Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Тут не согласен. Как показывает практика катиноны в нормальных дозировках меньше грузят сердце 💓.
Но только стоит дать большую дозу, то грузит как и фенилэтиламины. :unsure:
Здоров Бонд, як поживаєш?
 
Привет, всё нормально! Трезвый!
Помидоры вчера вечером закручивал, на зиму консервация домашняя!!!
Тверезий - і то файно!)
Оооо, закрутки - ТОП! Я на минулому тижні крутив аджику, обожнюю дуже, блять не втримався і вже 2 банки наїбнув)))
Помідори також накрутив, але тільки маленьку першу партію.
 
Тверезий - і то файно!)
Оооо, закрутки - ТОП! Я на минулому тижні крутив аджику, обожнюю дуже, блять не втримався і вже 2 банки наїбнув)))
Помідори також накрутив, але тільки маленьку першу партію.
Я теж першу, дождався коли ціни пішли в гору.
 
100 банок - у тебе склад замість дому, чи що?)
 
100 банок купуєш?????? А не задохуя я вибачаюсь??))
Да ні, це ще мало. Купую в основному салати , грибочки, огірки помідори. 05 і 1л. На 270 днів - це я ще зменшив.
А так зимою приблизно 1 банка в день.
 
Да ні, це ще мало. Купую в основному салати , грибочки, огірки помідори. 05 і 1л. На 270 днів - це я ще зменшив.
А так зимою приблизно 1 банка в день.
Ага, ну якщо грибочки та інше - тоді зрозуміло. Я просто не любитель грибів, взагалі, наприклад. Накручую огірки, помідори, аджику. Ось вже був трохи кабачкової ікри накрутив.
 
Ага, ну якщо грибочки та інше - тоді зрозуміло. Я просто не любитель грибів, взагалі, наприклад. Накручую огірки, помідори, аджику. Ось вже був трохи кабачкової ікри накрутив.
Аджика - да точно, .
Вот добре що наповнив, може аджики банок 10 зроблю.
 
Аджика - да точно, .
Вот добре що наповнив, може аджики банок 10 зроблю.
Аджика у мене улетучивається екстра-швидко, ну дуже люблю. Зараз був зробив банок 15. Вже мінус 2.
Ще робитиму два десятка точно.
Хулі, 20-25хв я через машинку все перемелюю, далі уже хуйня остається.
 
Аджика у мене улетучивається екстра-швидко, ну дуже люблю. Зараз був зробив банок 15. Вже мінус 2.
Ще робитиму два десятка точно.
Хулі, 20-25хв я через машинку все перемелюю, далі уже хуйня остається.
В мене взагалі не було бажання щось закривати в цьому році, а це щось на мене найшло. Натхнення появилося.
 
В мене взагалі не було бажання щось закривати в цьому році, а це щось на мене найшло. Натхнення появилося.
Ну нормальне натхнення. Зараз осінь почалась, далі зима - незнаю як у кого, я зразу гнусним стаю, заставляти себе приходиться щось до кінця зробити..
 
Ну нормальне натхнення. Зараз осінь почалась, далі зима - незнаю як у кого, я зразу гнусним стаю, заставляти себе приходиться щось до кінця зробити..
Поки дощів проливних немає,то може ще поїду на ринок , а як дощі підуть, то я їбав там лазить мокнуть.
 
Поки дощів проливних немає,то може ще поїду на ринок , а як дощі підуть, то я їбав там лазить мокнуть.
Лазити, мокнути, бабки під ногами плетуться, цигани шось вічно хочуть 😂😂
 
Щось я вже й їсти захотів, піду якихось канапків нароблю.
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу