Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

А я трошки навіть пройшов путь вживання альфи. Це однозначно шляпа, найгірші слова на цій планеті - це про альфу бля
осознанно я её 1 раз нюхала и 1раз курила, дерьмо ебаное для мрачных и конченных людей
 
пока он к нам заглянет, мы ещё 500 напишем
ну не 500, но 50 точно
Повідомлення об'єднано автоматично:

Здаєш позиції?
Не військові
А в плані практики язика
😁
тут как с велосипедом, один раз научился - всегда умеешь. ну а сосать это вообще рефлекс
 
Ну ми старт дали, але це так здається.
Іноді затишшя буває. Я взагалі залітаю підтримати розмову, прогнати тягу по хавчику😁😂😂😂
а у меня свет отключили опять, потому я снова пойду домашними делами заниматься и по воду с продуктами в магазин...
 
а у меня свет отключили опять, потому я снова пойду домашними делами заниматься и по воду с продуктами в магазин...
А у мене щось АХУЙ трохи. За цілий день ще ніразу не вимкнули! А вже мало бути 4 години можливого і 2 години 100% вимкнення.
 
А у мене щось АХУЙ трохи. За цілий день ще ніразу не вимкнули! А вже мало бути 4 години можливого і 2 години 100% вимкнення.
ещё не вечер. у Парадиз только включили, теперь точно к нам не поедет))))
 
ещё не вечер. у Парадиз только включили, теперь точно к нам не поедет))))
Знаю що ще не вечір, мені вже далі якось пофігу, я скористався вже ситуацією, наготував їжі, прибрався, далі хай вимикають.
Як Ляшко казав : мені пахую, я не боюся😂
Повідомлення об'єднано автоматично:

а у меня свет отключили опять, потому я снова пойду домашними делами заниматься и по воду с продуктами в магазин...
Залітай сюди при нагоді, час вбити, павуків жарених обговорити
 
Назад
Зверху Знизу