Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Незнахід на 842грн і скарб в дикому притоні від @TGK31

Тю так это как раз таки по этой улице я и забирал у него . Не знаю где ты но у меня был вход в лес там где гаражи ещё изо красная если у тебя тоже то это тот же кура уебан
Повідомлення об'єднано автоматично:

Вот здесь
У мене був вхід біля перехоестя Здолбунівської -Григоренка. Там де ти заходив ще частково житлова зона, так кура 1 уїбан
 
IMG_20240703_164535_013.jpg1000012003.pngScreenshot_2024-07-03-16-47-59-077_org.telegram.messenger.png
Клад от одного из местных шопов, который мне запомнился надолго 🤣
 
А отзывов и нет о сервисе ,свои тг отзывы, пусть засунут в анналы исстории
 
  • Вподобайка
Реакції: Zevs
всем привет для тех кто не в курсе
на секте @GanjANGOA много лет и имеет репутацию принципиально честного человека, полагаю многие из присутсвующих могут это подтвердить
@GanjANGOA приветик) у меня есть росипуха заезжай накурю)
22. Представителям других магазинов (владельцы, саппорты, услуги, сервис и т.д.) запрещено отвечать в чужих Арбитражах, за что следует наказание в виде запрета писать в подразделе сроком на 1 месяц.

Admin просьба запретить писать пользователю в данном разделе сроком на 1 месяц

TGK31 TGK31 HELPER Даю 96 часов на рассмотрение жалобы
 
давайте без крайностей пж)
я буду держать себя в руках)
 
  • Вподобайка
Реакції: Zevs
Добрый день.
Покупатель - 2 покупки .
Видео подхода , поисков не предоставлено , только видео местности.
Курьер этот работает давно, не новичек.
Перезаклад рассматривается от 7 покупок.
Магазин готов выдать перезаклад если того потребует форум.
Всем отличного и продуктивного дня.
 
Добрый день.
Покупатель - 2 покупки .
Видео подхода , поисков не предоставлено , только видео местности.
Курьер этот работает давно, не новичек.
Перезаклад рассматривается от 7 покупок.
Магазин готов выдать перезаклад если того потребует форум.
Всем отличного и продуктивного дня.
Дело в том, что мы не в праве требовать. Магазин готов выдать перезаклад?
 
  • Вподобайка
Реакції: Zevs
Курьер этот работает давно, не новичек.
Классика :)
Если бы мне платили цент за каждую увиденную эту фразу-я был бы миллионером.
Не позорьтесь-верните клиенту эту гешку и не выставляйте себя в жлобском свете.
Зеленада ой, клоунада и только.
 
Добрый день.
Покупатель - 2 покупки .
Видео подхода , поисков не предоставлено , только видео местности.
Курьер этот работает давно, не новичек.
Перезаклад рассматривается от 7 покупок.
Магазин готов выдать перезаклад если того потребует форум.
Всем отличного и продуктивного дня.
Друже, тобі як показати скільки у мене досвіду з вашим магазином окрім цього аккаунта в тг, на якому зараз 2 покупки. З початку повномасштабних я досить довго нічого не купляла, була в мене перерва така, бо я була там де не до шишок зовсім.
Фото з місця є,фото з пошуком, відео я зняла тобі по місцевості більше, щоб ти на все це глянув моїми очима, зрозумів весь треш і розчарування людини, яка пиздець лояльно до твого шопу ставиться, якщо є моменти дає фідбек твоєму оператору в лс ,я тобі довіряла, коли у вас не було гілок, був тільки канал в тг і чат. Хоча, тоді я вже була на форумі і у мене був вибір , я із всіх варіантів щоб взяти трошки покурити обирала твій шоп.
А зараз,тебе зовсім не хвилює що твої клієнти мають ледь не в гівні колупатись. У тебе є кура який робить уїбанські клади , кур'єри в тебе різні, є ті що роблять ну прям добре, є такий містер банальність,але зручність . Взагалі, скарги по ненаходам у тебе зараз наявні, не я одна скаржусь, в твоєму чаті є деякі, що намагаються писати у відкриту, але ви швидко видаляєте погане і не постите негативні відгуки в канал. А скільки адекватних , таких як я, що стараються з тобою в лс вирішувати.А живі відгуки це важливо, тоді б може побачив реальні косяки і відчув потребу чути своїх покупців
З твоїх аргументів єдине,що внятно це "перезаклад з 7ми замовлень" , але це чудова відмолвка від вирішення питань і шлях до того, що у тебе не буде нових постійних клієнтів. Бо ті що були, не знайдуть, полазять по їбєням і відваляться, а нові не знайдуть і будуть злиті. Поговори з цим кур'єром, скажи що він не з метадонщиками працює, що треба робити нормально клади і поважати людей які роблять йому зарплату. Ти сам чудово бачиш ситуацію і знаєш що я тебе не найобую для отримання ПЗ, бо я надала аргументи, ввічливо з тобою спілкуюсь і терпляче адекватно чекаю ,не прибігаю до "шопгівно". Може цей кура не новачок, але він просто має ставлення до покупців як до гівна, зробив клад на від'їбись, а клад там скоріше за все він робив. Просто його хтось до мене зрізав із-за хуйового виконання , тому що місце притон і чайколенд. Я не хочу в твою сторону казати,що клад не вперше продають, бо це взагалі дно і я не можу казати те що не можу обгрунтовано довести + картина яку я застала на місці, показує хаотичні зміни на локації, а не ціленаправлений зйом. Якщо вірити опису, то видирати той килим з землі взагалі не потрібно, тому думаю що або місцеві спалили твого куру,який ходив на тому п'ятачку і обшкурили місцевість або просто зашкурили, бо це нормальний орієнтир.
Невже ти думаєш, що тебе всі хочуть кинути на сраний грам? Особливо ті клієнти, які роблять в тебе не перші покупки.


А взагалі..."єсли етого потребуєт форум"
Дело в том, что мы не в праве требовать. Магазин готов выдать перезаклад?
ТГК, я з самого початку в курсі, що адміністрація форуму не може вимагати перезаклад . Я вирішила створити скаргу, бо запрошую тебе до відкритого вирішення питання з наявністю незаангажованої думки користувачів форуму, серед яких є твої клієнти. Якщо ти глянув коментарі, там є юзери, які тепло до тебе відзиваються, є ті у кого були проблеми .
Так, я хочу отримати свій гашиш і не втратити сплачені мною гроші.Хочу його покурити ,зацінити, хочу написати може репортик або розгорнутий відгук саме на твій товар, саме тут, а не відгуком в стилі "нашел убило пизда спасібо" пересланим повідомленням в тг. Я завжди писала відгуки шопам,які мені подобаються. Останнє чого мені хотілося це писати арбітраж і взивати до твоє репутації щоб отримати те за що я заплатила.
 
Друже, тобі як показати скільки у мене досвіду з вашим магазином окрім цього аккаунта в тг, на якому зараз 2 покупки. З початку повномасштабних я досить довго нічого не купляла, була в мене перерва така, бо я була там де не до шишок зовсім.
Фото з місця є,фото з пошуком, відео я зняла тобі по місцевості більше, щоб ти на все це глянув моїми очима, зрозумів весь треш і розчарування людини, яка пиздець лояльно до твого шопу ставиться, якщо є моменти дає фідбек твоєму оператору в лс ,я тобі довіряла, коли у вас не було гілок, був тільки канал в тг і чат. Хоча, тоді я вже була на форумі і у мене був вибір , я із всіх варіантів щоб взяти трошки покурити обирала твій шоп.
А зараз,тебе зовсім не хвилює що твої клієнти мають ледь не в гівні колупатись. У тебе є кура який робить уїбанські клади , кур'єри в тебе різні, є ті що роблять ну прям добре, є такий містер банальність,але зручність . Взагалі, скарги по ненаходам у тебе зараз наявні, не я одна скаржусь, в твоєму чаті є деякі, що намагаються писати у відкриту, але ви швидко видаляєте погане і не постите негативні відгуки в канал. А скільки адекватних , таких як я, що стараються з тобою в лс вирішувати.А живі відгуки це важливо, тоді б може побачив реальні косяки і відчув потребу чути своїх покупців
З твоїх аргументів єдине,що внятно це "перезаклад з 7ми замовлень" , але це чудова відмолвка від вирішення питань і шлях до того, що у тебе не буде нових постійних клієнтів. Бо ті що були, не знайдуть, полазять по їбєням і відваляться, а нові не знайдуть і будуть злиті. Поговори з цим кур'єром, скажи що він не з метадонщиками працює, що треба робити нормально клади і поважати людей які роблять йому зарплату. Ти сам чудово бачиш ситуацію і знаєш що я тебе не найобую для отримання ПЗ, бо я надала аргументи, ввічливо з тобою спілкуюсь і терпляче адекватно чекаю ,не прибігаю до "шопгівно". Може цей кура не новачок, але він просто має ставлення до покупців як до гівна, зробив клад на від'їбись, а клад там скоріше за все він робив. Просто його хтось до мене зрізав із-за хуйового виконання , тому що місце притон і чайколенд. Я не хочу в твою сторону казати,що клад не вперше продають, бо це взагалі дно і я не можу казати те що не можу обгрунтовано довести + картина яку я застала на місці, показує хаотичні зміни на локації, а не ціленаправлений зйом. Якщо вірити опису, то видирати той килим з землі взагалі не потрібно, тому думаю що або місцеві спалили твого куру,який ходив на тому п'ятачку і обшкурили місцевість або просто зашкурили, бо це нормальний орієнтир.
Невже ти думаєш, що тебе всі хочуть кинути на сраний грам? Особливо ті клієнти, які роблять в тебе не перші покупки.


А взагалі..."єсли етого потребуєт форум"

ТГК, я з самого початку в курсі, що адміністрація форуму не може вимагати перезаклад . Я вирішила створити скаргу, бо запрошую тебе до відкритого вирішення питання з наявністю незаангажованої думки користувачів форуму, серед яких є твої клієнти. Якщо ти глянув коментарі, там є юзери, які тепло до тебе відзиваються, є ті у кого були проблеми .
Так, я хочу отримати свій гашиш і не втратити сплачені мною гроші.Хочу його покурити ,зацінити, хочу написати може репортик або розгорнутий відгук саме на твій товар, саме тут, а не відгуком в стилі "нашел убило пизда спасібо" пересланим повідомленням в тг. Я завжди писала відгуки шопам,які мені подобаються. Останнє чого мені хотілося це писати арбітраж і взивати до твоє репутації щоб отримати те за що я заплатила.
Ебать ты накатал 😂 скажу твоею мовою:"бьо цье тьо длья мэнье баґатьо букавь Або литерь😂
П.с . Там тьо на сусидьному форьуми тьо Цей тьо продавец кьинувь тьо юзьреа на трьи Граму.
Сльява укрийне!
 
Ебать ты накатал 😂 скажу твоею мовою:"бьо цье тьо длья мэнье баґатьо букавь Або литерь😂
П.с . Там тьо на сусидьному форьуми тьо Цей тьо продавец кьинувь тьо юзьреа на трьи Граму.
Сльява укрийне!
Та ладно, типу кидок зафіксований?
 
  • Вподобайка
Реакції: Zevs
что это значит? здулась?
Це значить, що я не хочу в те вірити) Кидалова у них в практиці не було,якщо визнаний кидок, то я буду журбинку ловити. Бо колись цей магазин давав фору переважній більшості шопів і шишки були топ. Я не дуже люблю підбирати нові шопи
 
Добрый день.
Покупатель - 2 покупки .
Видео подхода , поисков не предоставлено , только видео местности.
Курьер этот работает давно, не новичек.
Перезаклад рассматривается от 7 покупок.
Магазин готов выдать перезаклад если того потребует форум.
Всем отличного и продуктивного дня.
Курьер причем если клад чайканули! По большому счету видео с места это и есть видео подхода ! она что там живет?)) правило 7 покупок - это сука анахронизм!)))( авторитета не добавляет) то что девченка на эмоциях! Через-чур!!! Ну так бро )))))) такие они и есть! за редким исключением))))Зато какая верная вашему шопу!!! Обрати внимание с двух акк у вас топит)!!! если исходить что еще и не ноунем то оказываеться вообще ваша поклонница еще со старой Лабы!!!! Бро ну грех не сменить гнев на милость)!!!! тем более перед девчонкой!!!
p/s преимущество сильных - прощать!
 
Останнє редагування:
Це значить, що я не хочу в те вірити) Кидалова у них в практиці не було,якщо визнаний кидок, то я буду журбинку ловити. Бо колись цей магазин давав фору переважній більшості шопів і шишки були топ. Я не дуже люблю підбирати нові шопи
вот и я о том же!!! как прыкнешь к магазу А ПОТОМ РАЗ!
надеюсь это недоразумение ,разрешиться в + обеим сторонам и ты счастлива и у шопа довольный постоянный клиент!!!!
 
по большому счету видео с места это и есть видео подхода ! она что там живет?)) правило 7 покупок - это сука анахронизм!)))( авторитета не добавляет) то что девченка на эмоциях! Через-чур!!! Ну так бро )))))) такие они и есть! за редким исключением))))Зато какая верная вашему шопу!!! Обрати внимание с двух акк у вас топит)!!! если исходить что еще и не ноунем то оказываеться вообще ваша поклонница еще со старой Лабы!!!! Бро ну грех не сменить гнев на милость)!!!! тем более перед девчонкой!!!
p/s преимущество сильных - прощать!
За підтримку дякую ) Але чому до них добре ставлюсь, бо реально, з їх шишками я проводила легше карантин, пиздато відмічала захист диплому, свої перші серйозні кар'єрні успіхи теж святкувала їх шишулями. Короче це був магазин,який можна сказати супроводжував мої радісні моменти, бо я накурщиця 1го розряду завжди була, алкоголь не моє. Кому келих шампанського,кому напас. В принципі мені тому і горить так, бо це історія з хороших моментів минулого життя (до війни).
 
  • Love
Реакції: Zevs
Назад
Зверху Знизу