Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Тріп-репорт на 2C-І від ACID LORD

SiriusWhite

Мудрец
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
3 542
Репутація
2 455
Вподобайки
4 730
Бали
1 814
Продавець: Acid Lord
Підтримка: Acid Support
Гілка магазину:

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
Тестер: Ч/30 років /62 кг/ 174 см
Толлер: нульовий (даний психоделік пробую вперше)
Крос-толлер: 2C-B три тижні тому
Спосіб вживання: перорально
Речовина: 2С-І
Дозування: 22 мг
Тріп-ситтер: дружина


Передісторія: посилку отримав на Укрпошті. Стелс гарний, як завжди.

Фото речовини:
photo_5397957444015086958_y.jpg

Перевірка реагентами:
photo_5397957444015086949_y.jpgphoto_5397957444015086946_y.jpg
photo_5400209243828771387_y.jpg
Використовував реактив «Маркус». На фото видно, що явно сімейство 2С*.

Підготовка: відважую на вагах 22 мг речовини.
photo_5397957444015086956_y.jpg
Засипаю в капсулу. Приймаю перорально, запиваючи водою.
photo_5397957444015086955_y.jpg

Таймінг
00:00 Приймаю капсулу. Виходимо з дружиною та малюком в колясці на прогулянку.

00:15 Відчуваю легку ейфорію.

00:30 Зʼявляється легка тошнота та дискомфорт в животі. Моя дружина помітила що голос став спокійний, мене розслабило. Природа стає красивіша.

00:45 Зір стає розмитим.

01:00 Вийшли на поле - все дуже велике й обʼємне.
photo_5397957444015086954_y.jpg

01:20 Це явно психоделік, бачу ситуації під різними кутами зору.

01:30 Помічаю як колоски шевеляться - «морфінг».
photo_5397957444015086952_y.jpg

02:00 Пік тріпу. Захід сонця. Я на полі серед колосків. Вмикаю Ханса Цимера в навушниках. Пейзаж та звук переносять мене у Смолвіль з фільму «Людина зі сталі». Я відчуваю силу та духовний трепет.
images (1).jpg

Далі під іншу композиції цього автора відчуваю сильну стимуляцію, невразливість та швидку реакцію. Почуваю себе криптонцем.
1515620218_1515620157_8azruh_att-url-download.jpg

Це чудове почуття. Музика обʼємна й чітка. Прямо
дуже-дуже подобається.

02:30 Наслухавшись музики. Підходжу до малюка з дружиною. Малюк завжди дуже радий коли батя під дією психоделіка. Він відчуває, хоч йому 8 місяців.

⚠️Псевдоморалістів, які вважають, що не можна в психоделічному, стані контактувати з дитинкою. Але які самі спілкуються з дітьми під алкоголем, травою чи ще чим попрошу пройти мимо мого репорту.
⚠️P.S Ви просто не знаєте і половини потенціалу психоделіків.


Моя сімʼя поруч. Я і малюк бавимось, дружина спостерігає і радіє. Я відчуваю дуже сильну емпатію до них. Вийшли з поля йдемо біля траси. Звуки проїжджаючих авто біль гучні та обʼємні. Світло від вечірніх ліхтарів розмивається. Заходимо в парк чую запахи цвітіння квітів, запахи скошеної трави. Посмішка не сходить з обличчя. Йдемо вуличками. Малюк регоче, я в слід за ним, дружина також сміється і каже - «я вже сама, як в тріпі». Смішно дуже, важко зупинитись - але можливо.

03:30 Приходимо до дому. Я відчуваю таку затишність, як з безтурботного дитинства. Дуркуєм з малюком. Дивлячись як він повза, звернув увагу, що рухається мʼязами всього тіла. Я згадав юність. Коли займався боротьбою - сила та еластичність мʼяз була набагато більшою. І прийшло усвідомлення, що потрібно відновлювати роботу над тілом. І не класичною «качалочкою» а пропрацьовувати всі мʼязи, сухожилля, суглоби - тобто це боротьба та йога. А потім можна додавати тренажерку по бажанню. Позитив аж даве. Злитися на когось в цьому стані неможливо. Вирубили світло.

04:00 Ледве вклали малюка спати. Усвідомлення сімейних цінностей вийшло на перший план. Я безмежно щасливий, що в мене є малюк та дружина.

04:15 Наче хочеться сексу, але займатись смішно і лоскотно. Пішли лампові розмови.

04:40 Все таки зайнялись сексом, все водянисте, як і у випадку з 2С-В. Дружина каже: «в тебе як водичка там». Секс під речовиною чудовий, пристрасний, енергійний.

05:30 Поїв, апетит чудовий, все смачне. Почистив зуби. Сходив в душ.

06:20 Лежали з дружиною, говорили про життя та про сьогоднішній тріп.

07:00 Дружина заснула. Я слухав цифея. Музика ще сприймається більш обʼємно і чітко. Відчуваю, що починає клонити в сон.

07:50 Приблизно на цьому таймінгу заснув.

Епілог: на ранок був трохи виснажений, не виспався бо малюк розбудив. Але почував себе умиротвореним.

Висновок:
2С-І неочікувано вразив. Для мене це прямо сімейний психоделік. Завдяки правильному сету і сеттингу для мене він став одним із найкращих тріпів. Я наполегливо рекомендую цю речовину: як для психонавтів-початківців - тріп буде легко керуватися, так і для досвідчених - лайтово й весело провести час.

Моє субʼєктивне порівняння 2С-І з 2С-В
Заздалегідь зазначу, що тріпи з одним і тим самим психохеділком можуть відрізнятись в залежності від психологічного стану та обстановки навколо.

2С-І - більше заряджає енергією, все відчувається божественно чистим, музика звучить обʼємно і чітко. Емпатія більш сімейна. Позитив аж давить, часто все смішне. Легко керувати тріпом. На плато, коли пробували зайнятись сексом, було смішно, лоскотно, на виході з тріпу чудовий секс, більш пристрасний. Тривалість 8 годин.

2С-В - тактильні відчуття більш приємніші, маже і прибиває лежати, музика більш розмита. Емпатія з сексуальним підтекстом. Керувати тріпом складніше. Сексом зручно зайнятися і на плато і на вході, секс більш ніжний та чуттєвий. Тривалість 6 годин.

Оцінки
Продавець: 10/10

У мене дуже теплі відносини з цим магазином

Стелс: 9/10
Креативний та надійний, але минулого разу був трохи краще

Речовина: 10/10
Ефекти відмінні. Перевершили очікування.


З вами був SiriusWhite до нових тріп-репортів
 
Останнє редагування:
трі бро ґуд) сподобалось, що тріп справді "планомірний" і вночі можна нормально заснути
 
отличный репорт! :)
 
Отличный репортаж. Хочу вскоре попробовать тусиби, очень уж привлекает данная серия веществ)
 
трі бро ґуд) сподобалось, що тріп справді "планомірний" і вночі можна нормально заснути
Дякую, друже)
Видно, що уважно читав)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Отличный репортаж. Хочу вскоре попробовать тусиби, очень уж привлекает данная серия веществ)
Дуже рекомендую )
 
Останнє редагування:
  • Вподобайка
Реакції: Zevs
Продавець: Acid Lord
Підтримка: Acid Support
Гілка магазину:

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст спойлерів!
Тестер: Ч/30 років /62 кг/ 174 см
Толлер: нульовий (даний психоделік пробую вперше)
Крос-толлер: 2C-B три тижні тому
Спосіб вживання: перорально
Речовина: 2С-І
Дозування: 22 мг
Тріп-ситтер: дружина


Передісторія: посилку отримав на Укрпошті. Стелс гарний, як завжди.

Фото речовини:
Переглянути вкладення 21231

Перевірка реагентами:
Переглянути вкладення 21223Переглянути вкладення 21220
Переглянути вкладення 21232
Використовував реактив «Маркус». На фото видно, що явно сімейство 2С*.

Підготовка: відважую на вагах 22 мг речовини.
Переглянути вкладення 21229
Засипаю в капсулу. Приймаю перорально, запиваючи водою.
Переглянути вкладення 21227

Таймінг
00:00 Приймаю капсулу. Виходимо з дружиною та малюком в колясці на прогулянку.

00:15 Відчуваю легку ейфорію.

00:30 Зʼявляється легка тошнота та дискомфорт в животі. Моя дружина помітила що голос став спокійний, мене розслабило. Природа стає красивіша.

00:45 Зір стає розмитим.

01:00 Вийшли на поле - все дуже велике й обʼємне.
Переглянути вкладення 21226

01:20 Це явно психоделік, бачу ситуації під різними кутами зору.

01:30 Помічаю як колоски шевеляться - «морфінг».
Переглянути вкладення 21225

02:00 Пік тріпу. Захід сонця. Я на полі серед колосків. Вмикаю Ханса Цимера в навушниках. Пейзаж та звук переносять мене у Смолвіль з фільму «Людина зі сталі».
Переглянути вкладення 21239

Я відчуваю силу та духовний трепет. Далі під іншу композиції цього автора відчуваю сильну стимуляцію, невразливість та швидку реакцію. Відчуваю себе криптонцем.
Переглянути вкладення 21237

Це чудове почуття в наш нелегкий час. Музика обʼємна й чітка. Прямо
дуже-дуже подобається.

02:30 Наслухавшись музики. Підходжу до малюка з дружиною. Малюк завжди дуже радий коли батя під дією психоделіка. Він відчуває, хоч йому 8 місяців.

⚠️Псевдоморалістів, які вважають, що не можна в психоделічному, стані контактувати з дитинкою. Але які самі спілкуються з дітьми під алкоголем, травою чи ще чим попрошу пройти мимо мого репорту.
⚠️P.S Ви просто не знаєте і половини потенціалу психоделіків


Моя сімʼя поруч. Я і малюк бавимось, дружина спостерігає і радіє. Я відчуваю дуже сильну емпатію до них.Вийшли з поля їдемо біля траси. Звуки проїжджаючих авто біль гучні та обʼємні. Світло від вечірніх фонарів розмивається. Заходимо в парк чую запахи цвітіння квітів, запахи скошеної трави. Посмішка не сходить з обличчя. Йдемо вучличка. Малюк регоче, я за ним, дружина також сміється і каже - «я вже сама, як в тріпі». Смішно дуже, важко зупинитись - але можливо.

03:30 Приходимо до дому. Я відчуваю таку затишність, як з безтурботного дитинства. Дуркуєм з малюком. Дивлячись як він повза, звернув увагу, що рухається мʼязами всього тіла. Я згадав юність. Коли займався боротьбою - сила та еластичність мʼяз була набагато більшою. І прийшло усвідомлення, що потрібно відновлювати роботу над тілом. І не класичною «качалочкою» а пропрацьовувати всі мʼязи, сухожилля, суглоби - тобто це боротьба та йога. А потім можна додавати тренажерку по бажанню. Позитив аж давне. Злитися на когось в цьому стані не можливо. Вирубили світло04:00 Ледве вклали малюка спати. Усвідомлення сімейних цінностей вийшло на перший план. Я безмежно щасливий, що в мене є малюк та дружина.

04:15 Наче хочеться сексу, але займатись смішно і лоскотно. Пішли лампові розмови.

04:40 Все таки зайнялись сексом, все водянисте, як і у випадку з 2С-В. Дружина каже: «в тебе як водичка там». Секс під речовиною чудовий, пристрасний, енергійний.

05:30 Поїв, апетит чудовий, все смачне. Почистив зуби. Сходив в душ.

06:20 Лежали з дружиною, говорили про життя та про сьогоднішній тріп.

07:00 Дружина заснула. Я слухав цифея. Музика ще сприймається більш обʼємно і чітко. Відчуваю, що починає клонити в сон.

7:50 Приблизно на цьому таймінгу заснув.

Епілог: на ранок був трохи виснажений, не виспався бо малюк розбудив. Але почував себе умиротвореним.

Висновок:
2С-І неочікувано вразив. Для мене це прямо сімейний психоделік. Завдяки вірному сету і сеттингу для мене він став одним із найкращих тріпів. Я наполегливо рекомендую цю речовину. До речі як для психонавтів-початківців - тріп буде легко керуватися, так і для досвідчених - лайтово й весело провести час.

Моє субʼєктивне порівняння 2С-І з 2С-В
Заздалегідь зазначу, що тріпи з одним і тим самим психохеділком можуть відрізнятись в залежності від психологічного стану та обстановки навколо.

2С-І - більше заряджає енергією, все відчувається божественно чистим, музика звучить обʼємно і чітко. Емпатія більш сімейна. Позитив аж давить, часто все смішне. Легко керувати тріпом. На плато, коли пробували зайнятись сексом, було смішно, лоскотно, на виході з тріпу чудовий секс, більш пристрасний. Тривалість 8 годин.

2С-В - тактильні відчутття більш приємніші, маже і прибиває лежати, музика більш розмита. Емпатія з сексуальним підтекстом. Керувати тріпом складніше.Сексом зручно зайнятися і на плато і на вході, секс більш ніжний та чуттєвий. Тривалість 6 годин.

Оцінки
Продавець: 10/10

У мене дуже теплі відносини з цим магазином

Стелс: 9/10
Креативний та надійний, але минулого разу був трохи краще

Речовина: 10/10
Ефекти відмінні. Перевершили очікування.


З вами був SiriusWhite до нових тріп-репортів
Гуд трип братишка 👍))
 
Колись любив накурений в полі /лісі гуляти, психоделічна трохи трава була
 
photo_5397957444015086952_y.jpg
Почему ты из этого ХЛЕБ не Спек? 🍞🌞
 
Останнє редагування:
  • Вподобайка
Реакції: Zevs
Классно!
Очень похоже на то, что я ощутил)

Главное не пробуй делать трип с 50 мг))
Вещество реально топ
 
Репорт топ. Нравится что вещество применено по назначению, чтобы няшиться с близкими.

Само вещество тоже интересное. Хотя если выбирать между ним и грибами цианами, я бы выбрал цианы. Да и вообще цианы хоть и тяжело достать, но это среди психоделиков самый ТОП! Понял каково ощущать себя так, как умирающий, чей мозг в агонии генерирует предсмертные видения, но осознавать при этом, что я в полной безопасности. Такой эйфории от того, что я просто живой, не чувствовал никогда в жизни...
 
Классно!
Очень похоже на то, что я ощутил)

Главное не пробуй делать трип с 50 мг))
Вещество реально топ
Спасибо!

Да, бро. Я в принципе согласен, что с психоделиками: больше - не значит лучше!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Репорт топ. Нравится что вещество применено по назначению, чтобы няшиться с близкими.
Благодарю, бро🤗
Само вещество тоже интересное. Хотя если выбирать между ним и грибами цианами, я бы выбрал цианы. Да и вообще цианы хоть и тяжело достать, но это среди психоделиков самый ТОП! Понял каково ощущать себя так, как умирающий, чей мозг в агонии генерирует предсмертные видения, но осознавать при этом, что я в полной безопасности. Такой эйфории от того, что я просто живой, не чувствовал никогда в жизни...
Очень похоже на приём ДМТ с ИМАО!
 
Назад
Зверху Знизу