Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Маю міні історію, яка пов'язана із моїм знайомством з РЦ форумами)) розкажу зараз)
Так шишок. І то ,я дивився не погані сорти.
Взагалі гуд, 500 це не так і багато по суті.
А в проміжках ти обмежений?
Чи можна набити 500 за тиждень наприклад, і отримати виплату?
 
Маю міні історію, яка пов'язана із моїм знайомством з РЦ форумами)) розкажу зараз)

Взагалі гуд, 500 це не так і багато по суті.
А в проміжках ти обмежений?
Чи можна набити 500 за тиждень наприклад, і отримати виплату?
Місяць, раніше думаю не дадуть.
 
Різні відгуки чув. А вот АК-47 кажуть норм. Це мене і стимулювало.
мне наоборот говорили, а еще и показывали фотки, семки, струпали, без маника и сеном воняют, на вид вообще аут бодыль. Ак-47 именно. И купить их оплату за баннер уже 2 сектанта предлагали, а я их даром не возьму, дичь такую.
 
Маю міні історію, яка пов'язана із моїм знайомством з РЦ форумами)) розкажу зараз)
Розказую)
На дворі весна 2015. Ніхто мені не розказував, про шишки, траву, я все пізнавав сам. Попадаю на один древній РЦ форум. І бачу за 10г "ТРАВИ" як я думав - 600грн!! Пише Мікс 10г - 600грн. По фото типу перебита трава. Я так прикинув, собі покурю, пацанам продам, вигідно піздєц.
Замовив. Прийшло блять в прозорому кульку і загорнуто в штанах аххахаха.
Я йду на зустріч важливу. Рішаю забити пів сигаретки, що і впевнено роблю в туалеті гіпермаркету.
Підходжу до місця зустрічі, в наушниках грає "Жаман - О глубоком".
Закурюю, докурюю до табака, тобто мікс скурив, відчуваю зразу шо шось не те.
Викидаю той бичок, дістаю пачку сигарет з кишені, нагинаюсь..... І втрачаю нахуй свідомість😂
Нуууу, мені здавалось шо я ригав увесь тріп, десь літав у пеклі по колу...

Приходжу до тями у кареті швидкої, в газельці. Очі відкрив - і наче у кіно картинка. Медики кажуть: "Юначе, ви як? Ви втратили свідомість, люди вас врятували викликавши нас!"

Відвезли в лікарню на мій район, по дорозі трішки риганув їм у відро))

Там відпустили, під супровід друга, якому я подзвонив, шоб мене забрав звідти нахуй)))))

Ось так я покурив хіматуру, думаючи що це шмаль.
Далі я просто забивав" пів ноготка" в сигаретку, і непогано тріпував😁
 
мне наоборот говорили, а еще и показывали фотки, семки, струпали, без маника и сеном воняют, на вид вообще аут бодыль. Ак-47 именно. И купить их оплату за баннер уже 2 сектанта предлагали, а я их даром не возьму, дичь такую.
Получу увижу, попробую, тогда скажу.
 
мне наоборот говорили, а еще и показывали фотки, семки, струпали, без маника и сеном воняют, на вид вообще аут бодыль. Ак-47 именно. И купить их оплату за баннер уже 2 сектанта предлагали, а я их даром не возьму, дичь такую.
Невже прям такий кал-бодиль?? 😱
 
Розказую)
На дворі весна 2015. Ніхто мені не розказував, про шишки, траву, я все пізнавав сам. Попадаю на один древній РЦ форум. І бачу за 10г "ТРАВИ" як я думав - 600грн!! Пише Мікс 10г - 600грн. По фото типу перебита трава. Я так прикинув, собі покурю, пацанам продам, вигідно піздєц.
Замовив. Прийшло блять в прозорому кульку і загорнуто в штанах аххахаха.
Я йду на зустріч важливу. Рішаю забити пів сигаретки, що і впевнено роблю в туалеті гіпермаркету.
Підходжу до місця зустрічі, в наушниках грає "Жаман - О глубоком".
Закурюю, докурюю до табака, тобто мікс скурив, відчуваю зразу шо шось не те.
Викидаю той бичок, дістаю пачку сигарет з кишені, нагинаюсь..... І втрачаю нахуй свідомість😂
Нуууу, мені здавалось шо я ригав увесь тріп, десь літав у пеклі по колу...

Приходжу до тями у кареті швидкої, в газельці. Очі відкрив - і наче у кіно картинка. Медики кажуть: "Юначе, ви як? Ви втратили свідомість, люди вас врятували викликавши нас!"

Відвезли в лікарню на мій район, по дорозі трішки риганув їм у відро))

Там відпустили, під супровід друга, якому я подзвонив, шоб мене забрав звідти нахуй)))))

Ось так я покурив хіматуру, думаючи що це шмаль.
Далі я просто забивав" пів ноготка" в сигаретку, і непогано тріпував😁
Аха-хах, бля розсмішив якщо чесно.
Ти тоді ще не знав що означає мікс, я чомусь думав що це і так зрозуміло!
До цих пір смішно аха-ха- хах. Вибач реально смішно як представив.
 
Розказую)
На дворі весна 2015. Ніхто мені не розказував, про шишки, траву, я все пізнавав сам. Попадаю на один древній РЦ форум. І бачу за 10г "ТРАВИ" як я думав - 600грн!! Пише Мікс 10г - 600грн. По фото типу перебита трава. Я так прикинув, собі покурю, пацанам продам, вигідно піздєц.
Замовив. Прийшло блять в прозорому кульку і загорнуто в штанах аххахаха.
Я йду на зустріч важливу. Рішаю забити пів сигаретки, що і впевнено роблю в туалеті гіпермаркету.
Підходжу до місця зустрічі, в наушниках грає "Жаман - О глубоком".
Закурюю, докурюю до табака, тобто мікс скурив, відчуваю зразу шо шось не те.
Викидаю той бичок, дістаю пачку сигарет з кишені, нагинаюсь..... І втрачаю нахуй свідомість😂
Нуууу, мені здавалось шо я ригав увесь тріп, десь літав у пеклі по колу...

Приходжу до тями у кареті швидкої, в газельці. Очі відкрив - і наче у кіно картинка. Медики кажуть: "Юначе, ви як? Ви втратили свідомість, люди вас врятували викликавши нас!"

Відвезли в лікарню на мій район, по дорозі трішки риганув їм у відро))

Там відпустили, під супровід друга, якому я подзвонив, шоб мене забрав звідти нахуй)))))

Ось так я покурив хіматуру, думаючи що це шмаль.
Далі я просто забивав" пів ноготка" в сигаретку, і непогано тріпував😁
Лють
 
Аха-хах, бля розсмішив якщо чесно.
Ти тоді ще не знав що означає мікс, я чомусь думав що це і так зрозуміло!
До цих пір смішно аха-ха- хах. Вибач реально смішно як представив.
Та це було жесть, я цей тріп на все життя запам'ятав. Я не знав ще тоді, що таке мікс і так далі. Потім через місяць я вперше замовив Амфік 1грам, 175грн наче... Там і понеслось з часом)
 
Та це було жесть, я цей тріп на все життя запам'ятав. Я не знав ще тоді, що таке мікс і так далі. Потім через місяць я вперше замовив Амфік 1грам, 175грн наче... Там і понеслось з часом)
Да блін, бувають в житті такі тріпи , що ніколи не забудеш.
 
Да блін, бувають в житті такі тріпи , що ніколи не забудеш.
Саме смішне - я ж приходжу до тями в машині швидкої.
Мене підвозять вже біля лікарні, і я викупаю - А ДЕ ПАКЕТ ТОЙ З МІКСОМ?
Я ж усі ці 10грам в зіпі мав з собою ахаххахаха))
А він був схований в ничці певній, але поки доїхав, я привстав, я на ньому лежав всю дорогу ахахахах
Сховав по бистрому і все))
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу