Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Оман на 105г Шиш від Silence

LennyLV

Сектант
Реєстрація
08.05.24
Повідомлення
26
Репутація
20
Вподобайки
49
Бали
38
Посилання на відповідача silence
Сума угоди 510 usdt
10.05.24
Домовився з продавцем про проведення угоди на 510 юсдт , пообіцяли вислати 105г Шиш Dark Devil , при підтримці гаранту Admin Chestnii

13.05.24
Була зроблена повна оплата гаранту та надав продавцю інформацію по відправленню (MeestПоштою)


16-17.05.24
Спитав у продавця який стелс та в чому шукати , він почав відповідати питанням на питання( типу а що вам прийшло ?) продемонструвавши не професіоналізм і склалось враження начебто взагалі оператор відношення до замовлень не має (
Потім вже Продавець відповів що відправили якісь свічки , а які я так і не зрозумів досі
При отриманні вантажу зафіксував все на відеокамеру , та по приїзду до дому зробив відеофіксацію розпакування .

Було виявлено якесь сміття та корм для котів в якому було 50г Шиш невідомого для мене сорту !
Повідомив одразу продавця та Арбітра та завантижив усі відео забирання та розпакування в ЛС форуму

18.05.24
Написав продавцю та спитав чи буде він якось вирішувати це питання , у відповідь звісно ТИша...

Прошу Арбітрів долучитись і допомогти вирішити питання з продавцем , на мій погляд таки вчинки БЕСПОРЯДНІ та потребують відповідного статусу !!!
Слава Україні !
 

Вкладення

  • Screenshot_2024-05-19-14-03-19-096_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2024-05-19-14-03-19-096_org.telegram.messenger.jpg
    435.6 КБ · Перегляди: 86
  • IMG_20240519_140937.jpg
    IMG_20240519_140937.jpg
    326.7 КБ · Перегляди: 79
  • IMG_20240519_140844.jpg
    IMG_20240519_140844.jpg
    273.3 КБ · Перегляди: 75
  • Screenshot_2024-05-19-14-03-45-416_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2024-05-19-14-03-45-416_org.telegram.messenger.jpg
    439.6 КБ · Перегляди: 73
  • Screenshot_2024-05-19-14-03-49-874_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2024-05-19-14-03-49-874_org.telegram.messenger.jpg
    470.5 КБ · Перегляди: 74
  • Screenshot_2024-05-19-14-04-00-575_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2024-05-19-14-04-00-575_org.telegram.messenger.jpg
    452.3 КБ · Перегляди: 73
  • Screenshot_2024-05-19-14-04-26-237_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2024-05-19-14-04-26-237_org.telegram.messenger.jpg
    207.9 КБ · Перегляди: 83
Останнє редагування:
Ммм, ну ясно) гарант то тобі бабкі поверне, якщо ти не обманщік) правда мабуть частково і шишкі доведеться курити ті що є)
 
Ты уже не первый )))
 
Добро пожаловать в клуб
Повідомлення об'єднано автоматично:

silence ты же мне писал что у тебя с одного цикла 20кг получается😁
 
Добро пожаловать в клуб
Повідомлення об'єднано автоматично:

silence ты же мне писал что у тебя с одного цикла 20кг получается😁
Ну якраз кінчились) з ким не буває) черговий харвест на підході, часть товара на пролєчькє ну і в цьому роді різні бла бла бла
 
Ну якраз кінчились) з ким не буває) черговий харвест на підході, часть товара на пролєчькє ну і в цьому роді різні бла бла бла
Простому смертному про-гровера не понять)
 
Ахахах ) как вы на них ведетесь )
Это у него то-ли 2-3 магазин )
 
Тишины, тишины хочу)
 
Мдээ... Неприятно... Удачного решения!
 
ну раз хоч щось прислав - мабудь не буде остаточно кидати та поверне згодом.

А як хоч шш по качу?
 
Прошу Арбітрів долучитись та запобігти подібного роду Кидки зі сторони продавця silence статусом "Мутний не купляти" так як з моєї сторони вам надано усі підтвердження безвідповідальності та оману
Також прошу передивитись тріп репорти на товар від даного продавця або цей розділ👇 https://labrc.name/threads/otzyvy-pozhelanija-obratnaja-svjaz.559/

Переглянувши розділ 👆можна побачити та впевнетись що шш яка мені приїхала дуже співпадає упакуванням да і виглядом на Mimosa яка також є у продавця на продажі , тому усі натяки на інший стелс можна відкинути . Я припускаю що відправник міг просто переплутати замовлення , але не розумію чому продавець морозить та нехтує вирішувати це !
Ось вам і ПОведінка прогроверів
Admin Chestnii

 

Вкладення

  • Screenshot_2024-05-19-20-23-49-527_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-19-20-23-49-527_com.android.chrome.jpg
    377.5 КБ · Перегляди: 50
  • Screenshot_2024-05-19-20-24-45-971_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-19-20-24-45-971_com.android.chrome.jpg
    318.2 КБ · Перегляди: 52
Прошу Арбітрів долучитись та запобігти подібного роду Кидки зі сторони продавця silence статусом "Мутний не купляти" так як з моєї сторони вам надано усі підтвердження безвідповідальності та оману
Також прошу передивитись тріп репорти на товар від даного продавця або цей розділ👇 https://labrc.name/threads/otzyvy-pozhelanija-obratnaja-svjaz.559/

Переглянувши розділ 👆можна побачити та впевнетись що шш яка мені приїхала дуже співпадає упакуванням да і виглядом на Mimosa яка також є у продавця на продажі , тому усі натяки на інший стелс можна відкинути . Я припускаю що відправник міг просто переплутати замовлення , але не розумію чому продавець морозить та нехтує вирішувати це !
Ось вам і ПОведінка прогроверів
Admin Chestnii
Шишки кончились бро, щас с нового харва 20кг снимут и сразу отправят тебе..
 
Прошу Арбітрів долучитись та запобігти подібного роду Кидки зі сторони продавця silence статусом "Мутний не купляти" так як з моєї сторони вам надано усі підтвердження безвідповідальності та оману
Також прошу передивитись тріп репорти на товар від даного продавця або цей розділ👇 https://labrc.name/threads/otzyvy-pozhelanija-obratnaja-svjaz.559/

Переглянувши розділ 👆можна побачити та впевнетись що шш яка мені приїхала дуже співпадає упакуванням да і виглядом на Mimosa яка також є у продавця на продажі , тому усі натяки на інший стелс можна відкинути . Я припускаю що відправник міг просто переплутати замовлення , але не розумію чому продавець морозить та нехтує вирішувати це !
Ось вам і ПОведінка прогроверів
Admin Chestnii
Странный ты тип , ты просто оказался в конце круга. Товар отправили , часть ожиданий прошло тоже , в чем проблема подождать второго круга отправок ?:D
 
Здравствуйте
1. Клиент подменил наш стэлс на первый попавшийся под руку ширпотреб. Мы не отправляли и не отправляем корм для собак и пиво.
2. Плёнка которую показывает ТС отличается от плёнки которую мы используем.
3. ТС удосужился снять коробку с двух сторон при том когда забирал её с почтомата, но при распаковке не показал вторую сторону коробки, мы не знаем что он с ней делал. Так же интересно, вы тоже всегда снимаете на видео как забираете посылку из почтомата?
4. ТС забрал посылку в 12:00(ориентировочно), начал задавать вопросы в чём посылка и какой там стэлс, сказал что посылку будет распаковывать вечером. Видео предоставил на следующий день после того как распаковал посылку. Сказал что будет делать это вечером после работы, на видео видно что на улице совсем не вечер или ночь.

Мы считаем что клиент пытается обманом получить дополнительный вес.
Получив посылку, наполнил ее каким-то мусором и выдает другие шишки за наши
 
Назад
Зверху Знизу