Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Рыбное место

Сижу и думаю, а какого х*я если тип ходит в сандалях/босоножках и что-то похожее с ним - то это зашквар, а подруги - то норма?
 
рижая там порядок)))00
Повідомлення об'єднано автоматично:

я б вдул)
 
Сижу и думаю, а какого х*я если тип ходит в сандалях/босоножках и что-то похожее с ним - то это зашквар
Ебать ты фетишист я 5 минут искал ту 1 подругу. В носках на сандалии есть одна проблема: сандалии это до пиздеца неудобная обувь даже если с носками. Примерно как кросовки без носков.
 
Сижу и думаю, а какого х*я если тип ходит в сандалях/босоножках и что-то похожее с ним - то это зашквар, а подруги - то норма?
в чом зашквар ? вот в кросах, якраз влітку загквар, ногам точніше повний зашквар))
 
в чом зашквар ? вот в кросах, якраз влітку загквар, ногам точніше повний зашквар))
Далеко не у всі локації я маю сміливість піти у в`єтнамках літом. Тим більше, кросівки не одноматні. В тому числі, є моделі для літнього періоду та надмірних фізичних навантажень)
 
Далеко не у всі локації я маю сміливість піти у в`єтнамках літом. Тим більше, кросівки не одноматні. В тому числі, є моделі для літнього періоду та надмірних фізичних навантажень)
особисто мені - похуй
я не йду у відкритому взутті тільки туди, де це не буде зручно - ліс, місцевості з поверхнею, ден можна через необережність пошкодити стопу
будь-які інші урбаністичні місця влітку - тільки босоножки і хай думають, що хочуть, в мене ноги не запарюються)
 
Дякую що нагадав, я якраз хотів розповісти історію як я ходив по псілоцибінові гриби 2 тижня тому:

є моделі для літнього періоду та надмірних фізичних навантажень

12062024417.jpg
Далеко не у всі локації я маю сміливість піти у в`єтнамках літом.
12062024416.jpg
 
Там пробники духов раздают?
 
Назад
Зверху Знизу