Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Цитатник Секты LabRC

IMG_20240929_202901.jpg
 
[QUOTE="SiriusWhite"
Ось моє порівняння:

2С-І - більше заряджає енергією, все відчувається божественно чистим, музика звучить обʼємно і чітко. Емпатія більш сімейна. Позитив аж давить, часто все смішне. Легко керувати тріпом. На плато, коли пробували зайнятись сексом, було смішно, лоскотно, на виході з тріпу чудовий секс, більш пристрасний. Тривалість 8 годин.

2С-В - тактильні відчуття більш приємніші, маже і прибиває лежати, музика більш розмита. Емпатія з сексуальним підтекстом. Керувати тріпом складніше. Сексом зручно зайнятися і на плато і на вході, секс більш ніжний та чуттєвий. Тривалість 6 годин.
[/QUOTE]
 
[QUOTE="SiriusWhite"
Ось моє порівняння:

2С-І - більше заряджає енергією, все відчувається божественно чистим, музика звучить обʼємно і чітко. Емпатія більш сімейна. Позитив аж давить, часто все смішне. Легко керувати тріпом. На плато, коли пробували зайнятись сексом, було смішно, лоскотно, на виході з тріпу чудовий секс, більш пристрасний. Тривалість 8 годин.

2С-В - тактильні відчуття більш приємніші, маже і прибиває лежати, музика більш розмита. Емпатія з сексуальним підтекстом. Керувати тріпом складніше. Сексом зручно зайнятися і на плато і на вході, секс більш ніжний та чуттєвий. Тривалість 6 годин.
[/QUOTE]

Первая полезная цитата)
 
Всім доброго ранку і успішного дня...
Миру вам і добра ..Саме головне залишайтеся людьми...Завжди пам'ятайте кармічний кон
В етой жизни все закономірно, все что делаеш другим тебе вернется неременно!
 
Я зрозумів нарешті, що таке любов))))
Благодарю вас за те, що ви є!!🤗🤗🤗
Я тут Благодаря вам, відчув глибокі душевні переміни....😘😘😘
Ось вам заповіт!!(
Люби малу свою, як маму
Люби себе, як тата
Друзі самі покажуть дружбу
Не всі вороги є ворогами
Не всі можуть бути чистими в помислах
Перед тим, як взяти в руки заборонене, пам'ятай, воно може обернутися проти тебе!
Що посієш, те і пожнеш
Did
 
1729093562147.png
 
Назад
Зверху Знизу