Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Міністерство - 29$

  • Автор теми Pwdr
  • Дата створення
А він тут при чому?коли клієнт неадекват
Ребята вы поставленные сроки проебали, за это извинения должны произноситься, а ты вместо этого обхуесосил каждого в этой теме- ты сам неадекват
Повідомлення об'єднано автоматично:

У клиента может планы были
 
Ребята вы поставленные сроки проебали, за это извинения должны произноситься, а ты вместо этого обхуесосил каждого в этой теме- ты сам неадекват
Дякую,але як я і казав переписка почищена,вартує на це звернути увагу,ви ж не знаєте що там було,каждого це кого?і чим?того неадеквата який писав зі свого другого аккаунта?
 
Ребята вы поставленные сроки проебали, за это извинения должны произноситься, а ты вместо этого обхуесосил каждого в этой теме- ты сам неадекват
Повідомлення об'єднано автоматично:

У клиента может планы были
Щас тебя тоже в мульты запишут ))) Эта блядь любую солдатскую причину найдет )))
 
Щас тебя тоже в мульты запишут ))) Эта блядь любую солдатскую причину найдет )))
Хахаха,ти так і морозишся від питання?ну то давай дальше морозься,навіщо ти пишеш?твої слова пусті
 
Ви ж знаєте що в тг можно переп чистити в двох?прийміть це до уваги
Повідомлення об'єднано автоматично:

І всю переписку в цій темі також перечитайте і ви все поймете
 
Ви ж знаєте що в тг можно переп чистити в двох?прийміть це до уваги
Повідомлення об'єднано автоматично:

І всю переписку в цій темі також перечитайте
Лезть не буду, решайте сами. Но это не нормально когда оператор говорит сегодня-завтра, а сегодня-завтра не отправляется. У вас в топе магазин висит- соответсвуйте
 
А нормально писати клевету,при цьому з лівих аккаунтів,коли пишеш клієнту ,,можете зачекати я уточню ттнʼʼ а він відразу погрожує арбітражом?це адекватно?частина переписки почищена самим же клієнтом,в такому випадку я вважаю можно не сприймати скріни що він скинув,а треба звернути увагу на те що він з лівих аккаунтів може погрожувати,ображати,ми в топі і далі будемо,тому що ми працюємо честно.
Лезть не буду, решайте сами. Но это не нормально когда оператор говорит сегодня-завтра, а сегодня-завтра не отправляется. У вас в топе магазин висит- соответсвуйте
 
А нормально писати клевету,при цьому з лівих аккаунтів,коли пишеш клієнту ,,можете зачекати я уточню ттнʼʼ а він відразу погрожує арбітражом?це адекватно?частина переписки почищена самим же клієнтом,в такому випадку я вважаю можно не сприймати скріни що він скинув,а треба звернути увагу на те що він з лівих аккаунтів може погрожувати,ображати
Хорошо, надеюсь админы форума помогут вам разобраться, Admin
 
Хахаха,ти так і морозишся від питання?ну то давай дальше морозься,навіщо ти пишеш?твої слова пусті
Так ваши слова тоже пустые)))) сказали отправка "сегодня-завтра", по факту тип оплатил 6 августа в 12.30 и до сих пор лапу сосёт. Я понимаю, наркотики и все такое, не хлеб покупаешь на базаре, но 6 дней это 6 дней и ттн накладной же и вправду пустая. Каким бы он адекватном ни был, но по-моему, он вёл себя норм, да, местами был через чур настойчив, местами через чур придирчив, но эти качества в личности больше ценятся чем порицаются.
И причём тут вообще мульт аккаунт? Даже если и мульт, какая разница? Он заплатил, товара нету 6 дней, какой бы он там бред не нес, его вины в том нет. Но вообще да, давайте просто дождёмся что скажут админы и не будем х2есосить друг друга, как говорил классик " shit happens "
 
Так ваши слова тоже пустые)))) сказали отправка "сегодня-завтра", по факту тип оплатил 6 августа в 12.30 и до сих пор лапу сосёт. Я понимаю, наркотики и все такое, не хлеб покупаешь на базаре, но 6 дней это 6 дней и ттн накладной же и вправду пустая. Каким бы он адекватном ни был, но по-моему, он вёл себя норм, да, местами был через чур настойчив, местами через чур придирчив, но эти качества в личности больше ценятся чем порицаются.
И причём тут вообще мульт аккаунт? Даже если и мульт, какая разница? Он заплатил, товара нету 6 дней, какой бы он там бред не нес, его вины в том нет. Но вообще да, давайте просто дождёмся что скажут админы и не будем х2есосить друг друга, как говорил классик " shit happens "
Різниця в тому,що коли переписку чистять то суть змінюється,по вашому це нормально коли з мульт акк пишуть,вносять клевету?читайте будь ласка уважніше переписку щоб розуміти суть,я нікого не принижував в цій темі,та нікого не образив матом,коли людина чисте переписку,пише з мульт акк в бік магазину і хоче щось довести то це вже вартує того що треба звернути увагу саме на цю людину,при чому без аргументів,хоча декілька разів просили їх(скріни в данному випадку не вважаю аргументами)
 
Останнє редагування:
Різниця в тому,що коли переписку чистять то суть змінюється,по вашому це нормально коли з мульт акк пишуть,вносять клевету?читайте будь ласка уважніше переписку щоб розуміти суть,я нікого не принижував в цій темі,та нікого не образив матом,коли людина чисте переписку,пише з мульт акк в бік магазину і хоче щось довести то це вже вартує того що треба звернути увагу,при чому без аргументів(скріни в данному випадку не вважаю аргументами)
Screenshot_20240812-015827_Gallery.jpgда мне такто вообще пофигу если честно, просто у самого не раз такое было, что платил за отправку, раз даже за "горячую отправку" которую в итоге не отправляли целую неделю и это заставляет принимать пострадавшую сторону, хотя я то хуй знает кто здесь сторона пострадавшая. По мне так мы все одна большая пострадавшая и продолжающая страдать сторона. Но слоган вы сами написали, я понимаю что реклама и слоган всего лишь реклама и слоган, но зачем его винить в том что сроки выдуманные?
 
Переглянути вкладення 37346да мне такто вообще пофигу если честно, просто у самого не раз такое было, что платил за отправку, раз даже за "горячую отправку" которую в итоге не отправляли целую неделю и это заставляет принимать пострадавшую сторону, хотя я то хуй знает кто здесь сторона пострадавшая. По мне так мы все одна большая пострадавшая и продолжающая страдать сторона. Но слоган вы сами написали, я понимаю что реклама и слоган всего лишь реклама и слоган, но зачем его винить в том что сроки выдуманные?
То якщо пофігу навіщо писати не знаючи ситуації?в данному випадку ситуація в темі є,і якщо я кажу щось то значить воно так і є,річь навіть не про терміни,а про клевету та образи в сторону нашого магазину,по вашому це нормально?можно зробити арбітраж а потім матами покривати з лівого аккаунту?на мою думку таке не припустимо на форумі,і якщо людина так робить то треба уже прислухатись та зробити висновки про неї,якщо вона в таких речах має змогу обманути,то значить і в арбітражі може так зробити,скріни не повні.
 
Останнє редагування:
А чим же його обманули?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Йому дали ттн,хоча перед цим він шантажував,погрожував
Повідомлення об'єднано автоматично:

А тепер почистив переписку і робить себе правим,у нас хороша репутація,і таких випадків ще не було
Ваш оператор сам спровокував таку розмову.
"Я вже сказав" "я не збираюся повторювати" "я" забагато я-кає. Замало бажання допомогти.

І доречі дуже цікаво, а чому це ви тут стверджуєте що вас таких бідолашних шантажували арбітражем (який жахливий шанатаж) але оператор у спілкуванні не реагує на це типу як на шантаж. То чому ж тепер ви вирішили сказати що це шантаж?

Класно влаштували свій бізнес.
Сроки аби-як, спілкування на рівні якогось консьєржа з падіка. Ох і бізнесмени
 
Ахуевшие барыги,руки вам надо ломать,особенно таким,которые после получения лв меняют условия и вообще на похуях все происходить начинает.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Різниця в тому,що коли переписку чистять то суть змінюється,по вашому це нормально коли з мульт акк пишуть,вносять клевету?читайте будь ласка уважніше переписку щоб розуміти суть,я нікого не принижував в цій темі,та нікого не образив матом,коли людина чисте переписку,пише з мульт акк в бік магазину і хоче щось довести то це вже вартує того що треба звернути увагу саме на цю людину,при чому без аргументів,хоча декілька разів просили їх(скріни в данному випадку не вважаю аргументами)
Твои слова были,сегодня-завтра отправим? Если ты не отправил,другими словами наебал то почему ты удивлен такой реакцией покупателя и начинаешь сьезжать всячески с темы,верни бабло человеку.
 
Шо телочка 17 летняя отпираешься,отправь посылку и не пищи ,имеешь жалкий вид!
 
Ваш оператор сам спровокував таку розмову.
"Я вже сказав" "я не збираюся повторювати" "я" забагато я-кає. Замало бажання допомогти.

І доречі дуже цікаво, а чому це ви тут стверджуєте що вас таких бідолашних шантажували арбітражем (який жахливий шанатаж) але оператор у спілкуванні не реагує на це типу як на шантаж. То чому ж тепер ви вирішили сказати що це шантаж?

Класно влаштували свій бізнес.
Сроки аби-як, спілкування на рівні якогось консьєржа з падіка. Ох і бізнесмени
Давайте тепер і вам повторю,переписка в більшій частині почищена,оператор не раз відреаговував і казав з приводу шантажа,коли людина не розуміє і задає повторно одні і ті самі питання,тим самим віднімаючи час звісно буде така реакція,якби виставили повну переписку ви б побачили що наш оператор спілкувався і вибачався навіть за довгу відповідь
Повідомлення об'єднано автоматично:

Шо телочка 17 летняя отпираешься,отправь посылку и не пищи ,имеешь жалкий вид!
Не позорьтесь,хоть би прочитали тему
 
Назад
Зверху Знизу