Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Ще один невеликий «тріп-репорт» магазину BAZARC на D-мєт

Вот ты и спалил сам себя,теперь ментально забанишь?
Та ніхто і не додумався б, якби ти не написав) Але радує що я тут анон, ніхто не знає хто я, і це великий плюс) Я в реальному житті навіть батькам нічого не говорю про це, просто не можна. Як мінімум небезпечно для життя таке говорити. І я не про метамфетамін зараз😀
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ты нахера стелс палишь? Это запрещено
Вибачте, я подумав відразу, що не можна, але швидше всього правила неправильно зрозумів. Там був пункт про опис стелсу. Зараз запитаю в БАЗи, якщо потрібно - приберу.
 
Та ніхто і не додумався б, якби ти не написав) Але радує що я тут анон, ніхто не знає хто я, і це великий плюс) Я в реальному житті навіть батькам нічого не говорю про це, просто не можна. Як мінімум небезпечно для життя таке говорити. І я не про метамфетамін зараз😀
Повідомлення об'єднано автоматично:


Вибачте, я подумав відразу, що не можна, але швидше всього правила неправильно зрозумів. Там був пункт про опис стелсу. Зараз запитаю в БАЗи, якщо потрібно - приберу.
Опасно для жизни трейдинг?Ахунть
 
Та ніхто і не додумався б, якби ти не написав) Але радує що я тут анон, ніхто не знає хто я, і це великий плюс) Я в реальному житті навіть батькам нічого не говорю про це, просто не можна. Як мінімум небезпечно для життя таке говорити. І я не про метамфетамін зараз😀
Повідомлення об'єднано автоматично:


Вибачте, я подумав відразу, що не можна, але швидше всього правила неправильно зрозумів. Там був пункт про опис стелсу. Зараз запитаю в БАЗи, якщо потрібно - приберу.
та это касается любого шопа -нельзя палить стелс,удаляй давай. Описание стелса это про степень надёжности, наличие вакуумной упаковки, соответствие описания содержимого с фактическим в посвлке,но без описания что конкретно
 
та это касается любого шопа -нельзя палить стелс,удаляй давай. Описание стелса это про степень надёжности, наличие вакуумной упаковки, соответствие описания содержимого с фактическим в посвлке,но без описания что конкретно
Дякую. Пофіксив, тепер норм? Нехай допишуть в правила хоч примітку, щоб ніхто не повторив моєї помилки.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Опасно для жизни трейдинг?Ахунть
Ну знаєш, кіднепінг ніхто не відміняв. Та і був в мене колись випадок в студентські роки повʼязаний з кіднепінгом, тому краще щоб ніхто нічого не знав.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Опасно для жизни трейдинг?Ахунть
RC не на стільки небезпечно як інфа про те, що якись чувак має легкі гроші (байдуже звідки). Менти хоч силу не будуть застосовувати, все в рамках закону буде більш-менш) а кіднеперам байдуже звісно на це))) я б не говорив, якби не був колись їх жертвою
 
Сорі якщо щось не так
Да, возможно что то и не так....но ведь и аудитория тут не профессура с докторами наук...по этому ...и так сойдёт)))главное что выложился по полной ...по этому и репутационных баллов от меня выдано максимально чем располагаю...)))успехов бро
 
Да, возможно что то и не так....но ведь и аудитория тут не профессура с докторами наук...по этому ...и так сойдёт)))главное что выложился по полной ...по этому и репутационных баллов от меня выдано максимально чем располагаю...)))успехов бро
Дякую☺️ навзаєм
 
Назад
Зверху Знизу