Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

я сам нормально але сибірь десь сьодні завтра буде написали
Повідомлення об'єднано автоматично:

тіпа вишлють
Зрозуміло.. Ну нічого, не так страшно
Та да, але не так як я чекаю мефу партію)))
 
Зрозуміло.. Ну нічого, не так страшно

Та да, але не так як я чекаю мефу партію)))
да ми двоє ждуни))
да нада уметь терпеть ради кайфа))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Як я за меф, ну от хочу саме цей спробувати, і піздєц
ха в мене так з сибірю
 
ну тож да навіть смішно від такого))
Якби я оплатив, і отак чекав відправку - тоді був би ахуєвшим.
Прикінь, хочеш повисіти, розраховуєш, наче відправка 1-2дні,а тут кажуть "ой ізвінітє"
А тут рулетка.
Я сам вибрав меф, мені пропонували замінити вибір, я вирішив очікувати - тому ноль питань)
 
Якби я оплатив, і отак чекав відправку - тоді був би ахуєвшим.
Прикінь, хочеш повисіти, розраховуєш, наче відправка 1-2дні,а тут кажуть "ой ізвінітє"
А тут рулетка.
Я сам вибрав меф, мені пропонували замінити вибір, я вирішив очікувати - тому ноль питань)
в мене теж саме було але поміняти не пропонували і що для тебе цікавіше меф чи мадам))
 
в мене теж саме було але поміняти не пропонували і що для тебе цікавіше меф чи мадам))
Та поки меф цікавіше все таки, насправді.
Але вчорашній тріп заставив задуматись. Я планую замовити з часом мадам, там будем думати
 
Та поки меф цікавіше все таки, насправді.
Але вчорашній тріп заставив задуматись. Я планую замовити з часом мадам, там будем думати
ну це добре що починаєш думати та задумуватись))
 
ну це добре що починаєш думати та задумуватись))
Та уже знаєш якось нависівся марафонами, організм не молодшає, і якось думки змінюються.
Да, я залежний, але якось все утихає, іноді накатами тяга накриває сильно, приходиться з цим якось працювати
 
Та уже знаєш якось нависівся марафонами, організм не молодшає, і якось думки змінюються.
Да, я залежний, але якось все утихає, іноді накатами тяга накриває сильно, приходиться з цим якось працювати
Контрольована залежність коротше
 
Та уже знаєш якось нависівся марафонами, організм не молодшає, і якось думки змінюються.
Да, я залежний, але якось все утихає, іноді накатами тяга накриває сильно, приходиться з цим якось працювати
ну желаю добра та бросанія мефа бро))
 
так я теж не вірю в контрольовану залежність(
Ти можеш спробувати контролювати, і вважати що ти контролюєш.
Але якщо ти не просто шишки куриш раз в місяць.. То краще не думати, що твоя сила волі сильніша за залежність.
 
Ти можеш спробувати контролювати, і вважати що ти контролюєш.
Але якщо ти не просто шишки куриш раз в місяць.. То краще не думати, що твоя сила волі сильніша за залежність.
о так я і думаю
 
Во́т который раз себе говорю : Нахуя днём курить траву? Сука три часа из жизни вычеркнул.
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу