Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Всем доброе утро. К одиннадцати ждите прокрут!)
 
да, так и было. Привет!
хэллоу, ты со светом? или чисто зачекинился в теме поздороваться?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Всем доброе утро. К одиннадцати ждите прокрут!)
доброго, спасибо, ждём и едем дальше
 
Як гадаєш, херова ідея була відгукнутись на пробу Пантери?
Ясно що пост-фактум буде зрозуміло..
да, херовая. Потому что я-то EbyVedmy666 амф почищу, перекристаллизирую и он будет юзать белый сухой и без запаха, а ты с остатками серной кислоты и прочими побочными продуктами синтеза, от которых кошмарит и слизистой пиздец
 
да, херовая. Потому что я-то EbyVedmy666 амф почищу, перекристаллизирую и он будет юзать белый сухой и без запаха, а ты с остатками серной кислоты и прочими побочными продуктами синтеза, от которых кошмарит и слизистой пиздец
Мене хіба що це і смущає. Хоча це досить вагомий нюанс.
Я то з впевненістю дальше їхати на даного типу продукті не буду.. Взагалі був впевнений що мене заігнорять😂
 
Мене хіба що це і смущає. Хоча це досить вагомий нюанс.
Я то з впевненістю дальше їхати на даного типу продукті не буду.. Взагалі був впевнений що мене заігнорять😂
я давно амф не юзаю и даже когда почищу его, не захочется, настолько он меня заебал за 17 лет))))
 
я давно амф не юзаю и даже когда почищу его, не захочется, настолько он меня заебал за 17 лет))))
Розумію тебе, хоч я і менше трохи юзав його, ну але я незнаю який ефект повинен давати "амф", щоб після довгого часу вживання - продовжувати топити на ньому далі. Колись це може й було "класно", але ж на прилавках толкових шопів можна віднайти набагато цікавіші драги.
 
Розумію тебе, хоч я і менше трохи юзав його, ну але я незнаю який ефект повинен давати "амф", щоб після довгого часу вживання - продовжувати топити на ньому далі. Колись це може й було "класно", але ж на прилавках толкових шопів можна віднайти набагато цікавіші драги.
ну амф сейчас рил говно, даже оскому сбивать не хочется
 
Які відчуття від тої альфи, що на неї так підсажуються?
если нюхать, то первые минут 5-10 похоже на хороший мет рацемат, а дальше ебанутый разгон что аж платы искрят.
А если курить, то ноги ватные и приземляет, ну и похуизм, как биороботом становишься. И ментал наизнанку выворачивает от этого всего
 
Які відчуття від тої альфи, що на неї так підсажуються?
Бля, чесно кажучи вже зараз важко описати щось толком.
Адже колись, коли я вперше покурив альфу - потужна ейфорія була, стимуляція, це не була бича тяга... Тоді заходив інший продукт я вважаю, на відміну від зараз.
Але в один момент накриває параноя, і з кожним разом стає гірше і гірше.
Ти береш альфу і вже знаєш що з першої затяжки буде - а буде круговорот далбаїбізма
 
Бля, чесно кажучи вже зараз важко описати щось толком.
Адже колись, коли я вперше покурив альфу - потужна ейфорія була, стимуляція, це не була бича тяга... Тоді заходив інший продукт я вважаю, на відміну від зараз.
Але в один момент накриває параноя, і з кожним разом стає гірше і гірше.
Ти береш альфу і вже знаєш що з першої затяжки буде - а буде круговорот далбаїбізма
Я коли починається параноя? Не відразу ж? Це треба системити?
Повідомлення об'єднано автоматично:

если нюхать, то первые минут 5-10 похоже на хороший мет рацемат, а дальше ебанутый разгон что аж платы искрят.
А если курить, то ноги ватные и приземляет, ну и похуизм, как биороботом становишься. И ментал наизнанку выворачивает от этого всего
Кажуть що бед-тріп від грибів та лсд - дитячий садок. У порівнянні з альфочкою
 
Крутим!
Повідомлення об'єднано автоматично:

1000004050.jpg
Повідомлення об'єднано автоматично:

Я сам аккуратно передвигаюсь
Настолько аккуратно, что аж выиграли. Поздравляю, пишите!)
 
SiriusWhite вітаю)
продовжуємо і не зупиняймось
 
Я коли починається параноя? Не відразу ж? Це треба системити?
Не відразу ж, але привикання швидке. Трошки не вслідкував за догонами які напрашуватись будуть, і все.. Пздц
На системі то взагалі жопа буде

Ооо, до речі мої вітання ✌️✌️
 
SiriusWhite вітаю)
продовжуємо і не зупиняймось
Дякую!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Не відразу ж, але привикання швидке. Трошки не вслідкував за догонами які напрашуватись будуть, і все.. Пздц
На системі то взагалі жопа буде

Ооо, до речі мої вітання ✌️✌️
Дякую:cool:
 
Я коли починається параноя? Не відразу ж? Це треба системити?
Повідомлення об'єднано автоматично:


Кажуть що бед-тріп від грибів та лсд - дитячий садок. У порівнянні з альфочкою
у меня началась сразу как почувствовал от неё кайф
вот тупо одновременно
ну и понеслось, аж страшно вспомнить. Уже полгода к ней не прикасаюсь и не собираюсь, потому что не будет ничего хорошего, снова будет падать дом....
 
у меня началась сразу как почувствовал от неё кайф
вот тупо одновременно
ну и понеслось, аж страшно вспомнить. Уже полгода к ней не прикасаюсь и не собираюсь, потому что не будет ничего хорошего, снова будет падать дом....
На стільки сильно кайф дає віру в себе, що аж не витримує система внутрішні і зразу боїться невідомих наслідків ?
🙄
 
у меня началась сразу как почувствовал от неё кайф
вот тупо одновременно
ну и понеслось, аж страшно вспомнить. Уже полгода к ней не прикасаюсь и не собираюсь, потому что не будет ничего хорошего, снова будет падать дом....
Очень сильный кайф? Сильнее мефового и кокаинового?
 
Назад
Зверху Знизу