Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Знаю що ще не вечір, мені вже далі якось пофігу, я скористався вже ситуацією, наготував їжі, прибрався, далі хай вимикають.
Як Ляшко казав : мені пахую, я не боюся😂
у меня газовая варочная поверхность, но я вот уже запекла в духовке кабачки под сыром с мяском и соусом. И поубирала, пылик был заряжен))))
Повідомлення об'єднано автоматично:

А у вас по черзі забирають, да? А у мене є цілий день, мабуть мені йде зайва електроенергія. Дякую♥️😁
ну да, все для тебе, друже)))
 
у меня газовая варочная поверхность, но я вот уже запекла в духовке кабачки под сыром с мяском и соусом. И поубирала, пылик был заряжен))))
Смачно повинно бути, цього тобі і бажаю, смачного ☺️

ну да, все для тебе, друже)))
Спасииибі🤗
 
бачу у вас вихідний день проходить ефективно)
 
а юсб кипятильник не думал прикупить?)
Бля, я стільки барахла маю з Алі, ше тільки кіпятільніка того не хватає, внатурі😂😂
бачу у вас вихідний день проходить ефективно)
Достатньо ефективно, поганяли тягу по рибі і смаженим тараканам.
Ти шо там наїздив?)
 
Бля, я стільки барахла маю з Алі, ше тільки кіпятільніка того не хватає, внатурі😂😂

Достатньо ефективно, поганяли тягу по рибі і смаженим тараканам.
Ти шо там наїздив?)
корочє сів вчити джаву, вийшов ітльки шишки з грибами забрав)) і пропадаю далі в компухтері
правда, буду ще сьогодні суші-салат робити
Повідомлення об'єднано автоматично:

1719496652446.png
 
корочє сів вчити джаву, вийшов ітльки шишки з грибами забрав)) і пропадаю далі в компухтері
правда, буду ще сьогодні суші-салат робити
Повідомлення об'єднано автоматично:

Переглянути вкладення 26973
Оооо, майбутній взломщик Пентагону, поважно поважно)
 
нормальная тема, бабки сейчас легально только в айти можно нормально рубить
Так і є..
А якщо нелегально, то десяток тисяч $ можна на продажі надувного круга і маршруті до Тиси заробити, продавши це дуракам
 
Ах, хочеться упомянуть горе-шопи, але вони навіть слова сказаного не вартують
заебусь перечислять, но и на старуху бывает проруха, почти все обсырались на моём опыте и памяти
 
заебусь перечислять, но и на старуху бывает проруха, почти все обсырались на моём опыте и памяти
Та да. Ще нервує факт того, що плодяться магазини, та й Бог з ними, але заходиш дивишся - тільки Альфа.
Ну ахуеть.
От я поважаю Visa, знайомий з цим шопом з 2020 як мінімум десь тоді було перше замовлення, якщо не раніше.
 
Та да. Ще нервує факт того, що плодяться магазини, та й Бог з ними, але заходиш дивишся - тільки Альфа.
Ну ахуеть.
От я поважаю Visa, знайомий з цим шопом з 2020 як мінімум десь тоді було перше замовлення, якщо не раніше.
Наконец-то липовым метом не торгуют, а то солемет от них с липовыми тестами из лабы полтора года назад меня прям убили.
 
Наконец-то липовым метом не торгуют, а то солемет от них с липовыми тестами из лабы полтора года назад меня прям убили.
Я пам'ятаю всі ці історії, за всім не прослідкуєш, але таку херню пам'ятаю.

Приготував коротше.
Низ - грибочки
Далі - свинина, у приправах які я обожнюю.
Зверху - помідорки + трошки надавив часничку.
Духовка, 45 хвилин.
 

Вкладення

  • IMG_20240627_190916_676.jpg
    IMG_20240627_190916_676.jpg
    204.7 КБ · Перегляди: 1
  • IMG_20240627_190916_772.jpg
    IMG_20240627_190916_772.jpg
    176.2 КБ · Перегляди: 1
  • IMG_20240627_190916_626.jpg
    IMG_20240627_190916_626.jpg
    199.9 КБ · Перегляди: 1
Я пам'ятаю всі ці історії, за всім не прослідкуєш, але таку херню пам'ятаю.

Приготував коротше.
Низ - грибочки
Далі - свинина, у приправах які я обожнюю.
Зверху - помідорки + трошки надавив часничку.
Духовка, 45 хвилин.
а я жарю картошку фри под охотничьи колбаски, чисто не ЗОЖ сегодня
 
а я жарю картошку фри под охотничьи колбаски, чисто не ЗОЖ сегодня
Також супер, оххххх, ще би фрі до свинини...) Але я ітак тютілька в тютільку вимкнув духовку о 18:55, а о 19 вже мінус світло і до 1 ночі..)
Салатік зробив, тай нормас)
 
Також супер, оххххх, ще би фрі до свинини...) Але я ітак тютілька в тютільку вимкнув духовку о 18:55, а о 19 вже мінус світло і до 1 ночі..)
Салатік зробив, тай нормас)
у меня в 18:23 вырубили на часа 4 точно.Но я в кастрюлю из тонкостенной нержавейки влила почти бутылку масла и жарю
 
Назад
Зверху Знизу