• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Тріп-репорт на 2C-B від PsychoMaN

SiriusWhite

Посвященный
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
2 186
Репутація
1 619
Вподобайки
2 894
Бали
1 484
Продавець: PsychoMaN
Гілка магазину:

Please, Увійти or Реєстрація to view spoiler content!
Тестер: Ч/30 років /62 кг/ 174 см
Толлер: нульовий (останній раз 3 роки тому)
Крос-толлер/Остання ПАВ: кокаїн 4 дні тому
Форма речовини: капсула
Спосіб вживання: перорально
Дозування: 20 мг

Передісторія:

З самим магазином я познайомився в кінці 2023 року на старій секті. Шукав ДМТ давно. Про існування такого ресурсу як секта не знав. Знайшовши ДМТ у PsychoMaN, був приємно вражений. Тож замовляв тут і рідину з ДМТ для вейпу, і чангу, і фумарат ДМТ. Після того як відновили секту, то продавець почав роздавати зразки речовин для написання тріп-репортів.

Я подав кандидатуру на різні форми ДМТ та 2С-В. Був схвалений на фумарат ДМТ та 2C-B в капсулах. Отримав тільки 2С-B але в подвійній кількості (2 капсули по 20 мг, та 2 капсули по 25 мг)
6fb344ed-6eac-4695-8064-a9e30e66d25e.jpgd3a173e3-95d6-43e2-9ae7-ce532115a5e4.jpg

З самим тусібі познайомився 3 роки тому. І тоді речовина не вразила, а здалася дивною. Скоріш за все тоді дозування не відповідало реальному. Бо тоді, якщо вірити селлеру, я вжив 30 мг. А тут, забігаючи наперед, 20 мг подіяло сильніше.

Отже, репорт на 2C-B капсула 20 мг:
5107f143-e3e2-448e-961b-a02d3798ce5f.jpg

Таймінг

00:00
Приймаємо з дружиною по одній капсулі сибірі в дозуванні 20 мг, запиваючи водою.
96e4457d-bc91-47e6-8570-7519a86033b4.jpg

00:20 Починається легка ейфорія. Дивимося з малюком мультфільми. Вони здаються більш яскравими.

00:50 Включаємо музику. Починаємо танцювати. Звуки дуже приємні, звучать більш мʼяко та обʼємно.

01:20 Стає важкувато танцювати. Включаємо оркестрову музику звичить надзвичайно глибоко. Думки стають психоделічними. Ейфорія на достатньому рівні, але вона відчувається природньою та ненавʼязливою.

01:40 Малюка вклали спати. Стало холодно. Букви в телефоні пливуть. Ввімкнули синю гірляду, яка тепер світить дуже яскраво. Штори та стіни дихають. Лягли під плед. Тепер є час насолоджуватись одне одним. Тут починає розкриватися емпатія, хочеться торкатись одне одного. Мене маже конкретно, дружина більш бадьора. Але обом холодно. Закривши очі бачу різнокольорові візуали, частково схожі на LSD-шні, але не такі чіткі.

02:20 Уже тепло. Лежим під ковдрою. Розпливлись в посмішці. Слухаєм музику. Свідомість малює візуали відповідно звукам. Слухати музику під дією цієї речовини - окремий вид задоволення. Психоделія думки достатня для того щоб розібрати деякі проблеми та питання, якщо це потрібно. Візуали вже набирають більше красок та сенсу.

03:00 Свідомість стала відчутно яснішою ніж на вході в тріп. Організму повністю комфортно в цьому стані. Починаємо їсти чіпси зі смаком краба. Смак насичений, багатогранний. Дуже смачно.

04:00 Зайнялись коханням. Саме коханням. Процес був максимально чуттєвий та інтимний. Все здавалося "водянистим". Секс під кокаїном, мефом, MDMA, оксибутиратом, алкоголем не вспливає. Раніше я вважав, що оксибутират тут лідер. Тепер 2С-В віддаю 1-ше місце як ПАВ для заняття коханням.

05:00 Приймаємо душ. Вода приємніша ніж зазвичай.

05:30 Виходимо на кухню. Пʼєм холодний спрайт, який також відчувається смачнішим ніж зазвичай.

06:00 Зіниці вже в нормі. Лягаємо в ліжко. Обговорюємо досвід.

06:40 Приблизно на цьому таймінгу тріпу заснули.

Епілог: Спали гарно. Сни були яскраві. Могли б спати до обіду, але розбудив малюк. Хоть трішки не доспали (сон був годин 5), але відчували себе бадьоро, ніяких побічних ефектів не було.

Висновки:
2С-В від PsychoMaN це ейфорія, емпатія та психоделія в одній речовині. Дуже добре підійде тим, хто хоче познайомитися зі світом психоделіків. Вона бережно і акуратно покаже частинку тієї іншої сторони, інший бік зору. Без висаджувань та бедів (як на мене, але я сам ніколи не потрапляв у бед-тріп впринципі). Але речовина також підійде й для бувалих психонавтів для урізноманітнення.
Також речовина дуже чудово підходить для занять коханням.

P.S. PsychoMaN тобі окремий респект від дружини. 2C-B її сподобалось більше ніж MDMA(а ця речовина в неї раніше була на першому місці).

Оцінки

Продавець: 9,5/10

Обіцяв ДМТ та 2C-B, відправив тільки 2С-B але в подвійній порції

Стелс: 10/10
Креативний та надійний

Речовина: 10/10
Ефекти відмінні. Перевершили очікування. Ми були приємно вражені.

З вами був SiriusWhite до нових тріп-репортів

 
Останнє редагування:
Очень понравился репорт😍под Сибирью музыку слушать это вообще нереально, в другое измерение уносит, и вкус еды, я не могла остановиться, как обычная картошка была вкусна😍а ещё меня пробило помню на семейные видео 🥺 смотреть с ребёнком мульты думаю особенный каеф 😍
 
Очень понравился репорт😍под Сибирью музыку слушать это вообще нереально, в другое измерение уносит, и вкус еды, я не могла остановиться, как обычная картошка была вкусна😍а ещё меня пробило помню на семейные видео 🥺 смотреть с ребёнком мульты думаю особенный каеф 😍
Спасибо😇 Я и не думал, что так раскроется тусибишка. Мы также фотки с женой пересматривали - кайфули:love:
 
Спасибо😇 Я и не думал, что так раскроется тусибишка. Мы также фотки с женой пересматривали - кайфули:love:
Семья это офигенно)) счастья вам 🍄🐸 я под тусиби смотрела всякие семейные видео, очень много, захотелось 3 дочки и сына😭🤣
 
Семья это офигенно)) счастья вам 🍄🐸 я под тусиби смотрела всякие семейные видео, очень много, захотелось 3 дочки и сына😭🤣
Большое спасибо🪷
Добра тебе😇
Так всё ещё впереди😉
Детишки - это много радости и много забот🙃
 
Я раньше учителем работал, вожатым в лагере, культоргом - и мне нравилось. Но в связи с малой зп. Пришлось поменять род деятельности.
Аналогично, ЗП маленькие(((
Мне тоже нравилось с детьми работать, очень, но только не особо с ясельнной группой 🤯храню все их рисунки, дети чудо))частной няней лучше работать)
 
Дуже гарний та м'який єкспіріенс з дружиною у прекрасній атмосфері )
 
Отличный трип!) У психомана сибирь действительно хороша.
Но с тем что хорошо подойдет новичкам я бы был осторожнее, там шаг влево шаг вправо в дозировке и синестезия будет такая что слухом видеть будешь. А по визуалам она и ЛСД уделывает.
ИМХО для новичков в сторону ДОх серий можно посмотреть у них все на относительных минималках в плане психоделии + в интимных делах тоже не отстают
 
Отличный трип!) У психомана сибирь действительно хороша.
Но с тем что хорошо подойдет новичкам я бы был осторожнее, там шаг влево шаг вправо в дозировке и синестезия будет такая что слухом видеть будешь. А по визуалам она и ЛСД уделывает.
ИМХО для новичков в сторону ДОх серий можно посмотреть у них все на относительных минималках в плане психоделии + в интимных делах тоже не отстают
Благодарю! Буду иметь ввиду. ДО* серию никогда не пробовал. Длительность действия смущает. Мои фавориты ДМТ, ЛСД и грибы, ну и теперь 2С-В отдам 4 место)
 
Благодарю! Буду иметь ввиду. ДО* серию никогда не пробовал. Длительность действия смущает. Мои фавориты ДМТ, ЛСД и грибы, ну и теперь 2С-В отдам 4 место)
О этот топ я полностью поддерживаю, только ДМТ не особо понял.
О по поводу длительности действия ДО*, то там активная фаза не особо дольше того же ЛСД часов 5-6, а последуйщие типо 30 часов это стимуляция (имхо часов 12 от начала приема, потом можно уснуть), и цветовосприятие. Вот что да то да, ДО* красок окружающий реальности добавляет надолго, такой себе HD режим.
 
О этот топ я полностью поддерживаю, только ДМТ не особо понял.
То не распробовал просто)
О по поводу длительности действия ДО*, то там активная фаза не особо дольше того же ЛСД часов 5-6, а последуйщие типо 30 часов это стимуляция (имхо часов 12 от начала приема, потом можно уснуть), и цветовосприятие. Вот что да то да, ДО* красок окружающий реальности добавляет надолго, такой себе HD режим.
Вообще DOM очень хвалят
 
Назад
Зверху