Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

ГЕЙ ПАРАД VS АКЦИЯ ЗА ТРАДИЦИОННЫЕ ЦЕННОСТИ

Да, уже глянул
Я бы пошел… если бы не охотники
так можно со стороны иподрома зайти, я ленточку тебе туда бы поднесла, на входе взятую. Думай короче. На территории ТЦК не будут шляться, а вообще, может по форме пойдёшь, есть или искать?
 
Бля ,я в шоке ,а не боися идти?
а чего бояться, в Киеве ПВО всё сбивает и там рядом укрытия есть. Я прошлым летом-осенью ходила и на Себу, и на Парадокса, и на Эзервуда
 
так можно со стороны иподрома зайти, я ленточку тебе туда бы поднесла, на входе взятую. Думай короче. На территории ТЦК не будут шляться, а вообще, может по форме пойдёшь, есть или искать?
Та у меня есть типа форма))
Я пока понаблюдаю, спасибо за заботу
Paradox крутой артист, я слышал еще со времен Тапольского
И Seba знаю
Хорошие музыканты к нам едут и не боятся) отличный знак
 
Та у меня есть типа форма))
Я пока понаблюдаю, спасибо за заботу
Paradox крутой артист, я слышал еще со времен Тапольского
И Seba знаю
Хорошие музыканты к нам едут и не боятся) отличный знак
да чего боятса то ? концерт в 18.00 . У нас ТЦК четко работают -до 14.00 - по городу рыскают - потом все шабаш.
 
Та у меня есть типа форма))
Я пока понаблюдаю, спасибо за заботу
Paradox крутой артист, я слышал еще со времен Тапольского
И Seba знаю
Хорошие музыканты к нам едут и не боятся) отличный знак
они уже второй раз во время войны будут выступать, еще и бэк ту бэк, это будет точно крутейше. Основоположники драмфанка.
Кстати, у меня есть автограф Парадокса с его первого выступления в Синеме. Тогда был лайв и он меня покорил)
 
🏳️‍🌈Марш Рівності (ГЕЙ ПАРАД) – «КиївПрайд» проходить зараз на Театральній
За словами організаторів, їм дозволили пройти лише 100 метрів. На виході з метро чергують багато правоохоронців. Усіх, хто йде до учасників маршу, перевіряють металодетектором.
- Тим часом, акція в підтримку традиційних цінностей проходить на Хрещатику. Там поліція блокує рух активістів.
(ПОЛИЦИЯ В ИНТЕРЕСАХ ПИДОРАСОВ, КАК И ВСЕГДА)
другого выхода нету. На том параде гейском представители органов государственной власти ЕС прибывают, поэтому вероятность, что бравые и поистине великолепнаые ребята могут начистить физиономию лицам власти европейских стран. А вообще печально – это всё...
Лучше бы что-то толковое провели, чем такое бесполезное шевство, которое вовсе не уместно, да и поддержка таких вот верств населения, в такую трудную минуту – смешно.
 
Гей-активісти — дійсно хоробрі люди. Знаючи, що отримають стусанів, вони все одно виходять і хочуть, щоб враховували їхні права. Колгоспники в коментарях такі смішні: белькочуть як барани про повістки, секс на вулиці — довбойоби якісь. Яке це має відношення до параду? Сміливості у тих людей більше, ніж у сцикуна-ухилянта, який би когось відправив на фронт замість себе, когось неугодного. «Вдома, за закритими дверима, робіть що хочете, а на вулицю виносити то не треба?» 😂 І хіба хтось займається непристойностями на вулиці? Коханням у громадських місцях? Наскільки я розумію, люди хочуть, щоб їх перестали чмирити і цькувати. Щоб, коли хтось випадково дізнається, чим, особливо з ким, людина займається за зачиненими дверима, вона не втратила роботу, наприклад, щоб не почали цькувати і принижувати якось: ділдо закидати в ящик на роботі, пеніси на дверях квартири малювати, переслідувати з погрозами. Кріпосним із брудом під нігтями байдуже буде, у них в генах закладено, що хто без бруду під нігтями, той ворог. Але освіченим, сучасним людям можна донести інформацію, що це не боротьба за пропаганду «їбанія педіков», коли два чоловіки на вулиці кохають один одного привселюдно. Це, швидше, боротьба проти дискримінації і цькування.
Ну і додатково «неначасним», яким не на часі «паради педіков» бо війна. То вам і без війни не на часі, через ваше зневажливе ставлення до цих людей, а для них боротьба за свої права завжди на часі.
 
Гей-активісти — дійсно хоробрі люди. Знаючи, що отримають стусанів, вони все одно виходять і хочуть, щоб враховували їхні права. Колгоспники в коментарях такі смішні: белькочуть як барани про повістки, секс на вулиці — довбойоби якісь. Яке це має відношення до параду? Сміливості у тих людей більше, ніж у сцикуна-ухилянта, який би когось відправив на фронт замість себе, когось неугодного. «Вдома, за закритими дверима, робіть що хочете, а на вулицю виносити то не треба?» 😂 І хіба хтось займається непристойностями на вулиці? Коханням у громадських місцях? Наскільки я розумію, люди хочуть, щоб їх перестали чмирити і цькувати. Щоб, коли хтось випадково дізнається, чим, особливо з ким, людина займається за зачиненими дверима, вона не втратила роботу, наприклад, щоб не почали цькувати і принижувати якось: ділдо закидати в ящик на роботі, пеніси на дверях квартири малювати, переслідувати з погрозами. Кріпосним із брудом під нігтями байдуже буде, у них в генах закладено, що хто без бруду під нігтями, той ворог. Але освіченим, сучасним людям можна донести інформацію, що це не боротьба за пропаганду «їбанія педіков», коли два чоловіки на вулиці кохають один одного привселюдно. Це, швидше, боротьба проти дискримінації і цькування.
Ну і додатково «неначасним», яким не на часі «паради педіков» бо війна. То вам і без війни не на часі, через ваше зневажливе ставлення до цих людей, а для них боротьба за свої права завжди на часі.
О блять очередная чепуха подтянулась.
 
Гей-активісти — дійсно хоробрі люди. Знаючи, що отримають стусанів, вони все одно виходять і хочуть, щоб враховували їхні права. Колгоспники в коментарях такі смішні: белькочуть як барани про повістки, секс на вулиці — довбойоби якісь. Яке це має відношення до параду? Сміливості у тих людей більше, ніж у сцикуна-ухилянта, який би когось відправив на фронт замість себе, когось неугодного. «Вдома, за закритими дверима, робіть що хочете, а на вулицю виносити то не треба?» 😂 І хіба хтось займається непристойностями на вулиці? Коханням у громадських місцях? Наскільки я розумію, люди хочуть, щоб їх перестали чмирити і цькувати. Щоб, коли хтось випадково дізнається, чим, особливо з ким, людина займається за зачиненими дверима, вона не втратила роботу, наприклад, щоб не почали цькувати і принижувати якось: ділдо закидати в ящик на роботі, пеніси на дверях квартири малювати, переслідувати з погрозами. Кріпосним із брудом під нігтями байдуже буде, у них в генах закладено, що хто без бруду під нігтями, той ворог. Але освіченим, сучасним людям можна донести інформацію, що це не боротьба за пропаганду «їбанія педіков», коли два чоловіки на вулиці кохають один одного привселюдно. Це, швидше, боротьба проти дискримінації і цькування.
Ну і додатково «неначасним», яким не на часі «паради педіков» бо війна. То вам і без війни не на часі, через ваше зневажливе ставлення до цих людей, а для них боротьба за свої права завжди на часі.
В Київі вже давно нікому нема діла до твоєї орієнтації, сексуальних вподобань, ніхто не цькує нікого - зайдіть в будь який заклад на подолі чи Рейтарській, взагалі будь де, чи сходіть на концерт, в клуб. Всюди інклюзивність та різноманіття.
 
Гей-активісти — дійсно хоробрі люди. Знаючи, що отримають стусанів, вони все одно виходять і хочуть, щоб враховували їхні права. Колгоспники в коментарях такі смішні: белькочуть як барани про повістки, секс на вулиці — довбойоби якісь. Яке це має відношення до параду? Сміливості у тих людей більше, ніж у сцикуна-ухилянта, який би когось відправив на фронт замість себе, когось неугодного. «Вдома, за закритими дверима, робіть що хочете, а на вулицю виносити то не треба?» 😂 І хіба хтось займається непристойностями на вулиці? Коханням у громадських місцях? Наскільки я розумію, люди хочуть, щоб їх перестали чмирити і цькувати. Щоб, коли хтось випадково дізнається, чим, особливо з ким, людина займається за зачиненими дверима, вона не втратила роботу, наприклад, щоб не почали цькувати і принижувати якось: ділдо закидати в ящик на роботі, пеніси на дверях квартири малювати, переслідувати з погрозами. Кріпосним із брудом під нігтями байдуже буде, у них в генах закладено, що хто без бруду під нігтями, той ворог. Але освіченим, сучасним людям можна донести інформацію, що це не боротьба за пропаганду «їбанія педіков», коли два чоловіки на вулиці кохають один одного привселюдно. Це, швидше, боротьба проти дискримінації і цькування.
Ну і додатково «неначасним», яким не на часі «паради педіков» бо війна. То вам і без війни не на часі, через ваше зневажливе ставлення до цих людей, а для них боротьба за свої права завжди на часі.
фу сука
люди все по дефолту животные, никогда не будет равноправия, всегда будут разные стороны и с этим ничего не поделать, попытка поменять что-то таким образом ни к чему хорошему не приводит, челы вышли пиздов получат или уже получили, никогда такого не было и вот опять, так это храбрость или тупость? с
сама по себе идея парада это ебаный сюр, они бегают орут это нормально а сами бедные несчастные люди
я не имею ничего против меньшин, более того у нас в компании есть пара настоящих боевых пидарасов, и это не эти намыленные сюсипуськи которые обижены в детстве или где-то мать прибухнула во время беременности, а здоровые бородатые мужики которые ровно как и я ловят фейспалм с происходящего, которые хоть и открытые негетеро, но могут себе позволить угарнуть с идиотизма затеи, надо им сказать что они хуже ухылянта за точку зрения, которая не соответствует ожиданиям их якобы "братьям по негетеросексуальности"
 
Так указывайте на эту, определённую проблему. А не сквернословте о других. Мы все одинаковые. Не тех людей пидорами называют..

И вообще, какой бюджет, какие деньги? Ментов поставили? Так если б не такие как вы, дикари, не ставили бы. Это ж не концерт какой-то, где куча бабла вливается.
сама ты, блин, дикарка. Какие блять парады? кто кого где ущимил? Пусть на нуле перед орками парад проведут ещё, чтоб те не стреляли

ты вешаешь на людей ярлыки, не вникая в суть проблемы. А проблема в том, что никто никого не ущемляет, но позиция жертвы всегда более выгодна для манипуляций
 
О блять очередная чепуха подтянулась
Дякую що чепуха, а не автоматично запис в ряди лгбт
их никто не чмырит, пока они парады во время войны не начинают проводить
Ну їх і до війни зневажали, типу щоб не висовувались і навіть не заікались з ким вони там живуть, цілуються, кохаються.
В Київі вже давно нікому нема діла до твоєї орієнтації, сексуальних вподобань, ніхто не цькує нікого - зайдіть в будь який заклад на подолі чи Рейтарській, взагалі будь де, чи сходіть на концерт, в клуб. Всюди інклюзивність та різноманіття.
Почитай тут коментарі, дуже багато радикальних поглядів, осуду, бажання принизити лише за вподобання людей. Йобана тупа бидлота. Розумна бидлота сказала би «ооо геї, ну мутіть тоді там між собою, то мені більше тєлок дістанеться, буду їх трахати, я альфа, куплю собі альфу, короче ухххууу», а тупа бидлота «оооо педіки, будим бити вам ібальніки». Ну і через таку бидлоту, ми гетеро чоловіки втрачаємо відсоток жінок, бо вони переходять до Лгбт
не нужно шествовать с дилдаком во лбу по Хрехатику для начала...
Дійсно, ділдаки забрати, парад залишити
надо им сказать что они хуже ухылянта за точку зрения, которая не соответствует ожиданиям их якобы "братьям по негетеросексуальности"
Ні скажи що їх вважають тухлодирими підарами достойними бути пизженими кожного дня, лише за те що їм подобаються чоловіки. Ну або тут цитат набери з коментарів
И вообще, какой бюджет, какие деньги? Ментов поставили? Так если б не такие как вы, дикари, не ставили бы. Это ж не концерт какой-то, где куча бабла вливается.
Дійсно, якби не ці мавпи і не потрібно було би виставляти кордон з поліціянтів, то не і грошей не потрібно витрачати. Хоча копи і так на зміні, їм всеодно заплатили б. Думаю що підари з влади, намутились на геях
 
Назад
Зверху Знизу