Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Вже готую салатик, поспати можна буде пізніше, благо вчора гроза пройшла, бля погода топ, без жари головне)
у нас позовчера был страшный ураган и ливень, сегодня слава богу норм, и температурка пойдет 25 по цельсию)
 
у нас позовчера был страшный ураган и ливень, сегодня слава богу норм, и температурка пойдет 25 по цельсию)
Ураган двіжу наробив пздц. Я ж голова ше та, хочу курити - значить треба. Думаю вискочу бля по шуріку. Ага. Даже під деревом, три затяжки, за 5 секунд мокрий шо піздєц🤣🤣🤣
 
Мені як пасмурно і з грозою - то найкраща погода
Люто плюсую, ідентично!
Це ж пздц, коли оце +35-38 бувало, от шо хочеться в такі моменти?
Коли жив у Тбілісі у ковідні часи, літом там нереально бляха. Квартира була в місті, в кімнаті 3 вентилятора ставили, жопа повна.
Але зачасту ми їхали в домік, у Цхнеті це прям біля Тбілісі, але 3.5км над рівнем моря. Басейн на ділянці. Йооооу, літній ранок починався зі стрибка в басейн, а далі уже можна справи рішати.
 
Люто плюсую, ідентично!
Це ж пздц, коли оце +35-38 бувало, от шо хочеться в такі моменти?
Коли жив у Тбілісі у ковідні часи, літом там нереально бляха. Квартира була в місті, в кімнаті 3 вентилятора ставили, жопа повна.
Але зачасту ми їхали в домік, у Цхнеті це прям біля Тбілісі, але 3.5км над рівнем моря. Басейн на ділянці. Йооооу, літній ранок починався зі стрибка в басейн, а далі уже можна справи рішати.
Я в Болгарії жив недовгий період. То кондиціонер рятував. З жари заходиш і 17 градусів - кайф
 
спасибо систр)

блин почти нету таких сообщений у тебя которых я не лайкнул)) сижу клацаю на каждое смс а там мои лайки)) хотел 50лайков сегодня раздать)
ой, та ладно, мы уже с десяток утром написали друг другу )))
 
Назад
Зверху Знизу