Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Ну це щось херня прям.. Брак якийсь, або наче підстава, щоб людей похуйовило...
Магаз Марко Поло на легалайзері

Марки LSD брав там зазвичай - якість не погана. Але в Лорда краще.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Хімію по - любому якусь добавили. Зір так довго від натури не пливе.
Жесть
Про магаз відгуки гарні.
Але після того як я їх лсд зрівняв з іншими, то розумію що якість далека до ідеалу
 
Хімію по - любому якусь добавили. Зір так довго від натури не пливе
Я такої ж думки.

Магаз Марко Поло на легалайзері

Марки LSD брав там зазвичай - якість не погана. Але в Лорда краще.
От бачиш, порівняв - і ще вилазать мінуси по якості, ну я би після такого "досвіду" з шоколадом... Хзхз.. Сумніваюсь що "У ВСІХ ВСЕ ГУД", "ніхто не жаліється"
Ну да блять. Прикинь чєлік зїв би половину отакого як ти шоколаду, і як він би блять написав "шо все хуйово"? З того світу????
 
Я такої ж думки.


От бачиш, порівняв - і ще вилазать мінуси по якості, ну я би після такого "досвіду" з шоколадом... Хзхз.. Сумніваюсь що "У ВСІХ ВСЕ ГУД", "ніхто не жаліється"
Ну да блять. Прикинь чєлік зїв би половину отакого як ти шоколаду, і як він би блять написав "шо все хуйово"? З того світу????
Та да
Ще тоді подумав, що я добре тримався

Ну я відгуку не писав про них. Лише в лс ото запитав. На той час я нічого не писав на подібних форумах. Я взагалі й на секту потрапив, через ДМТ, написав один репорт і пішли проби/банери. Відповідно і тріпувати трохи частіше став. А так в мене була якась одна речовина в місяць.
 
Свіжозпечена картполя та м'яско😍
Ловлю приход капєц😁
Та да
Ще тоді подумав, що я добре тримався

Ну я відгуку не писав про них. Лише в лс ото запитав. На той час я нічого не писав на подібних форумах. Я взагалі й на секту потрапив, через ДМТ, написав один репорт і пішли проби/банери. Відповідно і тріпувати трохи частіше став. А так в мене була якась одна речовина в місяць.
Ну бачиш, все рівно досвід є досвід, але ну його в баню, щоб ще ледь не відїхати від шоколоду з тгк.. Хто б міг подумати..
 
😱😱😱
Я не знав) Думав у тебе стаж з "Марією" більший)
ну я с ней знакома была, но я системно на спидах висела, а спиды с травой не сочетаются, одно другое перебивает и не даёт раскрыться. Потому начала курить, когда слезла со спидов
 
Свіжозпечена картполя та м'яско😍
Ловлю приход капєц😁

Ну бачиш, все рівно досвід є досвід, але ну його в баню, щоб ще ледь не відїхати від шоколоду з тгк.. Хто б міг подумати..
Я й так не фанат тгк був
Після того вже ніколи не стану пробувати)
 
Свіжозпечена картполя та м'яско😍
Ловлю приход капєц😁

Ну бачиш, все рівно досвід є досвід, але ну його в баню, щоб ще ледь не відїхати від шоколоду з тгк.. Хто б міг подумати..
я ела с тгк дистиллятом шоколад, мне наоборот очень он по душе, но толерантность к шишкам потом недели 2 держится, как и после вакса. Вообще, тгк по желудку это толик сходу на дней 10 от разового приёма. Но по желудку тгк психоделик отличный
 
ну я с ней знакома была, но я системно на спидах висела, а спиды с травой не сочетаются, одно другое перебивает и не даёт раскрыться. Потому начала курить, когда слезла со спидов
Мне уж лучше спиды 🤣
 
ну я с ней знакома была, но я системно на спидах висела, а спиды с травой не сочетаются, одно другое перебивает и не даёт раскрыться. Потому начала курить, когда слезла со спидов
І у мене так же... Коли є спіди - навіщо ця трава?) оце заліпати..) Краще "побігати" 😁
 
Ну всьо.
Нафіг натуру!
Будемо солі курити, колотись!

Особливо я, який уколів блять не переношу😂😂😂😂😂
Кожній нормальній людині укол не приємний :sneaky:

Мені з ПАВ лише ДМТ дружина колола пару раз. Бо фрібейсу не було, а в той час дуже хотілось спробувати. В/М звичайно. В булку.
 
Кожній нормальній людині укол не приємний :sneaky:

Мені з ПАВ лише ДМТ дружина колола пару раз. Бо фрібейсу не було, а в той час дуже хотілось спробувати. В/М звичайно. В булку.
Та у мене діло не в "неприємно")
Я все життя з дитинства боявся, з пальця кров дати - це було щось страшне. Весь клас йшов здавав, поперед мене, а я ледь не останнім..)
Потім пів дня нив😁
А як з вени давав, то взагалі піздєц))
 
Он деяким людям і колотись не треба щоб «ісполнять»🤪
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу