Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Незнахід на 842грн і скарб в дикому притоні від @TGK31

Ебать ты накатал 😂 скажу твоею мовою:"бьо цье тьо длья мэнье баґатьо букавь Або литерь😂
П.с . Там тьо на сусидьному форьуми тьо Цей тьо продавец кьинувь тьо юзьреа на трьи Граму.
Сльява укрийне!
Та пішов ти нахєр, провокатор!

Постскриптум це не дотепно, ти, певне, переплутав країни
 
Дело в том, что мы не в праве требовать. Магазин готов выдать перезаклад?
а у кого тогда право на насилие?!!))
Повідомлення об'єднано автоматично:

За підтримку дякую ) Але чому до них добре ставлюсь, бо реально, з їх шишками я проводила легше карантин, пиздато відмічала захист диплому, свої перші серйозні кар'єрні успіхи теж святкувала їх шишулями. Короче це був магазин,який можна сказати супроводжував мої радісні моменти, бо я накурщиця 1го розряду завжди була, алкоголь не моє. Кому келих шампанського,кому напас. В принципі мені тому і горить так, бо це історія з хороших моментів минулого життя (до війни).
о чем ты говоришь!!! я бывал в твоей ситуации но слава богу !все всегда на дружеских решалось! ведь чаще всего виноватых между вами НЕТ!!! а вот чайки -ПИДОРАСЫ!
 
Все друзья до завтра! утро-вечера мудреней!!!
 
походу кура бомж, кладирует, пока братанов в халупах проведывает
 
походу кура бомж, кладирует, пока братанов в халупах проведывает
О, привіт))) Для мене портрет цього кур'єра це скоріше "спортік падпівасник" , який не курить сам, в житті негативно ставиться до людей,які щось вживають. Але гроші не пахнуть і тому працює курою, зневажаючи клієнтів. Тому він робить скарби в таких місцях і думає,яка різниця вони ж хоч в гівно заради своїх маріхуан полізуть.
 
шоп продаёт клады по 2-3 раза подряд, не советую
 
та не вы шо, он удавиться быстрее нежели гр гаша отдаст , с шш мб он бы и соизволил но гаш.. прикол в том что у него не от 7 покупок, а не менее 7 успешных покупок ПОДРЯД. То - есть если на 10-12 у вас нн, то получается что счётчик обнуляется и нужно начинать всё сначала? Правило дичь даже в самом пиздатом шопе нет такой гарантии что все клады 100% на месте, а он у себя считает именно так. Но тут нужно читать между строк, очевидно что это было сделано специально чтобы не возвоащать деньги за хуёвые клады которых тут море . А потом аргументировать типа «читай правила» , которые по сути невыполнимы в данном шопе. Тс прекращай перед ним унижаться просто лучше найти другой шоп и всё . Он не изменится не исправиться, даже если эту ситуацию он решит из-за давления общественности (что мало вероятно ибо ему всегда было пох на клиентов) то через несколько кладов ты снова попадёшь на уёбский квест где будет дырка . Зачем оно тебе надо? Это того не стоит
 
та не вы шо, он удавиться быстрее нежели гр гаша отдаст , с шш мб он бы и соизволил но гаш.. прикол в том что у него не от 7 покупок, а не менее 7 успешных покупок ПОДРЯД. То - есть если на 10-12 у вас нн, то получается что счётчик обнуляется и нужно начинать всё сначала? Правило дичь даже в самом пиздатом шопе нет такой гарантии что все клады 100% на месте, а он у себя считает именно так. Но тут нужно читать между строк, очевидно что это было сделано специально чтобы не возвоащать деньги за хуёвые клады которых тут море . А потом аргументировать типа «читай правила» , которые по сути невыполнимы в данном шопе. Тс прекращай перед ним унижаться просто лучше найти другой шоп и всё . Он не изменится не исправиться, даже если эту ситуацию он решит из-за давления общественности (что мало вероятно ибо ему всегда было пох на клиентов) то через несколько кладов ты снова попадёшь на уёбский квест где будет дырка . Зачем оно тебе надо? Это того не стоит
Я вже замовила травичку в іншому шопі))Певне так і зроблю, ТГК 31 залишився в далеких спогадах. Журба
 
Dylan , зверни увагу,яка кількість негативу полізла і у шопа тільки скріни з тг у відгуках, живих нема.
 
Dylan , перенось в невирішені. Він точно не з'явиться
 
Тема отправляется в раздел нерешенных.
 
вот кстати
такой опыт имел

мне сделали "перезаклад", я его буквально через пару часов шел снимать (в 6 утра) и всё там пусто

прикольно да
 
вы ещё клады от чупачупса не видели, вот там реально треш - в заброшке заныкан в горе заюзанных шприцов
буквально та самая сцена из второй пилы (и ненаход соответственно)
 
Продавець: TGK31 TGK31 HELPER
Товар: 1г гашиш
Сума : 700 (з комісією 842)
Гілка: https://labrc.name/forums/tgk31-nat...achii-klady-taksi-shsh-gash-wax-sladosti.286/


Мною було придбано скарб на 1г гашу в цього шопу. Це була моя найбридкіша пригода за життя і небезпечна для мене замутка на покурити .
Коли я отримала замовлення, то побачивши фото вже зрозуміла, що це "треш-локація", відома на увесь район як місце дде живуть бомжі ,коляться і роблять клади (і про це знають навіть ті хто просто в цьому районі живе і не має спільного з наркокультурою). Це полузакинутий приватний сектор за Здолбунівською, який завжди з двох виходів пасуть менти в будні дні . Купа сміття, місце в шприцах, потрошених людських сумках і речах, гівні . Можна сказати "екопоселення" бомжів і всякої небезпечної пошвалі. На висратій сміттям полянці, лежав і царський килим під яким кур'єр робив клад. Килим, сцуко на бомжатні.
По шляху в ці срані місця, зазнавши нападу бродячих собак, побачивши наркогероїв які сквотували в закинутому будинку і просто вибігли, врятували мене відігнавши псітосів - я залишилась ні з чим, мене чекав незнахід. (Тіпи, дуже вам дякую,якщо ви це читаєте, сподіваюсь у вас все буде добре)
Я знайшла цей сраний закут з місцем, одразу поряд з яким стояли... "шалаші" місцевих жителів і був максимальний срач. А цей їбучий килим був вирваний з під грязюки і скоріше за все на ньому явно хтось відловлював крокодилячий кайф. Я подумала, може хоч прикопали той клад, взяла гілочку, покопалась в землі по місцю де мав би бути приниканий клад. Але, звісно, нічого не було. Тільки сміття, купа шприців, житло бомжів, дохуя ізолент і моя зневіра. Зробивши фото і відеозйомку всього цього неподобства, я поскоріше вибралась з цього місця і почала спілкуватись з оператором. (Мені хоч пощастило мусорів не зустріти там на виході, бо був ранок неділі)
Оператор відповів мені, що "клад надежний" і "курьер сам вибіраєт мєста" , бортанув мене з рішенням ситуації. В цілому з ТГК31 я знайома з далеких дофорумних часів. Я була клієнткою з 2019 року. Це замовлення я робила зі свого другого аккаунту в тг, на ньому у мене 2 успішні покупки. На другому ацці певне 30+ за весь час. І пам'ятаю, що такого пиздецю у них ніколи не було. А оператор просто не захотів розбиратись і відхрестився від мене.
По оператору взагалі тема - минулої покупки, коли у мене виникла трабла з видачею кладу ботом - я чекала на оператора майже добу. Це якийсь пиздець. Мені дуууже образливо, що з фаворита,якому довіряти можна було і без форумів , який давав сервіс , якість товару та позитивні емоції - шоп перетворився на галіму лавочку . І це я купила не найдешевший їх продукт. Відмічу, що при минулих покупках шишок все було на місці, а покупка перед цим незнахідом взагалі була дуже успішна і легка.
Я пам'ятаю найкращий Крітікал і Брейншторм в моєму житті, клади в гарних зіпах, адекватні місця і привітного оператора. Я не думала що, скотське ставлення до покупців, клади в небезпечних місцях і похуїзм стали цінностями ТГК31. Я зробила скаргу цю зараз, щоб власник колись мого фаворитного шопу побачив мою ситуацію і все ж таки вирішив по-чесному питання. І звісно, якщо власник не = та похуїстична дупа оператор, то щоб вплинули на кур'єра і не робили клади в залупі і в бомжатнях.
Є факт- я заплатила гроші і не отримала мій гашиш при цьому переживши стресс і огиду. Оператор на похуях мене злив. Я рекомендувала ТГК31 всім знайомим стоунерам і друзям, які теж чіпляли у них шишечки і були задоволені. А зараз мене до др залишили без смаколика.
Але цей вчинок максимально непорядний , прошу звернути увагу і допомогти
Dylan , підкажи все правильно оформлено?
GanjANGOA Нихуя себе у них и комса блять 20% если на карту ложить. Пусть нахуй идут с такими делами. У нас были 6% ,ну в одном правда 10%.
 
Покупал здесь однажды, когда они ещё только заходили на лабу
Место в глуши леса возле мусорского блокпоста, ещё и ненаход. Благо, дали пз в таких же ебенях, но зато продукт был на месте

После этого не обращался и не ему не советовал бы
 
Курьер этот работает давно, не новичек.
Перезаклад рассматривается от 7 покупок
Можно чайконуть клады и от опытных курьеров, уж поверьте.
И если не секрет, подскажите как вы определили что первые конкретно 7 покупок зачастую находы?
 
Добрый день.
Покупатель - 2 покупки .
Видео подхода , поисков не предоставлено , только видео местности.
Курьер этот работает давно, не новичек.
Перезаклад рассматривается от 7 покупок.
Магазин готов выдать перезаклад если того потребует форум.
Всем отличного и продуктивного дня.
Ну ти і підар
 
Назад
Зверху Знизу