Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

То оплатиш мені доставку посилки бро?)
Можу оплатити шмару тобі якусь, куди присилати?)
Ясно, зрозумів.
Напишеш потім як він по якості.
++ окей

Я а неділю від Тип-Топа получав. Вже якість спортилася. Битий, мілкий кристал, щей дуже слабенька ейфорія.
Останній меф який юзав - був їхній. Кладом. 3 тижні тому. Згоден, якість +/- якщо чесно.

Толлер толлером, мені 3 рази по 1г хватило оцінити, що посередній насправді.
 
Раз в місяць 1 г нормально.
От я так юзаю тепер, чесно кажучи іноді хуйовенько, бо тяга зайобує. Але пропрацьовую цей момент.
Бо як почав меф вживати, ух єбать. Понеслося, брав зразу по 2 клади іноді. Бувало, шо візьмеш той 1г, і сука розумієш шо треба ще, а вже 23:00 ахахах, і куда їхати блять серед ночі😂😂
 
От я так юзаю тепер, чесно кажучи іноді хуйовенько, бо тяга зайобує. Але пропрацьовую цей момент.
Бо як почав меф вживати, ух єбать. Понеслося, брав зразу по 2 клади іноді. Бувало, шо візьмеш той 1г, і сука розумієш шо треба ще, а вже 23:00 ахахах, і куда їхати блять серед ночі😂😂
Кста бро ето норм что когда в 17 попробовал амф и словил передоз а потом еще раз и подсел?
 
Ну я не оч шарю за меф ((
Можливо і не треба..)
Кста бро ето норм что когда в 17 попробовал амф и словил передоз а потом еще раз и подсел?
Не зрозумів трохи.

1. Перший раз понюхав амф - і був передоз.
2. А з часом знову понюхав - і підсів?

Тут питання, якщо після другого разу все було заєбісь - то це типова ситуація.
 
Можливо і не треба..)

Не зрозумів трохи.

1. Перший раз понюхав амф - і був передоз.
2. А з часом знову понюхав - і підсів?

Тут питання, якщо після другого разу все було заєбісь - то це типова ситуація.
Ну після другого разу було заєбісь так
 
ребят, у меня тут 10г шишек АК-47 почтой с баннера сгорает - никто не хочет?)
 
Можешь репы кинуть :D
Повідомлення об'єднано автоматично:

а так ничего не надо)
Блін, шишки гарна пропозиція, але я немаю чим віддячити зараз, я тільки закинув 30к вчора на крипту. А просто так - якось не гарно, я так не можу)

Можливо хтось з порядних відгукнеться, не вірю що ніхто не бажає..
 
Блін, шишки гарна пропозиція, але я немаю чим віддячити зараз, я тільки закинув 30к вчора на крипту. А просто так - якось не гарно, я так не можу)

Можливо хтось з порядних відгукнеться, не вірю що ніхто не бажає..
Та мне деньги не важны) А шишки сгорят - обидно)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Может потом как ни будь сочтёмся :D
 
А чому ти не забираєш? Маєш запас?
Да там свои приколы у меня) через месяц расскажу, а пока что у меня запасов на пару месяцев :D
Повідомлення об'єднано автоматично:

Если вкратце - у меня приколы с военкоматом и пока что я немного мотаюсь весь месяц по городам, решаю свои приколы - вообще не до этого(
 
Так чего, не хочешь забрать?)
Уступлю комусь краще, 10г не мало насправді, як на мене одного.

Не думав що колись це скажу, раніше навіть би не думав, "калаш" файно діє на мене, але я відклав траву в "довгий ящик" через тривожність після частого куріння.
 
Бля, никому не надо :D Ладно, пойду сделаю тему
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу