Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Да, много интересного есть) ооо) расскажешь потом как получилось))
Добре, обов'язково ☺️😊
ну когда в 6 утра ложишься - доброе утро как раз в 14:00))) ебанные отключения света, сбили график
Ну жесть бро..
А я якось до відключень не привязаний, все що потрібно є і вдома, і на робочому місці, і у офісі. Все налагоджено, навіть коли були критичині ситуації, і світло давали по 4-6год на день
 
Ну ми набили майже половину, можна легенько зробити так, щоб хтось на вихідні отримав підгон)))
 
Чого б хотілось у разі виграшу?)

Актив наче є, зранку ми настрочили немало) Один пан виграв, і вже пішов з Манічкою напевно святкувати чергову ТуСібі))))
Даже не знаю.
Или кетамин, или меф.
 
Взагалі це була якась магія наче.

Я дуже хотів спробувати місцевий меф, від Білосніжки, і ніяк затарити не виходило.
І попало так, що саме в цей момент виграв тут у флудилці😂
І виявилось, що меф за день до цього закінчився😂

Я переміг після того знову, обрав мдма, але той перший виграш чекав чекав і чекав на той меф😁Хоча 10 раз вже хотів передумати, ПапаГном казав можеш щось інше взяти - я вже і на Кет оком приглянув, і на ще щось..

Але доля така доля)))
 
Чого б хотілось у разі виграшу?)

Актив наче є, зранку ми настрочили немало) Один пан виграв, і вже пішов з Манічкою напевно святкувати чергову ТуСібі))))
Бро я тут я в місто їздив понятно бро)
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу