Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

cultura

Мудрец
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 699
Репутація
3 690
Вподобайки
4 123
Бали
1 880
Вітаю, Ком'юніті!)

Репрезентую Вашій увазі
своє чергове чтиво)

ДАНІ:

SHOP:
Трам-там-там тицкай сюди 😉
SELLER: Oracle Group
SUPPORT: Oracle Supp

TESTER: 32/100/178
ПРОБА: D-MET.
ВАГА ПРОБИ: 0,55.

ДОСВІД: Присутній, в минулому, роки десь три свого життя, я прям любив прискорюватись, при чому, добряче так - від марафону до марафону.

ТОЛЕР: Якщо оцінювати за шкалою від 0 до 10, де 0 - взагалі відсутній, а 10 - непробивний, мій - 2, хоча і зі спідами я би сказав, що зараз на "ви".

КРОСТОЛЕР: Незадовго до тесту чуток бухлішка - банка рожевого Кінгс Бріджу, за 6 днів до тесту +-0,35 дмету іншого продавця.

МЕТОД ВЖИВАННЯ: Ніс, що називається в дії.

ДОЗУВАННЯ: В районі +- 0.08 грама.

ЧАС ДІЇ: Активна фаза в районі 4-5 годин + 1-1,5 години опісля ефекти.

ОПИС ТЕСТОВОГО ЗРАЗКУ:
Розпакувавши, вже дома, заповітний скарб - виявив, що речовина волога. В середині зіпу знаходилася ніхуйова капля рідини. Сама ж субстанція прям нагадувала вологий, розтанувший, а потім злегка примерзлий сніжок - дуже схожий на той, який ми взимку топчемо на стежках ногами) Після нехитрої, в кілька, буквально, хвилин досушки на дзеркалі - проявились білі, місцями злегка світло-сіроваті кристали, без будь-якого характерного чи яскраво-вираженого запаху.
ФОТО:
20240720_195147.jpg
ТАЙМІНГ:
00:20
Відмірявши собі нитку потрібної, на око, ваги - легким "вжухом" і двома-трьома холостими опісля "підвжухами" відправив її в максимально глибоку, наскільки зміг, мандрівку своєю носоглоткою. Так щоб пекти особливо то і не пекло "на вході", а от "ліфти" гірчили ніхуйово. Хвилин десь через 5, відчув, як мене різко, одномоментно "ввімкнуло", піднявся настрій, а вся оця буденна хуєта відійшла на другий план. По тілу, фонила легка, непринужденна ейфорія, а думок в голові стало вагон і ще трішки.

00:20-01:20 Речовина підрозігнала сильніше, при цьому, "тяга" була рівною і не перегрібаючою. Ейфорія зникла десь там звідки і з'явилась і більше ні ногою в цей тріп. Трішки погортавши вкладки інету і не змігши вже вкотре за 5 халявнмх життів пройти 2032 рівень кенді краш саги я вирішив, що саме час перебратись за комп.

01:30-03:30 Так активно "хавав" гігабайти інтернету, що і не помітив, як швидко пролетів час. А ввімкнувшись злегка в реальність трішки підахуїв, що вже пройшло три з гаком години. А що ж я бацав? Та банально на фоні фонової музички хавав різну, яка мені здавалась в той момент цікавою інформацію. Паралельно відписуючи щось на форумі і роблячи невеликі нотатки для цього тріпу.

03:30-05:00 Час ще дозволяв тож вирішив вийти провітритись на вуличку. Наматав два невеличкі круги під електрону музичку в телефоні, попиваючи, в задоволення, настільки це взагалі можливо звісно, лонгер мікс апельсин 0,33.

05:00+ По приходу додому, сходив в душ освіжитись, а потім якось так типу туди-сюди бац - пройшла ще година, а мене вже як особливо і не пре. Про поїсти звісно, як і про сон, не могло бути і мови, але і будь які натяки на якусь стимуляцію були близькими чи рівними 0.

ВИСНОВКИ:

Вирішив описати даний тріп на прикладі вживання мною однієї смужки, намагаючись, при цьому, максимально описати ефекти. В реальності ж звісно потім ще були полоски, полоски, звісно ж, були до переможного.


ПРОБА: Не вистачило того самого вав-ефекту, речовина то працююча, але її, як на мене, ККД до максимальної віддачі не дотягує. По-факту, тільки після занюху першої смужки, даного тестового зразку, я відчув на собі прям помітний, дійсно дієвий результат від його дії - 8/10.

ВАГА: +- Ок.
СПОСІБ ОТРИМАННЯ: Закладосік.

МІСЦЕ ЗАКЛАДКИ: Жорсткий алко-наркопритон. Будь-який, охайно одягнений чувачок, що прийшов туди по свій скарб, неодмінно викличе дисонанс своєю появою. Сам клад, як не дивно, був знятий в дотик - 6/10.

ЗВ'ЯЗОК: Сап, тут, на форумі взагалі красавчік - 10/10.
Оператор в тг трохи не зрозумілий - 9/10.

ТЕРМІН ОТРИМАННЯ: Видача заповітних коордів зайняла близько 6-и днів, але якби я був більш наполегливішим процес зайняв би максимум два - 9/10.

Величезне дякую сапорту в обличчі Oracle Supp за посередництво в отриманні проби.

ВСІМ БРОБ ;)

Дякую за увагу!
 
пиячне місце)
 
Назад
Зверху Знизу