Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Больше похоже что по миньету.
Та не он сигма ональний)
Повідомлення об'єднано автоматично:

До речі, вибач.
Я ж казав шо нашаманив на тебе приворот на перемогу.

Трошки не то вийшло)))))
Ну перешаманив
 
Та мені ще відгук про гриби писати. Ось на наступному тижні легко тріпону грибочками
Ооо грибочки інтересно)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Что вы блин мои заслуги себе приписуете? А ? Шаманы!!!
Ну бля ти шаман а я мальхфар
 
Кароче аххаха, історія їбанута максімально, водночас і дуже тупа і проста і смішна
 
Ну, поїхали, ахазхаха

Історія - літо 2017
У мене було ДР. Захотілося взяти альфи. Взяв клад 0.25 (чек) фіолетової альфи. Приїжаю на точку, не можу найти той їбаний кущ по фото. Я в парку, люди ходять, обід, спека.
Хожу кругами сука і ніяк не найду той кущ.
Я схарився, беру і залітаю в середину кущів,ахахха. Тупо я опиняюсь в периметрі десь 5 на 5 метрів, довкола дохуя кущів і дерев, мене не видно.
Думаю, куда я сука залетів.
Де ту альфу їбану шукати.... То пізда.
Я на кортах присів, двігаюсь вліво впрпво, і зачіпаю кросівком якусь горку засохшого піска.

І з тої горки вивалюється КВАДРАТ ЗАМОТАНИЙ ІЗОЛЕНТОЮ. На пів долоні нахуй.
Я ахуєл. Подумав шо там грам 5 альфи нахуй!!!!
Червона ізо. Я беру розгортаю довольний аххаха, бачу зіп-лок, думаю - єєєєєє оце перемога!!!

Я розгортаю, а там ГРИБИ БЛЯТЬ.
Думаю - ну пізда. Я ніколи до цього не їв їх, нахуй вони мені треба....
Вискочив з тих кущів, сховав зіп-лок у сумку і пішов на маршрутку.

Їду додому в маршрутці. А голодний піздєц, я там годину крутився шукав точку з альфою і не найшов, їхав на точку годину..
А я сижу в кінці прям маршрутки. Думаю та похуй, дістаю ті гриби, і пів пакета зажував. Жую жую, схавав.
Сука смачні піздєц. Проїжаю 30хв,пів дороги, ніхуя не гребе, і їсти хочу.
Зїдаю нахуй другу половину пакета.
Грибів було реально там 3гр мінімум. Багато.
Зїдаю.

Приїжаю на район, захожу додому. Ноль. Не гребе.... Я взяв випив десь 0.3 водички залпом. Пішов курити на балкон.

І тут пізда..... Я сиджу на балконі - а Мене ТАК ПЛЮЩИТЬ ШО ПІЗДАААААА... ГАЛЮНИ ТАКІ ШО МАМА ДОРОГАЯ АХХАХАХАХА

Кароче, ось так я спробував вперше гриби.
Тріп був довгий, пів дня мене тарабанило нахуй.
 
Ну, поїхали, ахазхаха

Історія - літо 2017
У мене було ДР. Захотілося взяти альфи. Взяв клад 0.25 (чек) фіолетової альфи. Приїжаю на точку, не можу найти той їбаний кущ по фото. Я в парку, люди ходять, обід, спека.
Хожу кругами сука і ніяк не найду той кущ.
Я схарився, беру і залітаю в середину кущів,ахахха. Тупо я опиняюсь в периметрі десь 5 на 5 метрів, довкола дохуя кущів і дерев, мене не видно.
Думаю, куда я сука залетів.
Де ту альфу їбану шукати.... То пізда.
Я на кортах присів, двігаюсь вліво впрпво, і зачіпаю кросівком якусь горку засохшого піска.

І з тої горки вивалюється КВАДРАТ ЗАМОТАНИЙ ІЗОЛЕНТОЮ. На пів долоні нахуй.
Я ахуєл. Подумав шо там грам 5 альфи нахуй!!!!
Червона ізо. Я беру розгортаю довольний аххаха, бачу зіп-лок, думаю - єєєєєє оце перемога!!!

Я розгортаю, а там ГРИБИ БЛЯТЬ.
Думаю - ну пізда. Я ніколи до цього не їв їх, нахуй вони мені треба....
Вискочив з тих кущів, сховав зіп-лок у сумку і пішов на маршрутку.

Їду додому в маршрутці. А голодний піздєц, я там годину крутився шукав точку з альфою і не найшов, їхав на точку годину..
А я сижу в кінці прям маршрутки. Думаю та похуй, дістаю ті гриби, і пів пакета зажував. Жую жую, схавав.
Сука смачні піздєц. Проїжаю 30хв,пів дороги, ніхуя не гребе, і їсти хочу.
Зїдаю нахуй другу половину пакета.
Грибів було реально там 3гр мінімум. Багато.
Зїдаю.

Приїжаю на район, захожу додому. Ноль. Не гребе.... Я взяв випив десь 0.3 водички залпом. Пішов курити на балкон.

І тут пізда..... Я сиджу на балконі - а Мене ТАК ПЛЮЩИТЬ ШО ПІЗДАААААА... ГАЛЮНИ ТАКІ ШО МАМА ДОРОГАЯ АХХАХАХАХА

Кароче, ось так я спробував вперше гриби.
Тріп був довгий, пів дня мене тарабанило нахуй.
А які глюки? Прямо з відкритими очима?

Літо 2017.. Це я вперше познайомився з ПАР. Табла екстазі на двох з дівчульою.. в лісі
 
А які глюки? Прямо з відкритими очима?

Літо 2017.. Це я вперше познайомився з ПАР. Табла екстазі на двох з дівчульою.. в лісі
Чувак, психоделіка була їбанута. Все троїлось, пливло. Я якось заліз до хати з балкону, йду дивлюсь у дзеркало - а шари тупо чорні. Шайби бля
 

Схожі теми

Назад
Зверху Знизу