Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

значит всё же питание по группе крови имеет место быть)) первая группа - охотники)
Можливо таки і грає роль, я незнаю, ти повинна також такий момент розуміти (бо маєш великий досвід спідів) - після років марафонів ніяк апетит не втихомирюється, у мене так поки...
 
Можливо таки і грає роль, я незнаю, ти повинна також такий момент розуміти (бо маєш великий досвід спідів) - після років марафонів ніяк апетит не втихомирюється, у мене так поки...
І масу набираєш?
 
Можливо таки і грає роль, я незнаю, ти повинна також такий момент розуміти (бо маєш великий досвід спідів) - після років марафонів ніяк апетит не втихомирюється, у мене так поки...
я и на спидах ела нормально, но когда завязала, отъедалась всего пару месяцев
 
Останнє редагування:
Братику, от з осені минулого року понеслась маса взагалі супер. Але я реально багато їм.
Ніяк не вдавалось блок в +85кг пробити.
А вже 96 важу, на мій ріст це збс)
А тренуєшся якось, бро?
 
А тренуєшся якось, бро?
Поки ні. Ганяю вагу іноді, скидаю/набираю. Знаю, що якщо займатимусь активно - можу зробити з тіла "машину".
Зараз у планах почати з лайтових нагрузок, віджимання + банки качати.
 
я в одном весе была 15 лет

а так у меня +-1.5-2кг максимум туда-сюда, но это больше из-за скачков гормонов ежемесячных, я ж девушка
А я логічно що на бистрих вагу втрачав шалено. Відразу лице худло, ну от прям ледь не з перших дорог уже мінялось...
Зараз фото дивлюсь - шокуюсь..
 
А я логічно що на бистрих вагу втрачав шалено. Відразу лице худло, ну от прям ледь не з перших дорог уже мінялось...
Зараз фото дивлюсь - шокуюсь..
я системно висела годами, то есть юзала каждый день, потому никаких изменений не было
 
А я логічно що на бистрих вагу втрачав шалено. Відразу лице худло, ну от прям ледь не з перших дорог уже мінялось...
Зараз фото дивлюсь - шокуюсь..
Мені й так не реально набрати, окрім як в тренажерному залі. Все згорає, дуже малий відсоток жиру
 
Так само, щоденно вживав. Ну мабуть роль ще грає сприйняття організмом, не без цього точно.
ну еще важно, как ты под спидами питаешься, не бегаешь ли сутки голодный, достаточно ли пьёшь жидкости
 
ну еще важно, как ты под спидами питаешься, не бегаешь ли сутки голодный, достаточно ли пьёшь жидкости
Це важливо справді, жаль пізно це усвідомив, але збс що по концові просто зліз зі спідів)

Раніше креатин і протеїн, то 5 кг за два місяці інтенсивних тренувань
Ну значить треба давити, якщо хочеш набрати, качнутись. Без поту і докладання зусиль не проб'єш поріг своєї ваги.
 
Рекомендую курсом пропить,раз слез со спидов)
Переглянути вкладення 26952
До речі, складаю нарешті список з таких баночок. Дякую, зберіг собі.
А то на початках юзанини - брав пару пластин мінералів та вітамінних комплексів, не дешевих, хороших.
А потім жалів грошей, юзати став більше, і відповідно жалітись на свій стан більше..
 
До речі, складаю нарешті список з таких баночок. Дякую, зберіг собі.
А то на початках юзанини - брав пару пластин мінералів та вітамінних комплексів, не дешевих, хороших.
А потім жалів грошей, юзати став більше, і відповідно жалітись на свій стан більше..
этот комплекс пропивала я не раз и все мои друзья, потому может у меня зубы не посыпались за столько лет от стимов и ещё и падлы растут))))
 
Большая потеря веса на спидах?
только если голодать и нервничать
я когда соль курил и у меня шизило, тогда похудел очень сильно.
амфетамин я пил по полке три раза в день и был с лишним весом.
сейчас я время от времени употребляю и только амфетаминового ряда вещества и набираю вес, когда ем и нет физических нагрузок
 
Назад
Зверху Знизу