Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

то самое чувство НП

Ноу дай бог избежать таких происшествий
 
Жиза. Памʼятаю як почалась війна замовив собі на місяць в неперевіреного продавця з іншого форуму 10г амфа за 2к грн. Вийшов, прийняли мусора (без понятих і т.д.)
Перевірили чи я не барига, прошманали хату (я жив один), зрозуміли що я реально собі замовляв і домовився щоб відпустили за 30к грн. Головне що з радості навіть амф мені залишили😁
 
нет, я ж не даун нп заказывать, только с рук только хардкор
Чкщо чесно, ніколи проблем на нп не було, лише єдиний раз після війни, про який я писав вище, коли в неперевіреного продавця замовляв якось 10г амфа за низькою ціною. Але з рук то дійсно рівень👍
 
Жиза. Памʼятаю як почалась війна замовив собі на місяць в неперевіреного продавця з іншого форуму 10г амфа за 2к грн. Вийшов, прийняли мусора (без понятих і т.д.)
Перевірили чи я не барига, прошманали хату (я жив один), зрозуміли що я реально собі замовляв і домовився щоб відпустили за 30к грн. Головне що з радості навіть амф мені залишили😁
Гуд трип бро.
 
Доречі репорт тому продавцю так і не написав)))) не думаю що він був би радий такому репорту
Блин, а надо было бы написать ему. Ну на сколько я понимаю то просто схватили отправщика?!?!?!
 
Блин, а надо было бы написать ему. Ну на сколько я понимаю то просто схватили отправщика?!?!?!
Якщо чесно, це був перштй-другий тиждень як війна почалася, з продавцями і відправками були трохи проблеми через події в Києві та Харкові. А я на іншому форумі знайшов маловідомого продавця з підозріло дешевим амфом. 10г амфа за 2000 грн в період початку війни це дуже дешево. Проблема могла бути що в відправщику, що в продавці. Хоча швидше дійсно відправщик був під мусорами або з він одного імені багато посилок відправив +повторюю, це був початок війни
 
Литл рофлик
 
А де автотсправление на мп?
 
Всім добраніч і менше прийомів на нп! ✊
 
Жиза. Памʼятаю як почалась війна замовив собі на місяць в неперевіреного продавця з іншого форуму 10г амфа за 2к грн. Вийшов, прийняли мусора (без понятих і т.д.)
Перевірили чи я не барига, прошманали хату (я жив один), зрозуміли що я реально собі замовляв і домовився щоб відпустили за 30к грн. Головне що з радості навіть амф мені залишили😁
У них своего хватает
 
Назад
Зверху Знизу