Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Лучше догонись и кайфуй дальше
Окєй, німбл) я так і зробив) що там тієї дороги ще одної то?)
Консультант в жопе на куни :ROFLMAO:
✋✋✋
Повідомлення об'єднано автоматично:

Покуриш дмєта етого самого?) Як отримаєш пробу? Ніодного репорту де б його нормально посмалили?)
 
Окєй, німбл) я так і зробив) що там тієї дороги ще одної то?)

✋✋✋
Повідомлення об'єднано автоматично:


Покуриш дмєта етого самого?) Як отримаєш пробу? Ніодного репорту де б його нормально посмалили?)
ТА без проблем, тіки треба найти з чого курити, бо я все викинув. Через фольгу д-мет курять?
 
Покуриш дмєта етого самого?) Як отримаєш пробу? Ніодного репорту де б його нормально посмалили?)
Мы его с кентами слемили вдоль и впоперек, скину сегодня фотки или даже гифкой
Повідомлення об'єднано автоматично:

ТА без проблем, тіки треба найти з чого курити, бо я все викинув. Через фольгу д-мет курять?
Фольга 18 микрон, но идеально - это:

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
ДАНІ:

SHOP: СЮДИ КЛАЦ ;)
SELLER: Tip Top
SUPPORT: pinksyndicate

Тестер: 33/100/178
Проба:
D-MET.
Вага: 0,5.
Досвід:
Колись був.

Толер: 0, востаннє кілька доріг психостимуляторів пролітало 5 місяців тому, з моменту ж останнього добротного марафону пройшло близько півтора роки.

Дозування: Стежинка +-0,08 + ще одна така ж, +-0,08 через дві+ години після першого занюху. Активна фаза дії в межах 10+ годин.

Спосіб вживання: "Метод носу".

Опис зразку:
30% проби - різнобій дрібних кристалів з блиском що у діамантів), інші ж 70% - більш виразні кристали, пара-трійка, порівняно, взагалі прям велетні, інші середнього розміру - прозорі, скляні склинки :)
Якогось характерного, хімічного чи іншого запаху вловлено не було, але по правді кажучи, я завтикав нормально обнюхати зразок).

ФОТО:
Переглянути вкладення 32545Переглянути вкладення 32546

Ш-ШВИДКІСТЬ

Побачив тему -> залишив заявку -> отримав згоду -> дав дані -> ввечері побачив "вподабайку" у відповідь в особистій переписці -> наступного дня посилка виїхала -> отримав її того ж дня, навіть, на кілька годин раніше.


ТАЙМІНГ:

00-00:00-20
Перебив скло в сніжок, зробив занюх. В носі ніби як сильно запекло, але це пекло ні про що в порівнянні з тим як потім стало гірчити;) Зробив кілька мінімальних рухів, залип в телефон щось трохи. Через хвилин десь 5 відчув як тіло почала наповнювати легкість, з'явилась ейфорія. Відписав перші коменти в темі та пішов палити сіжку. Поки курив викупив, що ейфорія стала більш сильнішою, рівною і прям дуже приємною. Настрій став різко в 100 разів ок.

00-20:01-00 Вирішив збігати в магаз, затарити води і ще чогось з чого би можна було потім щось приготувати поїсти, поки не пізно і з мене ще не почав піт рікою текти.

01-00:02-00 Нарізав поставлену задачу швидко і легко. По приходу додому забіг охолонути в душ. Стан, доречі, увесь цей час тримався на одному рівні - емпатія, комунікабельність, піднесений настрій, легкість - все топ, відчуття себе, що ти прям супер-пупер пупсік. Враховуючи властивості речовини і пекельну спеку на вулиці, підсушувало постійно теж нормально, якщо що.)

02-00:03-30 На другій+ годині з'явилось відчуття, що щось трохи пішло не так, стан перестав бути вже настільки підсеним, як раніше, тож недовго думаючи я повторив операцію "занюх", що впринципі накинуло чуток ейфорії наверх і звісно ж продовжило сам час тріпу, але таких еффектів як після 1-ої занюханої смужки, ясно, що годі було очікувати. В цей же момент приєднався ще один бажаючий зняти пробу, з яким ми і провели наступні 1,5 години на кухні бесідуючі на різні теми, попиваючу холодну водичку і час від часу залипаючи в телефонах.

04-00:06-30 До комендантської залишалось +-2 години - вирішили вийти на прогулянку в парк, поки ще була можливість вийти на двір і спека перестала бути настільки йобнутою. Час, за розміреною, неквапливою прогулянкою і насиченими бесідами, пролетів дуже швидко і непомітно, а повернулись додому, ми, коли вже було за дванадцяту ночі.

06-30:10-00+ По приходу додому, д-мет, ще працював і працював непогано тому я вирішив одразу "не доганятись", заодно, тим самим, промоніторити скільки ж триватиме активна фаза дії речовини. Ніч пролетіла дуже швидко, жодних натяків на сон чи бажання поїсти не спостерігалося від слова зовсім і тільки близько 6-ої години ранку захотілось знову дьоргнути смужку.

ВИСНОВКИ:

Хороший дмет, на нульовий чи взагалі відсутній толер може здатись доволі сильним. Не перегрібає, не паяє, не параноїть. Апатії, перепаду настрою чи якоїсь прям психологічної прірви після дії речовини і переходом в тверезість за собою я не замітив, тіло не хуйовило прям взагалі.


Проба: 9/10.
Вага: Ок.
Доставка: Супер-пупер - 10/10.
Зв'язок з продавцем: 10/10.
Стелс: Хромає, не супер топ, але і не відвертий порожняк - 7/10.
а меня сподобався, це найкращий за 2-3 останні роки
 
Мы его с кентами слемили вдоль и впоперек, скину сегодня фотки или даже гифкой.
Привет, и как он тебе лично?
Бо я хоть немного и отошёл, но амф и мет я ещё не решаюсь. Думаю может уже осенью попробую.
 
Привет, и как он тебе лично?
Бо я хоть немного и отошёл, но амф и мет я ещё не решаюсь. Думаю может уже осенью попробую.
Привет! Он из фарм l-эфедрина NL, восстановлен с йодом и фосфором или гипофосфоркой. Чистеший продукт, вылизан прям через чур, и это имхо его единственный минус, хотелось бы чтобы гребло более йодисто-приходисто )
 
Привет! Он из фарм l-эфедрина NL, восстановлен с йодом и фосфором или гипофосфоркой. Чистеший продукт, вылизан прям через чур, и это имхо его единственный минус, хотелось бы чтобы гребло более йодисто-приходисто )

Ясно, ну в любом случае уже Д-мет, надеюсь он будет долго у Тип -Топа.
И надеюсь я в будущем его попробую.
 
Мы его с кентами слемили вдоль и впоперек, скину сегодня фотки или даже гифкой
Повідомлення об'єднано автоматично:


Фольга 18 микрон, но идеально - это:

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
Курил с фольги но это не мое. У меня постоянно флешбеки с альфой
 
Назад
Зверху Знизу