Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Правильно робиш.
Це все можна пропрацювати і побороти - але лише при бажанні і мотивації.
Я після майже 3 років юзання - мав чистоту повну 18 місяців.
Але повернувся до вживання надто легко. Сигарети пішли першими в хід, далі амф і далі по накатаній.
 
Правильно робиш.
Це все можна пропрацювати і побороти - але лише при бажанні і мотивації.
Я після майже 3 років юзання - мав чистоту повну 18 місяців.
Але повернувся до вживання надто легко. Сигарети пішли першими в хід, далі амф і далі по накатаній.
отак в мене теж було тіко 6 місяців і бухло((
Повідомлення об'єднано автоматично:

Да ну нахуй, я уже наверное давно перерос это. Днём мозг должен хорошо работать.
так какуюта умную щіщку покури))
 
Да ну нахуй, я уже наверное давно перерос это. Днём мозг должен хорошо работать.
1000%
Коли я курив, то тільки під вечір - не раніше. Бо були періоди, накупив різних гуд сортів, і з самого ранку курив. Мінус день нахуй)
 
1000%
Коли я курив, то тільки під вечір - не раніше. Бо були періоди, накупив різних гуд сортів, і з самого ранку курив. Мінус день нахуй)
ну я все поню після ефектуу трави а під час більш менш норм себе відчуваю колись в універ накуреним ходив
 
ну я все поню після ефектуу трави а під час більш менш норм себе відчуваю колись в універ накуреним ходив
І який толк був ходити в універ накуреним?)))

Ахахахахаха, згадав 2019, друг здавав екзамени у ВУЗі, а я мав 0.5 синьої альфи, тоді була їбать потужна хуєта. А він до цього 1-2 рази нюхав амф, я йому давав.
Аххаха і він сам просив перед екзаменом альфи, я відмовляв, а він сука як бик стояв на своєму.
Ну настелив дарогу, прям перед заходом в кабінет.
Я чекав його 1год, він вийшов патєряним нахуй з екзамену🤣🤣🤣
 
1000%
Коли я курив, то тільки під вечір - не раніше. Бо були періоди, накупив різних гуд сортів, і з самого ранку курив. Мінус день нахуй)
Я читав там про меф говорили.
Мені вот останні 3 місяці меф начав заходити. Раніше таке раз в рік, раз в пів року. А зараз якщо не часто ,то піде.
 
І який толк був ходити в універ накуреним?)))

Ахахахахаха, згадав 2019, друг здавав екзамени у ВУЗі, а я мав 0.5 синьої альфи, тоді була їбать потужна хуєта. А він до цього 1-2 рази нюхав амф, я йому давав.
Аххаха і він сам просив перед екзаменом альфи, я відмовляв, а він сука як бик стояв на своєму.
Ну настелив дарогу, прям перед заходом в кабінет.
Я чекав його 1год, він вийшов патєряним нахуй з екзамену🤣🤣🤣
нє на екзаменах був трезвий а так трохи покурити то було 60 процентув но історія угар)))
 
Я читав там про меф говорили.
Мені вот останні 3 місяці меф начав заходити. Раніше таке раз в рік, раз в пів року. А зараз якщо не часто ,то піде.
От я знизив частоту юзання мефу. Файно пре, частіше в тверезості, почуваюсь норм
 
Я читав там про меф говорили.
Мені вот останні 3 місяці меф начав заходити. Раніше таке раз в рік, раз в пів року. А зараз якщо не часто ,то піде.
нє бро луч на мєф не сідай ми не хочем тебе потіряти
 
Та чого потіряти? Я не вважаю шо меф може стерти нутро людське, не такий він і безпощадний насправді
нй тіпа з альфи на меф куда не шло но з мефу на альфу можна дуже легко перепригути
 
нє бро луч на мєф не сідай ми не хочем тебе потіряти
Дякую за заботу!!!
Я меф знаю вже стільки років, що о го го . Я ще років 8 назад його робив. Так чисто для цікавості. І як бачиш - не присів. Я Д-мет люблю.
 
Дякую за заботу!!!
Я меф знаю вже стільки років, що о го го . Я ще років 8 назад його робив. Так чисто для цікавості. І як бачиш - не присів. Я Д-мет люблю.
ааа дмет хороша штука але я зара амф мадам трава
 
Дякую за заботу!!!
Я меф знаю вже стільки років, що о го го . Я ще років 8 назад його робив. Так чисто для цікавості. І як бачиш - не присів. Я Д-мет люблю.
Ехххх, знову спогади про Дмет довоєнний🥺
 
Я Д-мет - поки що не юзаю, може в Вересні спробую, а може й пізніше.
Тиск буває піднімається, а так довго його контролювати як діє мет , я не зможу.
 
Я Д-мет - поки що не юзаю, може в Вересні спробую, а може й пізніше.
Тиск буває піднімається, а так довго його контролювати як діє мет , я не зможу.
а шо в тебе з тиском чи роки беруть своє?
 
а шо в тебе з тиском чи роки беруть своє?
Пробу взяв на тест мав бути Д-мет, а було непонятно що. Скору визивав, а потім в лікарні лежав. Більше двох місяців не міг толком ходити.
 
Я Д-мет - поки що не юзаю, може в Вересні спробую, а може й пізніше.
Тиск буває піднімається, а так довго його контролювати як діє мет , я не зможу.
Я давненько Дметом не розганявся, не находив достойного в якось зірки не сходились купити все таки
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу