Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Саме смішне - я ж приходжу до тями в машині швидкої.
Мене підвозять вже біля лікарні, і я викупаю - А ДЕ ПАКЕТ ТОЙ З МІКСОМ?
Я ж усі ці 10грам в зіпі мав з собою ахаххахаха))
А він був схований в ничці певній, але поки доїхав, я привстав, я на ньому лежав всю дорогу ахахахах
Сховав по бистрому і все))
Добре що це місто в тебе і скора бистро приїхала. А прикинь як люди в селі якомусь.
 
Розказую)
На дворі весна 2015. Ніхто мені не розказував, про шишки, траву, я все пізнавав сам. Попадаю на один древній РЦ форум. І бачу за 10г "ТРАВИ" як я думав - 600грн!! Пише Мікс 10г - 600грн. По фото типу перебита трава. Я так прикинув, собі покурю, пацанам продам, вигідно піздєц.
Замовив. Прийшло блять в прозорому кульку і загорнуто в штанах аххахаха.
Я йду на зустріч важливу. Рішаю забити пів сигаретки, що і впевнено роблю в туалеті гіпермаркету.
Підходжу до місця зустрічі, в наушниках грає "Жаман - О глубоком".
Закурюю, докурюю до табака, тобто мікс скурив, відчуваю зразу шо шось не те.
Викидаю той бичок, дістаю пачку сигарет з кишені, нагинаюсь..... І втрачаю нахуй свідомість😂
Нуууу, мені здавалось шо я ригав увесь тріп, десь літав у пеклі по колу...

Приходжу до тями у кареті швидкої, в газельці. Очі відкрив - і наче у кіно картинка. Медики кажуть: "Юначе, ви як? Ви втратили свідомість, люди вас врятували викликавши нас!"

Відвезли в лікарню на мій район, по дорозі трішки риганув їм у відро))

Там відпустили, під супровід друга, якому я подзвонив, шоб мене забрав звідти нахуй)))))

Ось так я покурив хіматуру, думаючи що це шмаль.
Далі я просто забивав" пів ноготка" в сигаретку, і непогано тріпував😁
прям как я сальвию вместо шишек, доб вместо лсд и кетамин вместо амфа в клубе на бухло. И всё это в мои 19. Тогда форумов не было ещё.Ух.Но у меня без скорых, просто люто и на всю жизнь запомнилось
 
Добре що це місто в тебе і скора бистро приїхала. А прикинь як люди в селі якомусь.
Таки да.. Про це не думаєш, а ось трапилось..
прям как я сальвию вместо шишек, доб вместо лсд и кетамин вместо амфа в клубе на бухло. И всё это в мои 19. Тогда форумов не было ещё.Ух.Но у меня без скорых, просто люто и на всю жизнь запомнилось
Кетамін замість амфа - жесть😱😱
Та і сальвія пздц😳

Ця історія як раз 18р було..Дурненький ж іще був..
 
Невже прям такий кал-бодиль?? 😱
ну на вид там семки, струпали и листья на 30% от общего веса и не особо трихомистые, пересушенные. По эффектам сказали хуже чем у Марло. У Марло теплица вообще слабая даже для меня, а у меня толик низкий
 
Ну сни доречі були досить приємні...)
Хай бро👋
А мне приснилось, что в туалете с потолка течет вода люто (топят)... я резко подорвался, в темноте прибигаю к параше - включаю свет, а там нихуя....

Зато через секунду я осознал что я хочу в туалет ну очень сильно....если бы не сон - проснулся бы в бассейне наверно 😁
 
А мне приснилось, что в туалете с потолка течет вода люто (топят)... я резко подорвался, в темноте прибигаю к параше - включаю свет, а там нихуя....

Зато через секунду я осознал что я хочу в туалет ну очень сильно....если бы не сон - проснулся бы в бассейне наверно 😁
хорошо, что не снилось море, в котором ты купвешься, тогда бы точно проснулся от тепла, растекающегося по телу и кровати
 
ну на вид там семки, струпали и листья на 30% от общего веса и не особо трихомистые, пересушенные. По эффектам сказали хуже чем у Марло. У Марло теплица вообще слабая даже для меня, а у меня толик низкий
Я отзывы пересмотрел с фото , вроде народ довольный. Может разным разное шлют.
 
ну на вид там семки, струпали и листья на 30% от общего веса и не особо трихомистые, пересушенные. По эффектам сказали хуже чем у Марло. У Марло теплица вообще слабая даже для меня, а у меня толик низкий
Мені здавалось по твоїх словах ти по-більше куриш.. Ну декілька раз на тиждень, так?
А мне приснилось, что в туалете с потолка течет вода люто (топят)... я резко подорвался, в темноте прибигаю к параше - включаю свет, а там нихуя....

Зато через секунду я осознал что я хочу в туалет ну очень сильно....если бы не сон - проснулся бы в бассейне наверно 😁
Ахаххаха😂
Спасатель туалету)) Ну благо обійшлось і одне і інше))
 
Я отзывы пересмотрел с фото , вроде народ довольный. Может разным разное шлют.
ну может, я просто ко всемв прочему люблю шишки красивые, отманикюренные и с богатым терпеновым профилем, а не аут с семками и струпалями
Повідомлення об'єднано автоматично:

Мені здавалось по твоїх словах ти по-більше куриш.. Ну декілька раз на тиждень, так?
меня с 30-50мг хорошая трава убивает, у меня общий стаж курения полтора года, и я могу неделю не курить. Обычно пару раз в неделю и 1 раз без догонов
 
Так свій мінімум я зробив , я порахував собі 17 повідомлень в день.
 
меня с 30-50мг хорошая трава убивает, у меня общий стаж курения полтора года, и я могу неделю не курить. Обычно пару раз в неделю и 1 раз без догонов
😱😱😱
Я не знав) Думав у тебе стаж з "Марією" більший)
 
😱😱😱
Я не знав) Думав у тебе стаж з "Марією" більший)
Я у грудні шоколад з тгк з’їв. Казали половину плитки. Я вжив третину. Через 20 хвилин стало смішно. Через 40 хвилин зловив блідого. Лежав в овочеподібному стані. Кажу дружині: а почитай чи можу коні двинути від Марії Іванівни?:sick:
 
Сьогодні якесь свято?
Знаю тільки що сьогодні "День РХБЗ ЗСУ"
Я у грудні шоколад з тгк з’їв. Казали половину плитки. Я вжив третину. Через 20 хвилин стало смішно. Через 40 хвилин зловив блідого. Лежав в овочеподібному стані. Кажу дружині: а почитай чи можу коні двинути від Марії Іванівни?:sick:
Ну нічого собі😱Щось по консистенції може не те було???
 
Ну нічого собі😱Щось по консистенції може не те було???
Я писав продавцеві. Відповідь була що у всіх завжди все норм.

Так у мене ще півтори доби зір в темноті розмитий був

Потім я дав 1/6 шоколадки другові. Йому було гірше ніж мені. Рвав дуже. І думав що я над ним експерименти ставлю.
 
Я писав продавцеві. Відповідь була що у всіх завжди все норм.

Так у мене ще півтори доби зір в темноті розмитий був

Потім я дав 1/6 шоколадки другові. Йому було гірше ніж мені. Рвав дуже. І думав що я над ним експерименти ставлю.
Ну це щось херня прям.. Брак якийсь, або наче підстава, щоб людей похуйовило...
 
Я писав продавцеві. Відповідь була що у всіх завжди все норм.

Так у мене ще півтори доби зір в темноті розмитий був

Потім я дав 1/6 шоколадки другові. Йому було гірше ніж мені. Рвав дуже. І думав що я над ним експерименти ставлю.
Хімію по - любому якусь добавили. Зір так довго від натури не пливе.
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу