Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Та це ми розуміємо.
А ти думав взагалі, чому так сталось? Ти комусь розказував хоч мінімально про свої "хоббі"?
ні тільки каріні і вона теж має такі хобі
Повідомлення об'єднано автоматично:

Та це ми розуміємо.
А ти думав взагалі, чому так сталось? Ти комусь розказував хоч мінімально про свої "хоббі"?
та думаю шопвинен
 
ні тільки каріні і вона теж має такі хобі
А ти "Каріні" сильно довіряєш?
Як думаєш, чи могло таке статись, що її десь хапнули за шкірку, і від неї - дізнались про тебе?
Можливо спеціально, а можливо ні. Можливо просто твій номер пробили, посилки побачили і вирішили на авось тебе хапнути.

Незнаю, тобі варто думати про це, а не мені.. Тому ладно.
Давайте про щось веселіше.
 
А ти "Каріні" сильно довіряєш?
Як думаєш, чи могло таке статись, що її десь хапнули за шкірку, і від неї - дізнались про тебе?
Можливо спеціально, а можливо ні. Можливо просто твій номер пробили, посилки побачили і вирішили на авось тебе хапнути.

Незнаю, тобі варто думати про це, а не мені.. Тому ладно.
Давайте про щось веселіше.
На Венома 3 підеш в кінотеатр?
 
Так. Із всесвіту Sony

Ну воно видовищно. Подобається на такі фільми в кінотеатр ходити
Ну Веном це топ, переглядав попередні не один раз) На пам'ять уже все знаєш, але гуд і по жартах, і по накалу)
 
А як до фільмів жанру "Жахи" відносишся?
Ну тут не дуже фанат. Окремі подобаються. В підлітковому віці більше дивився

Але такі як «Поворот не туди», «У пагорбів є очі» такі заходять. Типу більше про уродів якихось ніж про якусь містику

Ааа «Вій» це ще радянський фільм. Хоть і містика, а сподобався. В 5 років з татом подивився, півночі прокидався. Бо боявся ту відьму
 
Ну тут не дуже фанат. Окремі подобаються. В підлітковому віці більше дивився

Але такі як «Поворот не туди», «У пагорбів є очі» такі заходять. Типу більше про уродів якихось ніж про якусь містику

Ааа «Вій» це ще радянський фільм. Хоть і містика, а сподобався. В 5 років з татом подивився, півночі прокидався. Бо боявся ту відьму
Цікаво..) Зрозуміло!)
Бо я фанат жахів/триллерів, все що можливо передивився.
А що тобі більш довподоби?
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу