Добрий ранок LABRC , Допоможіть написати Арбітраж - потрапив на 500 баксів

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 461
Репутація
2 446
Вподобайки
3 678
Бали
1 484
Доброго ранку. Сьогоднішні новини не надихають оптимізму. Сталася неприємна ситуація: я втратив 500 доларів. Все відбулося в середу, 27 березня. Минулого місяця я вирішив замовити товар у продавця MikeTuson. Я оплатив замовлення, але після цього продавець просто зник і не відповідає на зв'язок. Це точно цей продавець, так як адреса USDT, на яку я здійснював оплату, була та сама, яку я використовував раніше.

Вже пройшла неділя з копійками, і він все ще не з'являється. Раніше він також пропадав, але відповідав, якщо виникали які-небудь непорозуміння. Іноді відправка затримувалася, але в таких випадках він повідомляв, що має проблеми , і наступного дня товар відправлявся. Це перший раз, коли відбувається така ситуація. Я пам'ятаю, що він мав депозит на форумі. Можливо, є шанс отримати частину грошей назад? І що робити в такій ситуації?
 
Доброго ранку. Сьогоднішні новини не надихають оптимізму. Сталася неприємна ситуація: я втратив 500 доларів. Все відбулося в середу, 27 березня. Минулого місяця я вирішив замовити товар у продавця MikeTuson. Я оплатив замовлення, але після цього продавець просто зник і не відповідає на зв'язок. Це точно цей продавець, так як адреса USDT, на яку я здійснював оплату, була та сама, яку я використовував раніше.

Вже пройшла неділя з копійками, і він все ще не з'являється. Раніше він також пропадав, але відповідав, якщо виникали які-небудь непорозуміння. Іноді відправка затримувалася, але в таких випадках він повідомляв, що має проблеми , і наступного дня товар відправлявся. Це перший раз, коли відбувається така ситуація. Я пам'ятаю, що він мав депозит на форумі. Можливо, є шанс отримати частину грошей назад? І що робити в такій ситуації?
Считай инвестиция не сыграла и превратилась в убыток ! От этого и отталкивайся , всех благ чмоки-чмоки
 
Считай инвестиция не сыграла и превратилась в убыток ! От этого и отталкивайся , всех благ чмоки-чмоки

Дякую за пораду. Можливо, варто спробувати звернутися до арбітражу. Продавець був активний на форумі до того як форому уїбався , і наскільки повню в нього був депозит. Можливо, я зможу отримати хоча б частину коштів, якщо звернуся до арбітражу.
 
Что такое умб украина ?
 
Это суровый бизнес... Постоянно люди проёбывают деньги. Да, у тебя есть шанс вернуть несколько гривен из 500 баксов, пожелаем тебе успехов!
 
Это суровый бизнес... Постоянно люди проёбывают деньги. Да, у тебя есть шанс вернуть несколько гривен из 500 баксов, пожелаем тебе успехов!
Дякую боже. Гарного вам дня! я і сам не ангел , можливо це карма! Що є то є , світ не справедливий.) Рухаємось далі)
 
На такие суммы лучше через гаранта действовать
 
Доброго ранку. Сьогоднішні новини не надихають оптимізму. Сталася неприємна ситуація: я втратив 500 доларів. Все відбулося в середу, 27 березня. Минулого місяця я вирішив замовити товар у продавця MikeTuson. Я оплатив замовлення, але після цього продавець просто зник і не відповідає на зв'язок. Це точно цей продавець, так як адреса USDT, на яку я здійснював оплату, була та сама, яку я використовував раніше.

Вже пройшла неділя з копійками, і він все ще не з'являється. Раніше він також пропадав, але відповідав, якщо виникали які-небудь непорозуміння. Іноді відправка затримувалася, але в таких випадках він повідомляв, що має проблеми , і наступного дня товар відправлявся. Це перший раз, коли відбувається така ситуація. Я пам'ятаю, що він мав депозит на форумі. Можливо, є шанс отримати частину грошей назад?

Пиши в Арбитраж - прикладывай доказательства и тд.

І що робити в такій ситуації?
Пользуйтесь блядь гарантом.
 
создавай тему в арбитраже, оформляй как надо и админ будет разбираться. И запомни себе одну важную темку - СКУПОЙ ПЛАТИТ ДВАЖДЫ!
 
@guap.68 , дякую за підтримку друже.

і взагалі сетка всім дякую за рекомендації , зачекаю ще 1-2 дня якщо селлер не вийде на звязок то напишу арбітраж в надії повернути пару баксів.) Всім дякую , гарного та мирного дня!
 
Останнє редагування:
  • Вподобайка
Реакції: Guap
@guap.68 , дякую за підтримку друже.

і взагалі сетка всім дякую за рекомендації , зачекаю ще 1-2 дня якщо селлер не вийде на звязок то напишу арбітраж в надії повернути пару баксів.) Всім дякую , гарного та мирного дня!
Может эта тема а-ля спойлер арбитража поможет тебе с манипуляцией к селлеру и склонит его к верному поступку, если такой настрой изначально имелся :)
 
Может эта тема а-ля спойлер арбитража поможет тебе с манипуляцией к селлеру и склонит его к верному поступку, если такой настрой изначально имелся :)
він с прифронтової зони мені кажуть , можливо щось сталось з ним , я також не хочу зводити наклеп. Дякую за підтримку , гарного вам дня!
 
  • Вподобайка
Реакції: Guap
сумма маленькая + тс не регает ветку на форуме что может означать только одно…
без гаранта зачем сделки делать если у таких барыг брать?)
 
сумма маленькая + тс не регает ветку на форуме что может означать только одно…
без гаранта зачем сделки делать если у таких барыг брать?)
він був на форумі , хто ж винуватий що форум злетів ... і був в нього депозит.
 
Депозити на момент падіння мали би залишатися у адміністрації.
Поки не поспішає частина шопів повертатись, може вичікують.
Якщо сума депозиту дорівнює сумі збитку - може й не повернутися.
 
Депозити на момент падіння мали би залишатися у адміністрації.
Поки не поспішає частина шопів повертатись, може вичікують.
Якщо сума депозиту дорівнює сумі збитку - може й не повернутися.
Дякую за коментар , гарного та мирного вам дня!
 
Дякую за коментар , гарного та мирного вам дня!
Добрый день, без арбитража тут не разобраться, обязательно прочитайте правила что-бы сразу всё правильно оформить. И по КПК в порядке очереди по идее должны получить компенсацию.
 
Назад
Зверху