Ł₳ßℝℂ - Sekta Lab (открывается при помощи VPN)

Регистрация с домена protonmail временно не работает, извините за неудобства.

  • Лига скорости Амф(1г-60грн).Альфа(1г-80грн).Шиш(1г-100грн). ЛУЧША ЦЕНА НА РЫНКЕ. @Liga_sk

Краща флудільня з жирними призами та грошима!

А еще на отходах можно кончиться 😂
та да я вон в 11 вчера амфа влупил ночью влупил и в обед нормальное состояние держит до этого момента
хоть сображаю под солями уже бы крутило тупило паяло перепаивало
я не поверил что после альфы 3 дня назад меня так амф напиздошил
 
вечерком я активно флудом займусь и опять побежу
Готовьтесь
 
Пора закуповуватися шоколадом і какао. Ціна на сировину досягнула нового рекорду, вирісши за останні півтора року від 2055 до майже 9900 доларів за тону. Окрім загальних економічних чинників, вплинули шалені дощі в екваторіальній Африці, які змінилися нечуваною посухою.
Ще при ціні в 7000 доларів за тону європейські виробники шоколаду називали ситуацію "страхітливою" та прогнозували серйозне зменшення виробництва в світовому масштабі.
Можливо, незабаром навіть маленька натуральна чоколядка стане великою розкішшю...
 
Пора закуповуватися шоколадом і какао. Ціна на сировину досягнула нового рекорду, вирісши за останні півтора року від 2055 до майже 9900 доларів за тону. Окрім загальних економічних чинників, вплинули шалені дощі в екваторіальній Африці, які змінилися нечуваною посухою.
Ще при ціні в 7000 доларів за тону європейські виробники шоколаду називали ситуацію "страхітливою" та прогнозували серйозне зменшення виробництва в світовому масштабі.
Можливо, незабаром навіть маленька натуральна чоколядка стане великою розкішшю...
Закупаемся нахуй та крипта
 
та да я вон в 11 вчера амфа влупил ночью влупил и в обед нормальное состояние держит до этого момента
хоть сображаю под солями уже бы крутило тупило паяло перепаивало
я не поверил что после альфы 3 дня назад меня так амф напиздошил
Да хороший амф то что надо для флуда
 
Пора закуповуватися шоколадом і какао. Ціна на сировину досягнула нового рекорду, вирісши за останні півтора року від 2055 до майже 9900 доларів за тону. Окрім загальних економічних чинників, вплинули шалені дощі в екваторіальній Африці, які змінилися нечуваною посухою.
Ще при ціні в 7000 доларів за тону європейські виробники шоколаду називали ситуацію "страхітливою" та прогнозували серйозне зменшення виробництва в світовому масштабі.
Можливо, незабаром навіть маленька натуральна чоколядка стане великою розкішшю...
Мені не вигідно
Я сам його зжеру
Дуже люблю шоколад
Повідомлення об'єднано автоматично:

запасся наркозами ?
 
Назад
Зверху Знизу