Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Сильное заявление. Проверять его мы конечно же не будем👾
А я придумав як провести час до кінця дня.
Вмикаю "Погані хлопці" з першої частини, і аж до тієї що вийшла в цьому році.
Неділя як не як, планів ноль. Весь двіж завтра)
 
А я придумав як провести час до кінця дня.
Вмикаю "Погані хлопці" з першої частини, і аж до тієї що вийшла в цьому році.
Неділя як не як, планів ноль. Весь двіж завтра)
А ми в гості до батьків приїхали, віддали малюка батькам і йдем гуляти на природу)
 
А ми в гості до батьків приїхали, віддали малюка батькам і йдем гуляти на природу)
Все продумано😁
Нормально, впевнений вам трішечки хочеться насамоті побути)

Бажаю гарно провести час! Я поки лівну звідси трішки 😎
 
Та його особливо й не було. Я до того курив два рази - не сподобалось.
хреновые шишки значит либо сорт не подходящий. Я вот покурила Glookies с косяка, а он как мет, только шишка))))) и влюбилась в этот сорт. У меня примерно 10 сортов есть фаворитов, а остальное мне тоже не нравится
Повідомлення об'єднано автоматично:

А ми в гості до батьків приїхали, віддали малюка батькам і йдем гуляти на природу)
я вообще с прародителями выросла, с родителями только 2 дня в неделю виделась и в их отпуск лет до 15, потом только с ними жить начала, потому что родителям без меня всегда было заебись) Семья это муж и жена потому что)
Поэтому мы с мужем не хотим детей)
 
хреновые шишки значит либо сорт не подходящий. Я вот покурила Glookies с косяка, а он как мет, только шишка))))) и влюбилась в этот сорт. У меня примерно 10 сортов есть фаворитов, а остальное мне тоже не нравится
Знаю що зараз багато "гібридів", але можливо ти до чогось більше схиляєшся? Сатива чи індика?
 
Все продумано😁
Нормально, впевнений вам трішечки хочеться насамоті побути)

Бажаю гарно провести час! Я поки лівну звідси трішки 😎
Дякую і дружина дякує:cool:🌲🌳
Повідомлення об'єднано автоматично:

я вообще с прародителями выросла, с родителями только 2 дня в неделю виделась и в их отпуск лет до 15, потом только с ними жить начала, потому что родителям без меня всегда было заебись) Семья это муж и жена потому что)
Поэтому мы с мужем не хотим детей)
В какой-то мере и правильно. На 50%. Но мы очень хотели ребёнка. И жена единственный человек от которого хотел детей. Хоть и отношений и интриг было достаточно.

А вообще каждый сам решает как ему правильно)
 
Останнє редагування:
Дякую і дружина дякує:cool:🌲🌳
🙌🙌🙌
Ксьондз-сектант благословляє вас на щастя🤞
Я тільки другу частину почав дивитись, до четвертої, нової, іще далеко😂На вулиці холодрига, тому не затримуюсь на перекури)
А у вас на півночі сьогодні більш менш погода, це у нас +18, зюзя)
 
🙌🙌🙌
Ксьондз-сектант благословляє вас на щастя🤞
Я тільки другу частину почав дивитись, до четвертої, нової, іще далеко😂На вулиці холодрига, тому не затримуюсь на перекури)
А у вас на півночі сьогодні більш менш погода, це у нас +18, зюзя)
🙌
У нас +27

Ми з Сум трохи переїхали в глиб області. Так як дедалі небезпечніше там. А тут лиш дрони та літаки літають і ніяких вибухів:sneaky:

Так що ти знаєш в якому я місті зараз;)
 
🙌
У нас +27

Ми з Сум трохи переїхали в глиб області. Так як дедалі небезпечніше там. А тут лиш дрони та літаки літають і ніяких вибухів:sneaky:

Так що ти знаєш в якому я місті зараз;)
Варіантів не багато👌👌

+27, так у вас ще літо, у нас зюзя, а Одеса тоне від дощу. Україна, бляха😍
 
Я тебе розумію)
Коли я жив у Тбілісі...Це такий кайф.. Гори.. Казбегі, Гудаурі.. Боржомі.. Кутаїсі.. Одна краса одним словом..
Грузія це взагалі відпад 🤩 🏔️

Тільки закінчиться війна і відкриють кордони плануєм зʼїздити в Італійські Альпи, Доломіти.
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу