Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

Краща флудільня з жирними призами та грошима!

А для собак що порадите?
 
Не знаю, вона є і можна розвивати, так думаю
Ну давай посмотрим какая у тебя сила воли. Давай с завтрашнего дня ты не будешь употреблять никаких ПАВ. Даже если болит что-то, будешь терпеть и вырабатывать силу воли))
 
Ну давай посмотрим какая у тебя сила воли. Давай с завтрашнего дня ты не будешь употреблять никаких ПАВ. Даже если болит что-то, будешь терпеть и вырабатывать силу воли))
Свободи волі нема, то хоч силу волі розвивати треба
 
Давай с завтрашнего дня ты не будешь употреблять никаких ПАВ.
Жорстко, я так декілька разів із цукром боровся. На місяць інколи вистачало, інколи на два, але результат був постійна поразка.
 
Жорстко, я так декілька разів із цукром боровся. На місяць інколи вистачало, інколи на два, але результат був постійна поразка.
Крім бажання має ще бути мотивація, так легше.
 
  • Вподобайка
Реакції: Zeno
Крім бажання має ще бути мотивація, так легше.
А що таке мотивація? Де вона знаходиться? Он курці бачать фотографії легень на пачках, знають щодо хвороб пов'язаних із курінням. Хіба це не мотивація не палити? Я й сам знав, розумів, та палив, зневажаючи себе за цю звичку.
 
А що таке мотивація? Де вона знаходиться? Он курці бачать фотографії легень на пачках, знають щодо хвороб пов'язаних із курінням. Хіба це не мотивація не палити? Я й сам знав, розумів, та палив, зневажаючи себе за цю звичку.
Все що ми робимо чи не робимо має тільки один кінець
 
А що таке мотивація? Де вона знаходиться? Он курці бачать фотографії легень на пачках, знають щодо хвороб пов'язаних із курінням. Хіба це не мотивація не палити? Я й сам знав, розумів, та палив, зневажаючи себе за цю звичку.
На пачках то херня, як побачиш свої легені тоді може тебе це вмотивує.
 
Все що ми робимо чи не робимо має тільки один кінець
Ми ж цього не знаємо точно. Ми можемо вірити у свободу волі. Можемо вірити у тотальний детермінізм. Але ж це буде лише віра. В мене були обидва періоди, та обидва варіанти здаються якимись мееее. Вірити у свободу волі, мені здається, трохи краще.
 
Назад
Зверху Знизу