Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Свежие рецензии на приложуху «Резерв+»

На вас сєпарню не стукати треба, а єбашить на місці без суду і слідства,.поки вся гнида в землі не буде. ждуни єбучі ;)
А ты , стукач , петушок золотой гребешок , всех сепарами зовешь
 
А ты , стукач , петушок золотой гребешок , всех сепарами зовешь
М-да чувак ти мене розчарував конкретно. Я був про тебе кращої думки, здавалось у тебе на відмінну від цих чуханів є голова на плечах, мабуть я помилився)
 
М-да чувак ти мене розчарував конкретно. Я був про тебе кращої думки, здавалось у тебе на відмінну від цих чуханів є голова на плечах, мабуть я помилився)
Ты сука , и меня не интересует что думают обо мне подонки
 
Кстати, берите кто-то аву. Я бы вроде и себе поставил бы, но только на ту аву, которая у меня сейчас - посыпалось сходу много комплиментов, то менять её не хочу


dddwWqKy_t.png
 
Кстати, берите кто-то аву. Я бы вроде и себе поставил бы, но только на ту аву, которая у меня сейчас - посыпалось сходу много комплиментов, то менять её не хочу


dddwWqKy_t.png
Да ну Ленька норм дядька был.С корейским диктатором или гитлером ближе будет
 
нужен инн ? или соседей можно зарегистрировать ?
Да)
В Голосеевском районе на 2ляма деревьев высаживать будут, а метро как бы убежище, если с такой точки зрения рассматривать.

Тем временем, мой экс, который под Часовым Яром, просит организовать сбор на РЭБ.
Пора штурмовать ВР и кабмин
Ну 2 лями і 14 лярдів цифри трохи інших польотів та і проти метра я нічого не маю, але в плані масштабу абсурдності пріорітетів під час війни я думаю це показово. Хз, озброїти норм армію, укріпити кордони, закрити небо, а потім вже можна і займатися такими великими (парадокс) будівництвами і відбудовами, як на мене, та і люди самі часто нехтують своєю безпекою. Зараз живу в києві і вночі, під час тривоги, з мого під'їзду людей 10 ходять в укриття, я ж звісно теж не ходжу, але раз так йобнуло і струсонуло будинок, що я одразу побіг какать) іще історія, в місті з якого я родом в 22 підірвали міст, походу ж наші і підірвали, хз, не важливо. Потім побудували спочатку тимчасову, а згодом афігєнну переправу, точно кращу того аварійного моста, що був, заасвальтували і ніби все ок, можна користуватися, але ж ні... провели тендер і за 100 лямів відбудували міст.
 
а если серьезно, что даёт это приложение? если обновить там данные то сразу выедут за мной?)
 
Да)

Ну 2 лями і 14 лярдів цифри трохи інших польотів та і проти метра я нічого не маю, але в плані масштабу абсурдності пріорітетів під час війни я думаю це показово. Хз, озброїти норм армію, укріпити кордони, закрити небо, а потім вже можна і займатися такими великими (парадокс) будівництвами і відбудовами, як на мене, та і люди самі часто нехтують своєю безпекою. Зараз живу в києві і вночі, під час тривоги, з мого під'їзду людей 10 ходять в укриття, я ж звісно теж не ходжу, але раз так йобнуло і струсонуло будинок, що я одразу побіг какать) іще історія, в місті з якого я родом в 22 підірвали міст, походу ж наші і підірвали, хз, не важливо. Потім побудували спочатку тимчасову, а згодом афігєнну переправу, точно кращу того аварійного моста, що був, заасвальтували і ніби все ок, можна користуватися, але ж ні... провели тендер і за 100 лямів відбудували міст.
спасибо дорогой
 
  • Вподобайка
Реакції: AAA
Однозначно+ . Нахуй ті дороги, парки та бруківка коли можна було би зробити бомбосховища, витратити кошти, а НЕ СПИЗДИТИ і купити парочку ППО,щоб накрити Харків, Дніпро, Запор, Одесу. Я розчарувався у владі, я за зміни і перезавантаження але я проти такої хуйні коли люди які жодним чином не допомагають армії вказують як треба жити..
брати, та тож йобана еліта. гончаренко пізданув щоб захід заходив та воював. але я свято вірю якщо ми будемо ставити РЕБ у містах уєздних прикордонні фронтових то ті будут танками по вулкам гоцати. фух. спекотно шо пізда, де там та зима.
 
Назад
Зверху Знизу