Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

А де зараз менший ризик прийому на укр чи новій пошті? Хто б що обрав з цих мамонтів бізнесу?
Укрпошта
Повідомлення об'єднано автоматично:

ну для этого надо флудить хоть периодически тут
Я могу и регулярно, систер :devilish:
 
И меня в сон клонит, но ничего будет бороться.
 
Слабо идём, думаю к шести народ подтянется.
 
А скажи різницю в 2 словах між ними
2С-І - більше заряджає енергією, все відчувається божественно чистим, музика звучить обʼємно і чітко. Емпатія більш сімейна. Позитив аж давить, часто все смішне. Легко керувати тріпом. Секс більш пристрасніший. Тривалість тріпу 8 годин.

2С-В - тактильні відчуття більш приємніші, маже і прибиває лежати, музика більш розмита. Емпатія з сексуальним підтекстом. Керувати тріпом складніше. Секс більш ніжний та чуттєвий. Тривалість тріпу 6 годин.

Ну це мій досвід, у когось можливо інший
 
У кого лайфселл? Тоже плохо интеренет без света?

Есть смысл менять на другого оператора?
 
Хелло братишки и сестрички, и как оно?
магаз работает??
 
2С-І - більше заряджає енергією, все відчувається божественно чистим, музика звучить обʼємно і чітко. Емпатія більш сімейна. Позитив аж давить, часто все смішне. Легко керувати тріпом. Секс більш пристрасніший. Тривалість тріпу 8 годин.

2С-В - тактильні відчуття більш приємніші, маже і прибиває лежати, музика більш розмита. Емпатія з сексуальним підтекстом. Керувати тріпом складніше. Секс більш ніжний та чуттєвий. Тривалість тріпу 6 годин.

Ну це мій досвід, у когось можливо інший
отлично описал, я бы сказала, что Тусиайка для аудиалов, сибирь больше заходит визуалам
Повідомлення об'єднано автоматично:

У кого лайфселл? Тоже плохо интеренет без света?

Есть смысл менять на другого оператора?
лайфселл самый отстойный из всех, киевстар пока лучший во время блэкаута


LoneDeVlone залетай к нам на огонёк, тут покрут каждые 500 сообщений
 
Назад
Зверху Знизу