Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Принимаю поздравления,меня не приняли.

Да там))Мне потом сказали что там много таких чуваков которые ручки тянут
Йобнуте місто, тоді виходить. Гєпа з Мішой не сильно хотіли його реінтегрувати з 90-х. Не в образу порядним мешканцям.
Я б спеціально виставив на видне місце муляж якогось ґаджета, який в підсумку пиздить током.
 
Йобнута місто, тоді виходить. Гєпа з Мішой не сильно хотіли його реінтегрувати з 90-х. Не в образу порядним мешканцям.
Я б спеціально виставив на видне місце муляж якогось ґаджета, який в підсумку пиздить током.
А как идея пиздатая!!Отучить крыс чтобы боялись
 
Вот это новость)
 
А как идея пиздатая!!Отучить крыс чтобы боялись
Саме так)
Недавно бачив відео з Штатів. Там мужик на присадибній ділянці встановив стовпчик металевий, з металевою табличкою з агітацією за трампа. І цей, жодного забору з-на вулиці немає. Напевно що фанати демократів декілька разів йому той стовпчик з табличкою викорчовували та викидали. Допоки він не під'єднав металеві елементи до джерела струму 🥳☺️

Я не затятий фанат політологи, але мені було любо споглядати, як якийсь лівий чорт заходить на чужу, приватну територію, починає влаштовувати безлад — і вже через секунду він падає в конвульсіях. Любо-мило ❤️‍🔥
 
Останнє редагування:
Да, братан, никому ты не нужен чтобы тебя принимали...
 
Да там))Мне потом сказали что там много таких чуваков которые ручки тянут
Я туда уже лет 5 не хожу, одни бегунки остались и продавцы бедолаги, кому удается на интернет-магазины перешли
 
Назад
Зверху Знизу