Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Краща флудільня з жирними призами та грошима!

Пацыки кто шарит в авроре продаются веса граммовые чи не?
Хз, там столько всего, должна быть наверное.

А ты кстати дальше трипуешь амфом?)
Повідомлення об'єднано автоматично:

бля а де ж их купить по быстрому
Розетка на след день привезет
 
Хз, там столько всего, должна быть наверное.

А ты кстати дальше трипуешь амфом?)
пока еще не, надо сходить клад забрать на падике у меня впервые за все время такой клад внутри парадного
Епіцентр наприклад або в якомусь переході де роблять ключі, є такі місця де батарейки продають і годинники
далековато петлять, раньше я помню покупал в червоном маркете но это было лет 5 назад
 
Я взагалі маю сумніви чи хочу я продовжити користуватись форумом. Тому що мені вже якось стало нецікаво все це з нуля. В день коли отримав звання "Сенсей" за 4 місяці з реєстрації, форум зламався.
Просто я звернув увагу на те, що тут ніхто нікого не знає, нові нікнейми. Вже немає того вайбу секти як була.. Дуже прикро
 
Я взагалі маю сумніви чи хочу я продовжити користуватись форумом. Тому що мені вже якось стало нецікаво все це з нуля. В день коли отримав звання "Сенсей" за 4 місяці з реєстрації, форум зламався.
Просто я звернув увагу на те, що тут ніхто нікого не знає, нові нікнейми. Вже немає того вайбу секти як була.. Дуже прикро
міша давай по новой
Повідомлення об'єднано автоматично:

Я взагалі маю сумніви чи хочу я продовжити користуватись форумом. Тому що мені вже якось стало нецікаво все це з нуля. В день коли отримав звання "Сенсей" за 4 місяці з реєстрації, форум зламався.
Просто я звернув увагу на те, що тут ніхто нікого не знає, нові нікнейми. Вже немає того вайбу секти як була.. Дуже прикро
міша давай по новой
 

    Mister Cat

    Балів: -2
    Два раза ресетнул ай ай ай
Я взагалі маю сумніви чи хочу я продовжити користуватись форумом. Тому що мені вже якось стало нецікаво все це з нуля. В день коли отримав звання "Сенсей" за 4 місяці з реєстрації, форум зламався.
Просто я звернув увагу на те, що тут ніхто нікого не знає, нові нікнейми. Вже немає того вайбу секти як була.. Дуже прикро
ну так надо возродить)
наоборот мы стоим у истоков новой эры, за нами будущее)))
 
Я взагалі маю сумніви чи хочу я продовжити користуватись форумом. Тому що мені вже якось стало нецікаво все це з нуля. В день коли отримав звання "Сенсей" за 4 місяці з реєстрації, форум зламався.
Просто я звернув увагу на те, що тут ніхто нікого не знає, нові нікнейми. Вже немає того вайбу секти як була.. Дуже прикро
Потрібен час. Як би там не було, більше актива ніж тут не бачив ніде більше.
Я розумію як прикро втрачати все, що було( Повірте, я втратив дуже багато чого, навіть все, окрім репутації
 
Назад
Зверху Знизу