раб .. простий Раб , простий білий раб .. опариш ..
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ладно , я пішов все це робити .. як все зроблю то я відпишу вам! Всім мир і гарного дня ! Зараз зроблю все по дому , потім почитаю главу і зроблю розминку .
Фарту тебе Бро)
 
stulTualet.png

вот этот огонь! тока его надо затюняжить
колеса под 19 диски и подушки вокруг как в восточных ресторанах, чтобы уютно было
 
ті вжє пагатився у туза,, . ,,?
 
Переглянути вкладення 19463

вот этот огонь! тока его надо затюняжить
колеса под 19 диски и подушки вокруг как в восточных ресторанах, чтобы уютно было
+ Закрафтить стилёво, я бы разрисовала, декор создать из разных фиговин непонятных, чтобы светился можно сделать, мягких материалов добавить для комфорта😄
 
+ Закрафтить стилёво, я бы разрисовала, декор создать из разных фиговин непонятных, чтобы светился можно сделать, мягких материалов добавить для комфорта😄
о, да ты поймала вайб!)) LED-ы, неон под низ, оформить в стиле кибер пси крафт панк
 
А я вас всех переживу, доживу до 95 лет
 
о, да ты поймала вайб!)) LED-ы, неон под низ, оформить в стиле кибер пси крафт панк
😍 Это круто звучит))


Напомнила вся эта тема мне, про чувака который делает дизайнерские гробы, Ганские гробы ⚰️ мне нравится прям
 
Дякую за тему.Турбо прибирання і турбо читання тобі


Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
 
Назад
Зверху Знизу